Репетитор - Олександр Ф. id: 172689

Олександр Ф.

350 грн/год
350 грн/год

Привіт! Я відкритий та комунікабельний. Не уявляю свого життя без творчості та мистецтва. Із задоволенням поділюсь із вами досвідом.

Олександр Ф.

Привіт! Я відкритий та комунікабельний. Не уявляю свого життя без творчості та мистецтва. Із задоволенням поділюсь із вами досвідом.

Предмети

Музика

Уроки вокалу

Мистецтвознавство

Сольфеджіо

Місця занять

В учня:

Приморський

Аркадія, Малий Фонтан, Центр, Ланжерон, Французький бульвар

У викладача:
Одеса, Приморський, Центр, Бориса Літвака 12 (Заславського 12)
Онлайн:
Так

Про себе:

Закінчив Запорізький фаховий музичний коледж іменя П.І.Майбороди. Також, Одеську національну музичну академію імені А.В.Нежданової за двома спеціальностями (сольний спів та хорове диригування). На сьогоднішній день навчаюсь в аспірантурі на доктора філософії мистецтвознавства.
Маю яскравий досвід співу та виступів на сцені (Запорізька обласна філармонія, ЦВММ ВМС ЗСУ і багато ін.), лауреат вокальних Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів.
Із задоволенням розкрию Ваш творчий потенціал, природній голос та його красу. Навчимось вільно та правильно дихати і подолаємо психологічні та м'язові зажими. А головне - будемо кайфувати та розвиватись від процесу!) Чекаю на вас із нетерпінням)

Освіта:
Одеська національна музична академія ім. Нежданової (ОДМА), аспірант, 2026
Вік:
26-35
Досвід:
більше 5 років

Відеопрезентація

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Схожі анкети

Марія С. id: 36967

Марія С.

Закохана у музику з дитинства та допоможу Вам навчитися бути в гармонії з музичним світом. Диплом магістра з відзнакою, лауреат міжнародних конкурсів, досвід роботи з дітьми від 4-х років та дорослими, креативний підхід до навчання. Є бажання спробувати? Буду рада допомогти!

350грн/год
Карина О. id: 164761

Карина О.

Солистка- вокалистка ансамбля солистов "Ренессанс " Одесской областной филармонии.

300грн/год
Леся П. id: 137480

Леся П.

Займаюся музикою з 6 років, закінчила музичне училище, університет та академію. Дует Таїна можна послухати в ютубі - Lesia (DOMRA) Pazushenko.

300грн/год
Андрій Р. id: 22690

Андрій Р.

акорди,гами,арпеджіо,розтяжки,теппінг,ритм,соло. Навичка імпровізаційного мислення на інструменті. Комплекси вибухових і прискорюючих вправ, постановка рук, Швидкісна гра медіатором, перебори та багато іншого.

300грн/год
Олександр Щ. id: 168486

Олександр Щ.

Запрошую на уроки вокалу та акторської майстерності дітей та дорослих. Я соліст, заслужений артист України Академічного театру музичної комедії їм.Водяного, стаж роботи більше 20 років.За цей час роботи в театрі я встиг побувати у різних амплуа, спробував різні техніки та стилі вокалу чому з радістю навчу і вас.

400грн/год