Репетитор - Анастасія П. id: 171968

Анастасія П.

300 грн/год
300 грн/год

Маю досвід роботи репетитором понад 5 років. Готую до ДПА і НМТ. Можу проводити заняття на Гагаріна та онлайн. Також є групові заняття Я використовую сучасні дидактичні засоби, які поєднують теоретичну частину та практичні завдання, що дають тверді знання і допомагають навчитися користуватися ними. Буду рада бачити вас серед своїх учнів!

Анастасія П. 5.0(відгуків: 1)

Маю досвід роботи репетитором понад 5 років. Готую до ДПА і НМТ. Можу проводити заняття на Гагаріна та онлайн. Також є групові заняття Я використовую сучасні дидактичні засоби, які поєднують теоретичну частину та практичні завдання, що дають тверді знання і допомагають навчитися користуватися ними. Буду рада бачити вас серед своїх учнів!

Предмети

Математика

Фізика

Місця занять

В учня:

Шевченківський

Центр

Соборний

Монастирський острів, Крутогорний спуск

Новокодацький

Червоний Камінь, Покровський, Парус-1, Парус-2

Центральний

Олександра Поля, Залізничний вокзал

У викладача:
Дніпро, Соборний, Нагірний, ул. Севастопольская
Онлайн:
Так

Про себе:

Маю досвід роботи репетитором понад 5 років. На даний момент я викладаю в обласному медичному ліцеї (місто Дніпро). Закінчила бакалаврат з відзнакою за спеціальністю "вчитель фізики і математики" і продовжую своє навчання на магістратурі фізико-математичного факультету за такою ж спеціальністю.

Маю успішний досвід у підготовці до ДПА/ЗНО(НМТ).
Репетитор з досвідом понад 5 років. Допоможу усунути прогалини у програмі, підготуватися до контрольних, іспитів.

Я сама пройшла шлях вивчення починаючи зі шкільних формул і надалі зрозумівши, що фізика і математика це не просто формули і задачі, це набагато більше. Вони можуть бути цікавими, головне побачити цю красу, що можна зробити на наших майбутніх заняттях.

Маючи досвід викладання я точно можу сказати - викладання моє покликання, я насолоджуюсь процесом та пишаюсь кожним досягненням моїх учнів.
Один із принципів моїх занять – партнерство і повага. Мені не складно повторювати матеріал різними підходами декілька разів поки ця тема не стане найзрозумілішою з усіх.

Головне, з чого потрібно починати - це бажання вчитися і розуміти предмет. А якщо Ви на цьому сайті така мета у Вас наявна і тоді ми точно досягнемо бажаних результатів.

На заняттях я використовую сучасні дидактичні засоби і розробки, які поєднують в собі теоретичну частину та практичні завдання, які не лише дають тверді знання, а ще і допомагають навчитися користуватися ними у школі та повсякденному житті.


Є можливість приєднатися індивідуальних та групових занять у біля центру Дніпра, район Нагорного ринку. Групові заняття 180грн за годину.

Освіта:
Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара (ДНУ), спеціаліст, 2023
Вік:
18-25
Досвід:
більше 5 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

Сухенко

5

24.05.2024

Математика, 10-11-й класи

5

Гарний викладач! Співпрацею задоволений!... більше»

Схожі анкети

Ольга Є. id: 15334

Ольга Є.

Я допоможу вашій дитині зрозуміти і полюбити математику. Стараюсь пояснювати доступно і зрозуміло.

5
300грн/год
Тамара В. id: 150583

Тамара В.

Маю свої авторські напрацювання у викладанні математики, у т. ч. дітям, які мають гуманітарний склад розуму. При проведенні онлайн-і офлайн-уроків я використовую ВЕЛИКУ ШКІЛЬНУ ДОШКУ, яку добре видно на камеру. Це дозволяє максимально наочно, ефективно та без затримок давати навчальний матеріал. Готую до ДПА та ЗНО.

5
300грн/год
Дар'я К. id: 125597

Дар'я К.

Репетитор з хімії та математики з 5-річним досвідом роботи. Ефективна підготовка до ЗНО та ДПА як онлайн так і офлайн. Навчаю не зазубривати, а розуміти предмет. . Готую своїх учнів із мінімумом витрат на навчальні матеріали.

5
300грн/год
Лариса П. id: 33277

Лариса П.

Репетитор по математиці для учнів шкіл, лицеїв та коледжей. Підготовка до ДПА і ЗНО . Індивідуальні заняття на території викладача.

5
300грн/год
Микита С. id: 125594

Микита С.

Досвід викладання більше 5 років. Викладаю математику (алгебра, геометрія), фізику та теоретичну механіку.

300грн/год