Репетитор - Любов С. id: 166355

Любов С.

800 грн/год
800 грн/год

Викладач теорії та історії музики. є величезний досвід викладання учням та студентам від 4 до 60 років. Викладала в різних навчальних закладах та займалася приватно в Україні та в Австрії. Орієнтована на індивідуальний запит та результат.

Любов С.

Викладач теорії та історії музики. є величезний досвід викладання учням та студентам від 4 до 60 років. Викладала в різних навчальних закладах та займалася приватно в Україні та в Австрії. Орієнтована на індивідуальний запит та результат.

Предмети

Музика

Сольфеджіо

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

є автором власного онлайн-ресурсу для опанування музично-теоретичних дисциплін (сольфеджіо, теорія, гармонія, музична література та інші). використовую лайф-хаки та дієві практичні методи для розуміння суті предметів. навчаю вчитися. спочатку "розжовую та вкладаю у рот" бажану рибу, потім веду учня до водойми і ми ловимо цю рибку разом, поступово віддаючи удочку в руки учня, тим самим залишаючи необхідний інструмент в руках учня назавжди. підлаштовую заняття під потреби і запити учня.

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

маю досвід від роботи з малечею (від 4 рочків) в музичній школі до підготовки фахових професіоналів в музичному коледжі та академії, а також підвищення професійного рівня викладачів мистецьких шкіл. Працювала як за офіційними програмами навчальних закладів, так і розробляла авторські підходи відповідно до вимог і цілей моїх учнів та студентів. Автор власного освітнього онлайн-ресурсу з розвитку музичних навичок. Є великий успішний досвід підготовки до вступу в різні мистецкі заклади України та Європи.

Освіта:
Національна музична академія України ім. Чайковського (НМАУ), кандидат наук (PhD), 2019
Вік:
26-35
Досвід:
більше 10 років

Відеопрезентація

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Схожі анкети

Анастасія Б. id: 83012

Анастасія Б.

Пройшовши шлях виконавця я вирішила почати ділитися своїм досвідом і навичками. Я проводжу класні і результативні уроки, швидше записуйся на урок!

5
600грн/год
Юлія О. id: 70026

Юлія О.

Репетитор з музики, фортепіано, музичної грамоти, музичної літератури.

5
900грн/год
Анастасія А. id: 112052

Анастасія А.

Колись я обрала справою свого життя гру на флейті та заняття музикою, адже не могла уявити свого життя без цього. Тепер я щаслива бути викладачем і передавати свої знання та любов до музики своїм учням в якості як і занять для себе, так і професійного зростання. Маю успішні досвіди підготовки до концертів, конкурсів та вступів в навчальні заклади.

5
600грн/год
Іван Б. id: 163525

Іван Б.

Привіт, мене звати Іван) Я закінчив Національний Педагогічний Університет ім. Михайла Драгоманова як магістр. Зараз продовжую навчатися на аспірантурі та працюю провідним концертмейстером кафедри вокалу. Часто даємо концерти з нашим оркестром, де я граю на фортепіано та співаю. Також виступаю в ресторанах, готелях та інших закладах міста Києва.

700грн/год
Марина С. id: 10678

Марина С.

Репетитор вокалу, скрипки та гітари. Автор пісень та виконавиця. Окрім уроків музики також проводжу майстер-класи по голосу, та консультацію з написання пісень, пишу музику.

5
700грн/год