Валерія С.
Мене звати Валерія. Я дотримуюся думки, що найважливіше – це закохатися в мову, щоб її опанувати. Саме це я вам і допоможу зробити.
Мене звати Валерія. Я дотримуюся думки, що найважливіше – це закохатися в мову, щоб її опанувати. Саме це я вам і допоможу зробити.
Деталі про досвід викладання:
Викладаю німецьку як для дітей, так і для дорослих. Заняття проходять онлайн, весело та ефективно, за допомогою інтернет платформи. Такий формат допомагає швидкому запам'ятовування матеріалу та економії часу.
Вивчення німецької мови у дружній атмосфері – запорука швидкого результату.
Здрастуйте, мене звуть Валерія. Викладаю німецьку як для дітей, так і для дорослих. Заняття проходять онлайн, весело та ефективно, за допомогою інтернет платформи. Такий формат допомагає швидкому запам'ятовуванню матеріалу та економії часу.
Тому, якщо Ваша мета заговорити німецькою, скласти іспит або підтягнути шкільну програму, я Вам, з радістю, допоможу.
Тут вказані вільні години репетитора для занять з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором