Репетитор - Luka M. id: 179867

Luka M.

600 грн/год
600 грн/год

Вітаю, мене звуть Лука. Працюю викладачем 12 років. Закінчив Віденську консерваторію по класу фортепіано. Навчаю як дітей, так і студентів середніх та вищих музичних закладів.

Luka M. 5.0(відгуків: 2)

Вітаю, мене звуть Лука. Працюю викладачем 12 років. Закінчив Віденську консерваторію по класу фортепіано. Навчаю як дітей, так і студентів середніх та вищих музичних закладів.

Предмети

Гра на фортепіано

Рівні викладання

Репетитор для дітей
Репетитор для початківців
Базовий рівень
До вступу в музичні заклади

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Пропоную такі напрямки як: класична музика, джаз, поп та будь-які інші за вашим бажанням. Навчу підбирати мелодії на слух та створювати власний аккомпанемент для улюблених мелодій.
Буду радий допомогти пізнати світ музики)

Освіта:
Prayner Conservatory of Music and Dramatic Arts in Vienna, магістр, 2018
Вік:
26-35
Досвід:
більше 10 років

Відеопрезентація

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Оголошення викладача

Уроки гри на фортепіано.

Предмет:

Гра на фортепіано

Ціна

600 грн/год

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

2 відгуків про Luka M.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

0

5+

2

Nadiia

5+

30.05.2024

Гра на фортепіано, Репетитор для дітей

5+

Я навіть не очікувала таких результатів у такий короткий термін. Дитина за місяць з нуля навчилася читати по нотах і грати з листка. Уроків чекає, наче свого дня народження, готує домашнє завдання, бо відчуває високі очікування вчителя. А бонусом нам ще дісталися гарна постава, бо пан Лука завжди нагадує і наголошує про рівну спинку. Вчитель завжди йде назустріч, коли просимо перенести заняття. Подобається, що обов'язково відповідає на всі питання малечі, робить урок цікавим, завжди показує, як можна зробити краще, і переконує, що всі цілі можна досягти, якщо робити так і так. Дійсно високопрофесійний вчитель і музикант, рекомендую.
Natalia

5+

16.05.2024

Гра на фортепіано, Репетитор для початківців

5+

Моїй доньці подобається даний викладач, доступно, цікаво, з розумінням навчає, спокійно роз'яснює матеріали по навчанню. Рекомендую даного викладача, час на уроці летить швидко.

Схожі анкети

Софія А. id: 100093

Софія А.

Закінчила ОНМА ім.А.Нежданової по спеціальності фортепіано. Досвід викладання для дітей і дорослих в приватній та державній музичних школах - 7 років.

500грн/год
Валерія К. id: 172101

Валерія К.

За моїми плечима вже 24 роки вивчення музичного мистецтва та майже 10 років викладацької та концертмейстерської практики. Діючий викладач британського Ліцею музики (Лондон) Ступінь магістра ХНУМ ім. І.П.Котляревського (2016 рік) та ступінь Доктора філософії у галузі Культура і мистецтво (2022 рік). Можу взяти учнів на першу половину дня.

5
800грн/год
Катерина В. id: 165350

Катерина В.

Актриса, співачка, режисер. Маю великий театральний досвід, займаюся дизайном, фото та відеозйомкою. Співпрацюю з музичним продюсерським центром – тому у перспективі у нас є для Вас можливість розвитку у повноцінного Артиста та творчу одиницю з авторськими творами.

600грн/год
Тарас Л. id: 103945

Тарас Л.

Викладач акордеону та фортепіано. Досвід роботи-5 років. Освіта - Одеська національна музична академія ім.А .В. Нежданової.

500грн/год
Дар'я М. id: 39035

Дар'я М.

Викладач фортепiано. Пропоную цiкавi заняття, якi полегшать навчання Вашої дитини та розкриють її талант.

5
600грн/год

Переглянуті репетитори

Тетяна Т.

Обрали біологію як предмет ЗНО? Готуєтесь до олімпіади з біології? Хотіли б покращити свої знання з предмету? Тоді Вам до мене)))

400 грн/год

Всі переглянуті репетитори