Репетитор - Тарас О. id: 179681

Тарас О.

350 грн/год
350 грн/год

Я - вчитель програмування з досвідом роботи в програмуванні та тестуванні і вмінням пояснювати складні концепції простими словами. Моя мета - надати учням практичні навички у програмуванні.

Тарас О.

Я - вчитель програмування з досвідом роботи в програмуванні та тестуванні і вмінням пояснювати складні концепції простими словами. Моя мета - надати учням практичні навички у програмуванні.

Предмети

Програмування

Програмування

Рівні викладання

  • 7-9-й класи
  • 10-11-й класи
  • Репетитор для початківців
  • Python програмування
  • Java програмування
  • 5-6-й класи
  • Тестування програмного забезпечення

Деталі про досвід викладання:

Мої методики викладання програмування базуються на інтерактивних уроках, практичних завданнях та проектах. Я використовую доступну мову, реальні приклади та стимулюю творчий підхід учнів. Завдяки індивідуальному підходу кожен учень розвиває свої навички ефективно та з задоволенням.

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Моя освіта - вчитель Інформатики та програмування. Я закінчив Полтавський національний педагогічний університет,маю ступінь спеціаліста. У своїй роботі я використовую різні методи та методики викладання, такі як інтерактивні уроки, практичні завдання та проекти. Особливу увагу приділяю розвитку логічного мислення та аналітичних навичок учнів. Мій навчальний процес орієнтований на практичні навички, необхідні для сучасного світу технологій. Учні отримують результати у вигляді зрозумілого розуміння концепцій програмування та вміння застосовувати їх у практичних ситуаціях.

Освіта:
Полтавський національний педагогічний університет ім. Короленка (ПНПУ), спеціаліст, 2014
Вік:
26-35
Досвід:
менше 1 року

Розклад викладача

Тут вказані вільні години репетитора для занять з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором