Репетитор математики, фізики, хімії – Олександр Б.

Олександр Б.

id: 1577

Місто:

Миколаїв

Предмети:

Ставка:

150 грн/год

Досвід:

більше 5 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, Шкільна програма 10-11 класи

Місця проведення занять:

У репетитора: Миколаївська обл., Миколаїв, Новий Водопій, Будівельників

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова (2011)

Ступінь:

магістр

Дипломи, відзнаки та інше:

диплом бакалавра
диплом магістра
диплом бакалавра
грамота за активну участь в науковій роботі
Сертифікат курсів підвищення кваліфікації з математики(72 години)


Освіта:У 2015 році отримав ступінь бакалавра зі "Здоров'я людини". У 2014 році закінчив аспірантуру НУК за напрямком "Двигуни та енергетичні установки".У 2011 році отримав ступінь магістра з енергетики(диплом з відзнакою).У 2009 році отримав ступінь бакалавра з енергетики(диплом з відзнакою).Під час навчання в аспірантурі викладав практичний курс "Інформаційні технології".У 2016 році успішно пройшов курси підвищення кваліфікації для викладачів:- з математики "Формирование предметных навыков при подготовке к олимпиадам (72 години)" та "Избранные вопросы подготовки учащихся к ЕГЭ и вузовским олимпиадам (72 години)" ;- з фізики "Методика преподавания олимпиадной физики (72 години)".Просто про складне. Ласкаво прошу на заняття учнів 5-11 класів та студентів 1-2 курсів. До зустрічі!

Відгуки клієнтів (4)Всі відгуки користувача

Математика, Шкільна програма 5-9 класи

Олександр Володимирович чудовий учитель, займався математикою з моїм сином. Рівень знань підвищився, оцінки в школі стали кращими. Ми задоволені його роботою!

Юрій (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону) 19.07.2017


Математика, Хімія, Шкільна програма 5-9 класи

Після занять з Олександром моя успішність в школі підвищилася. Навіть коли я не розумів матеріал, Олександр Володимирович не пропускав це, а продовжував пояснювати, поки я не зрозумію. Дуже відповідальний, вимогливий, уважний. Завжди уважно ставиться до моїх пропозицій і зауважень. Я дуже задоволений роботою сайту і репетитора.

Олександр (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Хімія, Шкільна програма 5-9 класи

Цей репетитор допомагав моїй доньці Христині із складними темами по хімії. У 8 класі у неї почалися труднощі із цим предметом. Ми дуже вдячні Олександру Володимировичу за надану допомогу. Він зумів знайти необхідні методи та слова, щоб полегшити та зробити зрозумілим вивчення хімії. Роботою компанії БУКІ задоволена.

Катерина (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Схожі анкети