Блінов Олександр Васильович
Я — учитель історії з трирічним досвідом, спеціалізуюся на підготовці учнів до НМТ. Допомагаю систематизувати знання, працюю з типовими завданнями, тестами та історичними джерелами. Готую в доступній формі, з індивідуальним підходом до кожного учня. Разом навчання стає зрозумілим і результати
Я — учитель історії з трирічним досвідом, спеціалізуюся на підготовці учнів до НМТ. Допомагаю систематизувати знання, працюю з типовими завданнями, тестами та історичними джерелами. Готую в доступній формі, з індивідуальним підходом до кожного учня. Разом навчання стає зрозумілим і результати
Деталі про досвід викладання:
У своїй роботі поєдную класичні й сучасні методики: використовую інтерактивні матеріали, візуалізації, історичні квести, тести, роботу з джерелами та критичне мислення. Особливу увагу приділяю індивідуальному підходу — пояснюю складне простою мовою, адаптую темп і формат занять під потреби учня. Створюю дружню атмосферу, де немає страху помилитися, а є мотивація вчитись. Готую до НМТ ефективно: за зрозумілою структурою, з регулярним повторенням і тренуванням на прикладах.
👋 Привіт! Я — Олександр, молодий учитель історії з педагогічним стажем 3 роки. Працюю в школі, де викладаю історію та проводжу цікаві виховні заходи, уроки-квести, екскурсії. Люблю «оживляти» минуле для учнів, використовую сучасні методи навчання, інтерактивні матеріали та індивідуальний підхід.
📚 Готую учнів 5–9 класів, допомагаю розібратись у складних темах, підготуватись до контрольних, олімпіад або просто полюбити історію.
✅ На заняттях:
створюємо історичні карти;
розв’язуємо історичні квести;
працюємо з візуальними джерелами;
розвиваємо критичне мислення;
все подаю зрозуміло й цікаво.
👨🏫 Зі мною — не зубріння, а захоплення процесом. Вмію знайти підхід до кожної дитини та пояснити навіть найскладніше просто.
Запрошу на заняття — покажу, що історія може бути улюбленим предметом!
Тут вказані вільні години репетитора для занять з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором
Маю сертифікат НУШ, працюю в школі. 5-11 класи, ДПА, ЗНО. Легко, швидко та цікаво )
Предмет:
Історія України
Ціна
350 грн/год
Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.
5+
Українська мова та література, Історія України, Підготовка до НМТ (ЗНО)
5+