Репетитор - Катерина П. id: 158731

Катерина П.

400 грн/год
400 грн/год

Закінчила з відзнакою бакалаврат в Одеській національній музичній академії ім. А.В. Нежданової та Миколаївський коледж музичного мистецтва. Зараз продовжую своє навчання в академії в якості магістра. Займаюсь з дітьми і дорослими абсолютно різного рівня підготовки: від нуля до професійного рівня володіння інструментом.

Катерина П. 5.0(відгуків: 2)

Закінчила з відзнакою бакалаврат в Одеській національній музичній академії ім. А.В. Нежданової та Миколаївський коледж музичного мистецтва. Зараз продовжую своє навчання в академії в якості магістра. Займаюсь з дітьми і дорослими абсолютно різного рівня підготовки: від нуля до професійного рівня володіння інструментом.

Предмети

Гра на фортепіано

Музика

Сольфеджіо

Місця занять

В учня:

Приморський

Центр

У викладача:
Одеса, Приморський, Центр, Новосельського
Онлайн:
Так

Про себе:

Заняття музикою сприяють розвитку більш тонкого світовідчуття і емоційності у будь-якому віці, привчають любові до прекрасного, розвивають інтелект, особливо у ранньому віці. Методика викладання залежить від індивідуальних здібностей учня і цілей, яких він хоче досягти у цій сфері. Простота, сучасність у подачі матеріалу, легкість і задоволення від процесу є головним для мене. Працюємо над розвитком музичного слуху, пам’яті, відчуттям ритму, правильною постановкою руки і свободою за інструментом. Репертуар підбираємо різний: класика, джаз, естрада. Також допомагаю дітям з підготовкою домашніх завдань, вступом до муз. училища і вивченням сольфеджіо.

Результат занять невід’ємно пов’язаний з Вашою любов'ю до працьовитості, терпіння і бажання! До зустрічі!

Освіта:
Одеська національна музична академія ім. Нежданової (ОДМА), бакалавр, 2023
Вік:
18-25
Досвід:
більше 5 років

Відеопрезентація

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

2 відгуків про Катерина П.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

0

5+

2

Богдан

5+

29.01.2024

Гра на фортепіано, Репетитор для початківців

5+

Катерина викладає дуже професійно. Уроки проходять на одному диханні. Після декількох уроків відчувається прогрес гри на фортепіано. Рекомендую!... більше»
Дарія

5+

22.05.2023

Гра на фортепіано, Підвищення майстерності

5+

Дуже раджу цього викладача!! Пані Катерина не просто професіонал своєї справи, а й чудово передає матеріал. Хороша людина і з нею легко знайти спільну мову. Звертає увагу не лише на техніку, а й на ваші особисті вподобання в музиці!... більше»

Схожі анкети

Павло П. id: 141609

Павло П.

Здрастуйте, Ви давно мріяли навчитися грати на ГІТАРІ, вітаю з Вашим першим кроком Я допоможу Вам, знаю, як навчити класно грати на гітарі.

400грн/год
Юлія Л. id: 181538

Юлія Л.

Основою моїх уроків - є здорова атмосфера. Навчаю дітей та дорослих, допомагаю розібратися навіть у складних речах вокалу та сольфеджіо. Навчаю академічному та естрадному вокалу, для кожного жанру свій підхід та методика.

400грн/год
Богдана Р. id: 145241

Богдана Р.

Фіналістка "голоса країни". Маю дві вищі музичні освіти, а також музичну школу. Багаторічний досвід викладання.

5
400грн/год
Дар'я М. id: 39035

Дар'я М.

Викладач фортепiано. Пропоную цiкавi заняття, якi полегшать навчання Вашої дитини та розкриють її талант.

5
400грн/год
Діана Ш. id: 145214

Діана Ш.

Маю 2 освіти – музичну та журналіст. Досвід роботи в обох сферах: школа мистецтв у м. Южне, Одесі. Журналістика – більше 15 років. Працюю з дітьми, підлітками, дорослими. Музична грамота, сольфеджіо, теорія музики, гармонія, гра на фортепіано. Основи журналістики та монтажу. Допомога дітям 1-2 клас у засвоєнні шкільного матеріалу.

5
350грн/год