Репетитор - Вероніка Ч. id: 142072

Вероніка Ч.

200 грн/год
200 грн/год

Я навчалась у ТНПУ ім. В.Гнатюка та працюю вчителем монтессорі у Тернополі. Інтегровую цікаві, неординарні пояснення в подання матеріалу.

Вероніка Ч.

Я навчалась у ТНПУ ім. В.Гнатюка та працюю вчителем монтессорі у Тернополі. Інтегровую цікаві, неординарні пояснення в подання матеріалу.

Предмети

Молодші класи

Місця занять

В учня:

Тернопіль:

Центр, Дружба, Бам

У викладача:
Тернопіль, Дружба, Вінниченка
Онлайн:
Ні

Про себе:

Проводжу заняття з дітьми 1-4 клас та підготовка до школи. Викладаю українську мову, математику, каліграфію, логічні заняття, біологію, працю та шиття. Уроки інтегровані за методом Монтессорі та адаптовані до шкільної програми. Уроки цікаві та активні, діти зможуть глибше пізнати предмет і застосувати креативне мислення у його вивченні. Всі правила діти зможуть виводити самостійно, а отже не буде безсвідомого завчання тексту.

Освіта:
Тернопільський національний педагогічний університет ім. В. Гнатюка (ТНПУ), магістр, 2021
Вік:
18-25
Досвід:
більше 3 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Схожі анкети

Марія Г. id: 134068

Марія Г.

Добра, відповідальна, чуйна, весела, терпляча, чесна.

170грн/год
Тетяна Р. id: 172102

Тетяна Р.

Я є вчителем з підготовки до школи, маю багаторічний досвід. Використовую ігрові методики, розвиваю творчість і соціальні навички у молодших учнів, а також допомагаю їм засвоювати основні предмети шкільної програми. Моя мета - це сприяти розвитку маленьких учнів і готувати їх до нового етапу в житті.

200грн/год
Зоряна С. id: 170801

Зоряна С.

Закінчила Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка.Починала працювати у садочку ,потім у початковій школі де працюю і до сьогодні.Стаж роботи понад 10 років.

250грн/год
Ірина К. id: 111145

Ірина К.

Я керівник і засновник центру розвитку дитини «Prana». ✅ Вчимо читати, швидкочитання ✅ Англійська мова від 4 років ✅ Шкільна математика 1-4 класи ✅ Підготовка до школи ✅ Ментальна арифметика ✅ БЕЗКОШТОВНИЙ пробний урок.

5
180грн/год
Мар'яна О. id: 175482

Мар'яна О.

Мене звати Мар'яна. Маю досвід роботи вчителем початкових класів. Зараз перебуваю у декретній відпустці, але маю можливість і бажання допомагати діткам у навчанні. У своїй роботі використовую індивідуальний підхід Роблю, так щоб завдання були цікавими. Використовую ігрові форми завдань, методику швидкого читання та елементи мнемотехніки .

200грн/год