Ангеліна Б.
Студентка НПУ імені М.П. Драгоманова. Займаюсь вивченням іноземної мови більше 3-х років. Націлена на цікаве вивчення мови та досягнення результатів.
Студентка НПУ імені М.П. Драгоманова. Займаюсь вивченням іноземної мови більше 3-х років. Націлена на цікаве вивчення мови та досягнення результатів.
Київ
Мене звати Ангеліна, я репетитор для дітей молодшої та середньої школи. У своїй методиції я надаю перевагу комфортному та сучасному вивченню іноземної мови. Перше заняття - безкоштовне, так як маю визначити рівень та тип сприйняття інформації дитини. Це значно допоможе мені підготуватись до подальших занять на індивідуальних коррективах. На занятті ми займаємось вивченням лексики, розмовний практикум, граматики. Також на заняттях з дітками ми вичаємо пісні, скоромовки, смішні ідіоми, слухаєм казки. У своїй системі я використовую систематизований зріз знань після кожної теми. Для цього працюю з онлайн-сервісами Kahoot, Quizalize та ін. Ці сервіси допомагають мені створити або ігру, або вікторину або тест з баллами за швидку відповідь та ін. Ці програми контролюють з якою шкидкістю відповіла ваша дитина. Проста оцінка знань може перетворитися у квест, я впевнена це зацікавить вашу дитину. В свою чергу це допоможе мені виявити рівень засвоєного матеріалу, а також для подальшої продуктивної праці. Я доведу, що англійська мова - це не нудно :)
Тут вказані вільні години репетитора для занять з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором