Вікторія З.
Насамперед вчитель – друг і наставник, тому на уроках завжди дружня атмосфера, яка допомагає учням максимально розкритися.
Насамперед вчитель – друг і наставник, тому на уроках завжди дружня атмосфера, яка допомагає учням максимально розкритися.
Деталі про досвід викладання:
На уроках використовую різноманітні підходи та методики: комунікативна методика, лексичний підхід, дедуктивна та індуктивна методики, мікро та макро навчання. Все, що допоможе якнайшвидше досягти ваших цілей.
Кожна людина - унікальність, тому мої заняття ніколи не бувають однакові за наповненістю, але впевнено можу сказати, що всі вони ефективні.
Ніколи не стою на місці і постійно вдосконалююсь. Мною пройдено безліч курсів, вебінарів, воркшопів і навіть міжнародних конференцій з викладання іноземних мов і зокрема англійської (сертифікати прикріплені). Також займаюся з носіями мови, і тому завжди чую живу мову.
Займаюся як індивідуально, так і з групами (до 4-х осіб).
Перед заняттями проводжу безкоштовну консультацію, на якій знайомлю з учнем, перевіряю знання, розповідаю, як проходитимуть заняття.
Також є можливість пробного уроку (40 хвилин) – 150 грн.
Ціни:
60 хвилин – 200 грн; 90 хвилин – 280 грн. (Індивідуально)
60 хвилин – 150 грн; 90 хвилин - 220 грн (у групі з 2-х осіб)
90 хвилин - 130 грн (у групі з 3,4-х осіб)
Тут вказані вільні години репетитора для занять з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором