Репетитор - Нора А. id: 172484

Нора А.

500 грн/год
500 грн/год

Мене звати Аль-Надаві Нора, я викладач та аспірант кафедри фармакології та фармакогнозії в Одеському Національному медичному Університеті. Паралельно із викладанням предмету займаюсь написання дисертації на отримання ступеню доктора філісофії.

Нора А.

Мене звати Аль-Надаві Нора, я викладач та аспірант кафедри фармакології та фармакогнозії в Одеському Національному медичному Університеті. Паралельно із викладанням предмету займаюсь написання дисертації на отримання ступеню доктора філісофії.

Предмети

Фармакологія

Фармакологія

Рівні викладання

  • Університетські курси
  • Спеціалізовані курси

Деталі про досвід викладання:

За рахунок багаторічного досвіду та безсперервного підвищення кваліфікації та комунікативних даних, мною було розброблено універсальний метод викладання, який зацікавлює та є ефективним для учнів різних рівнів підготовки.
Зважаючи на результати моїх студентів з предмету "фармакологія" на КРОК-1, можна зробити певний висновок, що мій метод викладання є ефективним, доступним та якисним.
Середній бал з предмету "фармакологія" на КРОК-1 моїх учнів перевищує 90%.

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Одеса, Приморський, Центр, вул. Мечникова 42
Онлайн:
Так

Про себе:

У 2017 році закінчила Одеський Національний медичний Університет за спеціальністю "Лікар", одразу розпочала роботу на кафедрі за посадою викладача кафедри загальної та клінічної фармакології. Випустила більше 1000 студентів медичного, стоматологічного та фармацевтичного факультетів, в тому числі іноземних. Також протягом 4 років викладаю цикл фармакології на курсах підготовки до КРОК-1.
У своїй практиці використовую научні, пояснювально-ілюстративні, компетентнісні та практичні методи та методики викладання.
Вмію пояснювати складні речі простою та зрозумілою мовою із застосування життєвих прикладів, роблячі такий специфічний предмет для студентів цікавим та зрозумілим.
Заняття проходить у форматі лекції з наглядними матеріалами з постійною прямою комунікацією зі студентами, акцентуючи увагу на будь якому незромілому моменті теми. Такий метод підходить студентам,
які хочуть підготуватися до практичного занняття, а також я звертаю увагу на препарати, які винесені на КРОК-1, і даю підсказки, як легко їх запам'ятати.

Освіта:
Одеський національний медичний університет (ОНМУ), аспірант, 2017
Вік:
26-35
Досвід:
більше 5 років

Розклад викладача

Тут вказані вільні години репетитора для занять з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Оголошення викладача

Допоможу опанувати такий складний предмет як фармакологія цікаво, зрозуміло та ефективно.

Предмет:

Фармакологія

Ціна

500 грн/год