Досвід:

більше 3 років

Місто:

Місця занять

В учня:

По скайпу:

Рівні викладання

Підготовка до ЗНОПідготовка до ДПА (9 клас)10 - 11 класи7 - 9 класи5 - 6 класиМолодші класи 1-4Підготовка до школиПідготовка до олімпіадРозмовна моваДілова та бізнес моваГраматика

Про себе:

У 2014 р. я закінчила гімназію із золотою медаллю «За високі досягнення у навчанні».
На сьогоднішній день я є студенткою ІV курсу КНУ ім. Т. Шевченка (бюджетна форма навчання).
Сертифікат ЗНО з української мови та літератури (2014 рік) - 199 балів.
Я тричі брала участь у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з української мови та літератури, здобула перемогу у ІV (Всеукраїнському) етапі. Також я стала переможцем Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т. Шевченка, та Всеукраїнського онлайн-турніру.

Відгуки клієнтів

Українська мова, 5 - 6 класи

Роботою репетитора задоволена, заняття проходили добре. Рекомендую!

Українська мова, 7 - 9 класи

Прекрасний викладач. Швидко знайшла спільну мову з учнями, матеріал дає структуровано, послідовно, з глибоким розумінням. Вимоглива, з дуже гарним розумінням предмету і індивідуальним підходом. Дуже задоволені співпрацею з Веронікою. Продовжуємо заняття.

Українська мова, Хімія, 10 - 11 класи

Найкращий репетитор з яким нам доводилося займатися. У 10 класі довелося надолужувати пропущений матеріал попередніх класів з української мови та літератури. Матеріалу було багато, але дочка в захваті. Заняття проходили легко і вільно, спільну мову знайшли з першого заняття. Викладання на високому рівні, за фактом маємо 11 по року. Дитина почала читати книги, замість інету, це здорово. Вероніка, величезне вам спасибі за Ваші знання і працю. Забронювали заняття і на 11 клас, сподіваюся, буде 12

Українська мова, Підготовка до ЗНО

Вероніка - чудовий вчитель! Її заняття дали мені змогу не тільки відмінно скласти ДПА, яке я нещодавно написала, але й допомогли систематизувати усі знання, що я мала раніше. Також Вероніка прекрасно давала матеріал з підготовки до ЗНО, цікаво та дуже зрозуміло пояснювала твори з українськоі літератури та вдало чередувала завдання, що допомагало не втрачати інтереса. Усі заняття проходили дуже інформативно, бо кожного разу я бачила додаткові матеріали: таблиці, тести з ЗНО, завдання з фразеологізмів та сталих виразів і таке інше. Тільки завдяки цім заняттям я позбулася моєї величезної проблеми - русизмів. Моя рідна мова російська, тому було доволі складно подолати цей бар'єр, але з допомогою Вероніки зараз я майже не використовую їх у своєму мовленні. Я дуже задоволена нашою плідною працею та моїми подальшими успіхами. Дякую Вам, Вероніко, що мала змогу з Вами попрацювати і в наступному навчальному році буду продовжувати наші заняття з превеликим задоволенням.

Українська мова, Підготовка до ЗНО

1) пунктуальна 2) комунікабельна 3) знаходить спільну мову з учнем 4) доступно викладає матеріал 5) рекомендую

Українська мова, 10 - 11 класи

Репетитор нам дуже сподобалася. Незважаючи на те що заняття були по скайпу і іноді зникала зв'язок, уроки в цілому проходили добре, знання помітно покращилися, оцінки підтягнулися. У наступному році будемо готуватися до ЗНО лише з цим репетитором!

Українська мова, Підготовка до ЗНО

Неймовірний викладач! Дякую за знання! Впевнена, що на ЗНО результат буде позитивний! Найкращий вчитель української мови та літератури!

Українська мова, Підготовка до ЗНО

Вероніка Олександрівна - професіонал, чудова тактична людина. Заняття з підготовки до ЗНО проходять легко і на високому рівні.

Українська мова, 7 - 9 класи

Репетитором задоволені, дочка швидко освоїла новий для неї предмет і стала впевнено себе почувати на уроках в школі, оцінка 5.

