Репетитор - Еліна М. id: 133798

Еліна М.

400 грн/год
400 грн/год

Привіт! За моїми плечима більше 20 років музичної діяльності, 14 з яких - робота із конкурсними вокалістами, хоровими колективами, піаністами. Досвід: _звукозапису, написання музики до комп. ігор. _терапії дітей з аутистичними спектрами, роботи з дітками до року. Хоббі з доходом- йога, емінал флоу, цигун, масаж, тілесна терапія, нейропрактики.

Еліна М. 4.9(відгуків: 5)

Привіт! За моїми плечима більше 20 років музичної діяльності, 14 з яких - робота із конкурсними вокалістами, хоровими колективами, піаністами. Досвід: _звукозапису, написання музики до комп. ігор. _терапії дітей з аутистичними спектрами, роботи з дітками до року. Хоббі з доходом- йога, емінал флоу, цигун, масаж, тілесна терапія, нейропрактики.

Предмети

Гра на фортепіано

Уроки вокалу

Розвиток пам'яті

Психолог (практик-терапевт)

Сольфеджіо

Інструктор йоги

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Академічний вокал, джаз вокал.

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Комбіную класичні підходи із новими науковими розробками гипнотерапії, перепрограмування мозку та метафізики.
Вартість сесії від 550грн

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Хатха йога + енімал флоу + цигун
+ тантричні практики.

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Рівне, Мототрек, Відінська 39Б
Онлайн:
Так

Про себе:

* У 5 років пішла колядувати і повірила компліментам майбутнього викладача) Як результат - концертні виступи із викладацьким оркестром у 4-х країнах Євросоюзу. Участь та перемоги у міжнародних фестивалях /конкурсах.
Якщо раптом, ви вже далеко не дитина, якщо закінчили ненависну музичну школу або шкодує про те, що так і не наважилися на цей доленосний крок - не турбуйтеся. Ми точно знайдемо спільну мову.

* Досвід роботи в сфері звукозапису. Написання музики до комп'ютерних ігор (підписаний док. про нерозголошення подробиць до моменту релізу )

* Волонтер Празького Майдану- куратор літніх/зимових циклів арт/музичної /тілесної терапії для дітей померлих учасників АТО та нинішніх ветеранів бойових дій. Прага 2016-2018/2023.

* У співпраці із викладачем вокалу Костюк О.О, З 2016 є постійним спікером для слухачів курсу КПК Рівненської області та міст Західної України.
* На даному етапі захоплююсь темою дитячої імпровізації та раннього, елементарного рівня композиторства.
*Бачу енерго-інформаційну структуру людини, чую тривогу за годину до того, як її чують "нормальні люди" 😉.
* За допомогою перепрограмування мозку, допомогла подрузі пригадати події всього життя (стабільні втрати пам'яті впродовж 3,5х років) і виправила/нейтралізувала тремор і заїкання (від стресових ситуацій)💪. Частину методу запозичила у екс бойфренда спецназівця national arny, частину - зі української школи Духовного Пріорітету. Спікери якої, свого часу, мали спільні проекти з оон.

Освіта:
РМУ РДГУ, спеціаліст, 2016
Вік:
26-35
Досвід:
більше 10 років

Відеопрезентація

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Оголошення викладача

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

5 відгуків про Еліна М.

4.9/5

2

0

3

0

4

0

4+

1

5

1

5+

3

Ірина

5+

17.02.2024

Уроки вокалу, Репетитор для дітей

5+

Чудова викладач. Знайшла підхід до дитини. ... більше»
Олексій

5

01.09.2023

Сольфеджіо, Базовий рівень

5

Я задоволений викладачем.... більше»
Юлія

5+

27.02.2023

Уроки вокалу, Репетитор для дітей

5+

Спочатку донька соромилася співати, а потім після перших уроків її було незупинити. Дитина не встигає втомитися, бо занняття проходять дуже швидко та дінамічно. Донька кожен раз, з величезним задоволенням біжить на зайняття. Дуже рекомендуємо цього викладача!... більше»
Роман

4+

22.12.2022

Гра на фортепіано, Спеціалізовані курси

4+

Досвідчений викладач з багатим теоретичним та практичним досвідом. Всього за місяць навчання отримав цілий арсенал навичок та вмінь, а також заряд натхнення навчатися далі. Рекомендую!... більше»
Ліна

5+

21.12.2022

Уроки вокалу, Репетитор для початківців

5+

Дуже хороший вчитель, гарно викладає та має великий досвід. Якщо ви хвилюєтесь, то про це взагалі можете не думати, бо Еліна має до кожного індивідуальний підхід і створить вам таку атмосферу, в якій вам буде дуже комфортно вчитись😊... більше»
Показати більше відгуків»

Блоги користувача

Мій попередній пост закінчився приблизно такими словами... "Цікаво, на яке саме вухо медвідь наступив Бетховену?) " Тому, зберігаючи традиції хорошого сторітелінгу, ще трохи докручу тему медведів і ко

Поговоримо про наболіле. Коли, кому і скільки варто присвятити часу аби навчитись співати чи грати на музичному інструменті.

Всі блоги користувача »

Схожі анкети

Вікторія П. id: 150837

Вікторія П.

Кандидат педагогічних наук, доцент Інституту мистецтв Рівненського державного гуманітарного університету, викладаю дисципліни мистецького спрямування. Досвід педагогічної діяльності понад 25 років. Також викладала в музичній школі, дошкільному навчальному закладі, школі музично-естетичного розвитку та студії естетичного виховання для дітей.

5
400грн/год
Марина Г. id: 111191

Марина Г.

Отримала вищу музичну освіту в Музичній Академії ім. С.Прокоф'єва. Вже більше 12-ти років викладаю в Музичному коледжі.

5
350грн/год
Катерина Г. id: 124312

Катерина Г.

Дипломований соліст/артист/вокаліст та викладач вокалу.

350грн/год
Олексій Б. id: 81225

Олексій Б.

Енергійний, цілеспрямований, знаходжу підхід. Заставляю та мотивую.

350грн/год
Оксана Ф. id: 140198

Оксана Ф.

Я з музичної сім'ї, музика завжди була поруч, надихала, прививала любов і оптимізм, що зараз в дорослому житті мені знадобилось

450грн/год