Репетитор - Ірина К. id: 157085

Ірина К.

200 грн/год
200 грн/год

З радістю стану вашим репетитором з англійської та української мов. Я легко й швидко знайду підхід до Вашої дитини, а наші заняття будуть цікавими та інформативними. Я за якість та результат!

Ірина К. 5.0(відгуків: 5)

З радістю стану вашим репетитором з англійської та української мов. Я легко й швидко знайду підхід до Вашої дитини, а наші заняття будуть цікавими та інформативними. Я за якість та результат!

Предмети

Українська мова

Англійська мова

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Я легко й швидко знайду підхід до Вашої дитини, а наші заняття будуть цікавими та інформативними. Склала ЗНО на 189 балів. Українська мова сьогодні чи не найважливіша для кожного українця. Своїми уроками я хочу зробити хоч і невеличкий, але такий важливий внесок у майбутнє України. Наш обов'язок - плекати рідну мову!

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Я легко й швидко знайду підхід до Вашої дитини, а наші заняття будуть цікавими та інформативними. Я за якість та результат! Покажу, що англійська мова - це зовсім не складно, а дуже цікаво й легко. Знати англійську сьогодні - це must have!

Місця занять

В учня:

Рівне:

Центр, Автовокзал, Мототрек, Пивзавод, Чайка

У викладача:
Рівне, Автовокзал, Буковинська 3
Онлайн:
Так

Про себе:

Знання мов сьогодні є невід'ємною частиною нашого життя. Як не крути, а мову ми використовуємо щодня. Тож не зволікайте і почніть вже сьогодні інвестувати в себе та своє майбутнє!

Освіта:
Рівненський державний гуманітарний університет (РДГУ), бакалавр, 2020
Вік:
18-25
Досвід:
більше 2 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Оголошення викладача

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

5 відгуків про Ірина К.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

0

5+

5

Марина

5+

02.05.2024

Англійська мова, Молодші класи 1-4

5+

Гарний репетитор, заняттями задоволені.... більше»
Інна

5+

30.04.2024

Англійська мова, Молодші класи 1-4

5+

Все було добре, були задоволені. Рекомендую репетитора! ... більше»
Марія

5+

16.04.2024

Українська мова, Молодші класи 1-4

5+

Ірина чудовий репетитор з української мови, нам вона дуже сподобалась, вона швидко знайшла спільну мову з дитиною.... більше»
Любов

5+

06.03.2024

Українська мова, 5-6-й класи

5+

Дуже задоволені співпрацею, займаємося вже другий рік. Рекомендуємо!... більше»
Олена

5+

08.06.2023

Англійська мова, Молодші класи 1-4

5+

Ірина гарний викладач англійської мови молодших класів. Сподобалися заняття з репетитором.... більше»

Відповідь:

Дуже дякую!

Показати більше відгуків»

Схожі анкети

Юлія Т. id: 57340

Юлія Т.

Підготовка дітей до школи, шкільний супровід 1-4 класи, пояснення домашніх завдань. Підготовка до ДПА Математика, українська мова Логіка Нейроігри Швидкочитання Відпрацювання техніки читання,навчання швидкочитанню

5
250грн/год
Ліна Д. id: 136997

Ліна Д.

Працюю вже 15 років викладачем українськох мови та літератури, використовую індивідуальний підхід до кожної дитини; використовую творчі методи.

180грн/год
Віра К. id: 79450

Віра К.

Англійська - вдасться і тобі! Я Віра - індивідуальний репетитор англійської онлайн і твоя віра в те, що ти знатимеш англійську.

200грн/год
Вікторія Х. id: 145731

Вікторія Х.

Привіт)) Я студентка, яка викладає англійську мову діткам. Я швидко знаходжу спільну мову. Досвід роботи 2 роки. Проводила зайнята для діток 4-6 років. Заняття не є скучними, а досить веселими, так щоб діткам було цікаво

5
200грн/год
Катерина К. id: 92239

Катерина К.

Hello everyone! Пропоную заняття з англійської мови для дорослих та школярів, підготовку до міжнародних іспитів, до співбесіди.

200грн/год