Українська мова, Молодші класи 1-4

Вероніка дуже відповідально ставиться до своєї роботи. Дитина (4 клас) займається із задоволенням, рівень знань значно підвищився, це відмічаємо не тільки ми але і вчителька в школі. Раджу Вероніку як хорошого викладача.

Українська мова, Розмовна мова

Вероніка Олександрівна - відмінний фахівець. Дуже доступно пояснює, хороший підхід до учнів.

Українська мова, Підготовка до ЗНО

Репетитор просто супер. Найвищий бал- за роботу.

Українська мова, Підготовка до ЗНО

Вероніка Олександрівна прекрасний репетитор. Вона добре ладнає з дітьми, прекрасно подає матеріал. Дуже приємна дівчина, відповідальна і серйозна.

Українська мова, Підготовка до ЗНО, 10 - 11 класи

Вероніка Олександрівна готує мою дитину до ЗНО з української мови і літератури. Співпрацюємо ще з вересня. Репетитором дуже задоволені. Заняття проходять на високому рівні. Рекомендуємо всім.

Українська мова, Підготовка до ЗНО

Вероніка Олександрівна - чудовий репетитор, Швидко знайшла спільну мову з моїм сином, дуже відповідальна. З нею продовжуємо готуватися до здачі ЗНО, впевнена, що будуть високі бали. Дякую. Рекомендую.

Українська мова, 10 - 11 класи

Репетитор, якого Ви нам обрали, одразу змогла знайти підхід до дитини. У викладача цікава методика викладання, надає багато потрібної та нової інформації. У педагога гарно поставлена розмовна мова, що дає змогу без проблем сприймати інформацію. Дякую за співпрацю.

Українська мова, Підготовка до ЗНО

Репетитор чудовий! Вероніка Олександрівна - відповідальна та вихована людина. Працюємо вже майже 5 місяців, плідно та насичено готуємося до ЗНО з української мови. Приємно співпрацювати з педагогом. Має свій стиль викладання, певні особливості. Нам усе подобається. Чекаємо гарних результатів. Дякую за освіченого репетитора!

Українська мова, Підготовка до ЗНО

Вероніка Олександрівна чудовий репетитор, готує мене до здачі екзамену з української мови. Заняття продуктивні, інформативні, матеріал подається доступно. Я задоволений, дякую!

Українська мова, Підготовка до ЗНО

Вероніка Олександрівна готує мене до ЗНО з української мови та літератури. Заняттями я задоволена. Вероніка Олександрівна дуже доступно пояснює матеріал, уміло систематизує подачу теорії. Рекомендую.

Українська мова, Підготовка до ЗНО

Репетитором я повністю задоволена. З Веронікою Олександрівною готувалися до здачі ЗНО з української мови та літератури. Маю тільки позитивні відгуки та враження від занять. Чекаю результатів іспиту. Роботою компанії приємно вражена.

Українська мова, Підготовка до ЗНО

З Веронікою Олександрівною моя дитина готувалася до ЗНО з української мови та літератури. Вона нам дуже сподобалася! Вероніка Олександрівна - вихований, розумний, освічений вчитель. На заняттях писали твори, відповідали на тести, проводили словникову роботу. ЗНО вже написано, тому чекаємо результатів.

Показати більше відгуківЗгорнути відгуки

Розклад занять

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
- можливий час занять

Схожі анкети Київ

200 грн/год

Показати профіль

400 грн/год

5

Показати профіль

200 грн/год

5

Показати профіль

Коротка інформація про репетитора

Вероніка М. має досвід роботи більше 3 років. Проживає в м. Київ і проводить заняття з таких предметів:

 1. Українська мова
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
 • Підготовка до ЗНО
 • Підготовка до ДПА (9 клас)
 • 10 - 11 класи
 • 7 - 9 класи
 • 5 - 6 класи
 • Молодші класи 1-4
 • Підготовка до школи
 • Підготовка до олімпіад
 • Розмовна мова
 • Ділова та бізнес мова
 • Граматика
Заняття проводяться в учня, по скайпу, вартість уроку – 300 грн/год.