Людмила Ж.
– музикознавець, аранжувальник, композитор, піаністка,викладач-методист музичного училища Запоріжжя. Член Запорзької міської організації композиторів.
– музикознавець, аранжувальник, композитор, піаністка,викладач-методист музичного училища Запоріжжя. Член Запорзької міської організації композиторів.
Деталі про досвід викладання:
Маю великий досвід праці з дітьми з 5-6 років до рівня студентів музичного коледжу. Маю 50 виданих нотних збірок для фортепано і фортепіанних ансамблів. Є багато аранжувань для інших інструментів. Володію комп,ютерним набором нот. Роблю аранжування для своїх учнів за їх бажанням і потребою. Сама виступаю в концертах, фестивалях, конкурсах. Лавреат Міжнародних конкурсів. Займаюся онлайн з учнями різних країн: Німеччина, Португалія, Україна, Франція, Англія.
Деталі про досвід викладання:
Маю великий досвід у роботі з молодшими і старшими учнями, студентами, викладачами. Провела багато майстер-класів по всій Україні.
Володію методикою розвитку абсолютного слуху. Володію комп,ютерними технологіями по набору нот в програмі Finale. Займаюся онлайн з учнями різних країн: Німеччина, Португалія, Україна, Франція, Англія.
Автор-укладач друкованих 50 збірок: «Граємо удвох» вип.1 (Мелосвіт, 2003), «Музика для дітей» (Мелосвіт, 2003), «Шкільний співанок» (Запоріжжя, 2004), «В гостях у Андрея Петрова» для ф-но в 4 руки (Київ, 2005), «Популярна музика» для ф-го дуету вип.1, 2 (Тернопіль, 2006), «Піаніст-початківець», «Улюблені мелодії в ансамблі з учителем» (Тернопіль, 2008), «Граємо удвох» вип. 4 (Київ, 2008), «Справжній друг» (Тернопіль, 2008), переклад «Дитячого альбому» П. І. Чайковського в 4 руки для ф-но з віршами Л. Дацюк (Таллін, 2008, Тернопіль, Ростов на Дону), «Класика і сучасність», «Веселий кабальєро», Д. Гершвін – «Джазові композиції» (Тернопіль, 2009, 2013), «Маленький піаніст», «Киска-пианистка» (2015), «Кицька and piano» (2019), Р. Шуман «Сторінками «Альбому для юнацтва» - перекладення у 4 руки., «Спогади про Гапсаль» П. І. Чайковського у 4 руки, «Удвох веселіше», «Шолом алейхем» у 2-х частинах, та ін.
Деякі твори з успіхом виконуються на обласних, Всеукраїнських, Міжнародних конкурсах, фестивалях.
Провела майстер-класи на курсах підвищення кваліфікації в Києві (2009, 2017), Ялті для викладачів ДМШ Південного берега Криму (2009, 2010), Харкові (двічі).
Тут вказані вільні години репетитора для занять з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором
Маю великий досвід роботи з студентами-початківцями в роботі онлайн. Роблю перекладення.
Предмет:
Гра на фортепіано
Ціна
600 грн/год