Оксана С.
Студентка КНУ імені Тараса Шевченка, Науково-навчальний інститут філології. Спеціальність "Українська мова і література та німецька мова". Досвід роботи є.
Студентка КНУ імені Тараса Шевченка, Науково-навчальний інститут філології. Спеціальність "Українська мова і література та німецька мова". Досвід роботи є.
Деталі про досвід викладання:
Підготовка до ДПА, ЗНО/НМТ. Онлайн заняття на будь-якій зручній для Вас платформі.
Цікаві заняття з ілюстративним матеріалом і інтерактивними завданнями.
Великий досвід роботи з підлітками, високий бал ЗНО.
Деталі про досвід викладання:
Викладаю базу для подальшого вивчення німецької.
Допомога з домашнім завданням учням до 7-8 класу.
Вважаю, що найголовніше в освіті - знайти спільну мову із кожним учнем.
Підтримую комунікацію з учнями протягом уроку. Вони не повинні нудьгувати.
Використовую на заняттях візуальний матеріал(меми, тік ток, освітні відео), презентації, платформи для навчання(Kahoot, Lerning.aps та інші).
Розказую свій досвід складання іспитів та ділюся лайфхаками з української мови та літератури, за допомогою яких матеріал запам'ятовується краще.
Роблю уроки для дітей цікавими.
Викладаю з любов'ю❤️
Тут вказані вільні години репетитора для занять з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором