Досвід:

більше 10 років

Місто:

Місця занять

У викладача:

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Київський Національний Університет ім. Т.Г.Шевченко (1992)

Рік закінчення:

1992

Дипломи:

Рівні викладання

Підготовка до ЗНОПідготовка до ДПА (9 клас)10 - 11 класи7 - 9 класи5 - 6 класиПідготовка до олімпіад

Про себе:

Гарантований якісний результат у підготовці до ЗНО, допомога в написанні МАНів (як практичної так і теоретичної частини) та до вивчення предметів хімії та математиці учнями 5-11 класів. Перевірена власна методика викладання, що дозволяє одержувати бажані результати в вивченні не «зазубрюванням», а розумінням суті.

Відгуки клієнтів

Математика

Моя дитина із задоволенням відвідує уроки Валентини Анатоліївни. Учителя рекомендую!

Математика, Підготовка до ЗНО

Валентина чудовий репетитор! Я дуже задоволена її роботою, так як мені вдалося отримати максимальний бал по предмету. Ставлю 5 з 5.

Математика, 7 - 9 класи

Валентина Анатоліївна має великий досвід роботи та високий рівень знань. Легко знайшла спільну мову з дитиною та змогла зацікавити у вивченні предмету. Вдалося покращити знання, наздогнати шкільну програму та підтягнути оцінки в школі. Співпрацюємо й зараз. Результатами дуже задоволені.

Математика, 7 - 9 класи

Валентина Анатоліївна - гарний репетитор. Всі заняття проходили чудово. Результатом задоволені.

Хімія, 7 - 9 класи

Валентина Анатоліївна чудовий репетитор. Вона допомогла нам швидко наздогнати весь пропущений матеріал. Оцінки покращилися. Залишилися задоволені її роботою.

Хімія, 7 - 9 класи

Валентина Анатоліївна прекрасний репетитор. Дуже подобається її методика викладання, дитина добре сприймає весь матеріал і робить успіхи. Продовжуємо займатися.

Математика, 7 - 9 класи

Валентина Анатоліївна чудовий репетитор. Знайшла підхід до дитини. Вони з дочкою швидко наздогнали упущений матеріал. Я дуже задоволена.

Математика, Підготовка до ЗНО

Відмінний репетитор! Дуже задоволений співпрацею. Готуюся разом з Валентиною Анатоліївною до здачі ЗНО з математики. Матеріал викладається логічно, цікаво та зрозуміло. Рекомендую!

Математика, Підготовка до ЗНО

Прекрасний викладач, дитина вбирає інформацію і з задоволенням ходить на заняття. Спасибі!

Математика, Підготовка до ЗНО

Необхідно було швидко знайти репетитора по математиці для підготовки до ЗНО. Так як залишалося півроку для занять. Компанія "Букі" порекомендовала нам Валентину Анатоліївну, за що ми дуже вдячні. Донька склала ЗНО з математики на 192 бали, що я вважаю прекрасним результатом співпраці з Валентиною Анатоліївною.

Математика, 7 - 9 класи

Валентина Анатоліївна - дуже гарний репетитор! Працює з моєю донькою, яка навчається в 7 класі. Співпрацею задоволені, зауважень немає. Знання з математики значно підвищилися. На заняттях розв'язують різні рівняння, вирішують задачі. Можу рекомендувати педагога всім. Вдячна Вашій компанії.

Хімія, 7 - 9 класи

Дякую компанії за те, що запропонували такого чудового репетитора! Працюємо з Валентиною Анатоліївною до цього часу. Дуже задоволені співпрацею. Педагог ввічливий, компетентний, досвічений. Заняття проходять цікаво, доступно, матеріал викладається чітко та лаконічно. Маю тільки найкращі рекомендації щодо Валентини Анатоліївни.

Показати більше відгуківЗгорнути відгуки

Коротка інформація про репетитора

Валентина І. має досвід роботи більше 10 років. Проживає в м. Київ і проводить заняття з таких предметів:

  1. Математика
  2. Хімія
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
  • Підготовка до ЗНО
  • Підготовка до ДПА (9 клас)
  • 10 - 11 класи
  • 7 - 9 класи
  • 5 - 6 класи
  • Підготовка до олімпіад
Заняття проводяться у репетитора, вартість уроку – 170 грн/год.