Репетитор - Христина М. id: 165601

Христина М.

220 грн/год
220 грн/год

Привіт! Мене звати Христина і я безмежно люблю українську мову, літературу. З дитинства мріяла стати вчителем, бо дуже подобається процес навчати когось. Хочу навчити учнів правильно говорити, писати і розставляти розділові знаки. Вважаю, що кожен українець має знати свою рідну мову і добре володіти нею.

Христина М. 5.0(відгуків: 2)

Привіт! Мене звати Христина і я безмежно люблю українську мову, літературу. З дитинства мріяла стати вчителем, бо дуже подобається процес навчати когось. Хочу навчити учнів правильно говорити, писати і розставляти розділові знаки. Вважаю, що кожен українець має знати свою рідну мову і добре володіти нею.

Предмети

Українська мова

Рівні викладання

7-9-й класи
Підготовка до ЗНО
Підготовка до ДПА (9 клас)
10-11-й класи
5-6-й класи

Деталі про досвід викладання:

Вважаю, що завдання вчителя - мотивувати і зацікавити учнів вивчати та вдосконалювати рідну мову, поглиблювати знання з української літератури. На заняттях застосовую різні онлайн платформи та навчальні ресурси, ділюся лайфхаками, як легко і просто зрозуміти матеріал. Вважаю недоречним вивчення правил напам'ять, важливо лише зрозуміти його сенс. На заняттях зосереджую увагу на практичних завданнях, щоб допомогти учням вдосконалити свої вміння і навички. Легко знаходжу спільну мову з дітьми.

Місця занять

В учня:

Тернопіль:

Східний, Канада

У викладача:
Тернопіль, Східний, вул. Протасевича 4
Онлайн:
Так

Про себе:

У 2022 році закінчила Тернопільський національний педагогічний університет і отримала ступінь бакалавра. Того ж року вступила у магістратуру і вже у грудні 2023 року закінчила її. Я працюю на результат. Для мене є важливим отриманий учнями результат: покращується грамотність, підвищуються оцінки з української мови, диктанти пишуться на відмінно. Вважаю, що завдання вчителя - мотивувати і зацікавити учнів вивчати та вдосконалювати рідну мову, поглиблювати знання з української літератури. На заняттях застосовую різні онлайн платформи та навчальні ресурси, ділюся лайфхаками, як легко і просто зрозуміти матеріал. На своїх заняттях я завжди наголошую учням, що свою рідну мову потрібно знати досконало. Це актуально, цікаво та круто.

Освіта:
Тернопільський національний педагогічний університет ім. В. Гнатюка (ТНПУ), магістр, 2023
Вік:
18-25
Досвід:
більше 1 року

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

2 відгуків про Христина М.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

0

5+

2

Іванка

5+

09.06.2024

Українська мова, Підготовка до ЗНО

5+

Дуже гарний репетитор, пояснює все чітко, зрозуміло, завжди до кінця опрацьовує матеріал, пояснює в різних формах, якщо не зрозуміло щось, рекомендую.
Анна

5+

05.03.2024

Українська мова, 7-9-й класи

5+

Дуже гарний і уважний викладач. Знайшла підхід до доньки (12 років). Дитина ходить на заняття з задоволенням.👍❤️🙏

Схожі анкети

Катерина Ш. id: 86639

Катерина Ш.

Репетитор української мови та літератури, зарубіжної літератури, англійської мови.

4.9
250грн/год
Наталія М. id: 110448

Наталія М.

Під час навчання учнів / студентів орієнтуюся не лише на стандарти освіти, але й індивідуальне сприймання учня / студента, аби йому було якнайкраще сприймати інформацію.

250грн/год
Світлана Б. id: 83457

Світлана Б.

Підготовка до ЗНО. Займаюсь репетиторством від 2008 року.

5
200грн/год
Анастасія З. id: 95617

Анастасія З.

Проводжу уроки з англійської та української мов, зарубіжної та української літератури.

4.7
250грн/год
Світлана С. id: 49461

Світлана С.

Репетитор з української мови , літератури. Підготовка до ЗНО, ДПА, а також вивчення шкільного матеріалу.

5
200грн/год

Переглянуті репетитори

Аліна А.

Бондар Аліна Миколаївна: викладач німецької та англійської мов.

500 грн/год

Всі переглянуті репетитори