Репетитор - Юліана В. id: 135039

Юліана В.

400 грн/год
400 грн/год

Закінчивши Консерваторію, без можливості співати в театрі, ділюся досвідом і енергією з дітьми, тому що співати люблю жахливо! І навчити можу будь-кого!

Юліана В.

Закінчивши Консерваторію, без можливості співати в театрі, ділюся досвідом і енергією з дітьми, тому що співати люблю жахливо! І навчити можу будь-кого!

Предмети

Уроки вокалу

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Надо, чтобы детям было интересно. Да и взрослым тоже. Нами движет эмоция. Будет мотивация, интерес, результат не заставит себя ждать ! Путь - это круто! Это дар! Начните петь !????

Місця занять

В учня:

Приморський

Центр

У викладача:
Ні
Онлайн:
Ні

Про себе:

Викладаю вокальну та акторську майстерність дітям 5 мовами, якими непогано володію. Хочу розширити свою освіту отримавши ступінь корекції мови у дітей, дефектології. Бо музика лікує! Це підтверджено наукою. А моя вроджена інтуїція – це плюс.

Освіта:
Одеська національна музична академія ім. Нежданової (ОДМА), бакалавр, 2020
Вік:
36-45
Досвід:
більше 10 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Схожі анкети

Вероника Д. id: 164593

Вероника Д.

Викладач естрадного та академічного вокалу для дітей та дорослих.

400грн/год
Марія Г. id: 131155

Марія Г.

Педагог вокалу, фортепіано, музичної грамоти для дітей та дорослих. Педагогічний стаж понад 5 років.

4
450грн/год
Христина Б. id: 80102

Христина Б.

- Випускниця Одеської національної музичної академії ім. А. В. Нежданової; - Професійна співачка; - Солістка хору «Gulbenkian» (м. Лісабон, Португалія); - Лауреат міжнародних, всеукраїнських конкурсів та фестивалів; - Викладач академічного, естрадного, джазового вокалу.

350грн/год
Богдана Р. id: 145241

Богдана Р.

Фіналістка "голоса країни". Маю дві вищі музичні освіти, а також музичну школу. Багаторічний досвід викладання.

5
400грн/год
Олександр Щ. id: 168486

Олександр Щ.

Запрошую на уроки вокалу та акторської майстерності дітей та дорослих. Я соліст, заслужений артист України Академічного театру музичної комедії їм.Водяного, стаж роботи більше 20 років.За цей час роботи в театрі я встиг побувати у різних амплуа, спробував різні техніки та стилі вокалу чому з радістю навчу і вас.

400грн/год