Олег П.
Професійний музикант, педагог із вищою освітою.
Професійний музикант, педагог із вищою освітою.
Ваша дитина мріє навчитися грати на гітарі, співати під гітару улюблені пісні чи грати на ній улюблені мелодії?
Музична студія Art Guitar Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю ОЦПО & РТМ проводить набір дітей віком від 10 років.
Заняття проводяться по вулиці Холодноярської бригади (СКД) біля 6-ї школи.
Основною формою навчання є індивідуальні заняття, які проводяться два рази на тиждень, тривалість кожного заняття 45 хвилин.
Також, після перших трьох місяців занять діти додатково можуть відвідувати групові заняття, на яких вони опановують гру в ансамблі та все, що пов'язано з грою в колективі.
На заняттях діти самі для себе підбирають репертуар, вивчаючи свої улюблені пісні та мелодії.
Вихованці студії приймають участь у концертах та конкурсах міського, обласного та всеукраїнського рівнів.
В кінці кожного навчального року проводиться звітний концерт для батьків.
Після закінчення навчання, яке триває три роки, випускники отримують атестати про закінчення курсу.
Для навчання потрібно мати свій інструмент, на старті це може бути будь-яка шести-струнна гітара, яку ви можете на деякий час взяти у друзів або знайомих. Згодом ви можете придбати новий інструмент для подальших занять.
Керівник студії - Олег Борисович
Тут вказані вільні години репетитора для занять з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором