Юлія С.
Працюю з Jamboard, Mentimeter, Padlet, Wordwall, Google Forms, Flinga, Kahoot, LaerningApps, програмами зі штучним інтелектом, маю досвід проведення онлайн уроків.
Працюю з Jamboard, Mentimeter, Padlet, Wordwall, Google Forms, Flinga, Kahoot, LaerningApps, програмами зі штучним інтелектом, маю досвід проведення онлайн уроків.
Деталі про досвід викладання:
Маю повну вищу освіту за спеціальністю "Початкова освіта" та "Вчитель англійської мови"
Досвід роботи 12 років.
Працювала при приватному центрі розвитку та школі.
Сфери діяльності:
- індивідуальні та групові заняття з англійської мови (початкова, середня ланка).
Проходила навчання за проектами:
- інтенсивний курс «Педагогіка початкової школи: фінський досвід», розроблений з урахуванням концепції «Нової української школи».
- впровадження діяльнісного підходу за підтримки The LEGO Foundation.
Деталі про досвід викладання:
За фахом вчитель початкових класів та англійської мови.
Досвід роботи 12 років.
Працювала при приватному центрі розвитку та школі:
Сфери діяльності:
- підготовка дітей до школи;
- розвивальні заняття з дітьми початкової школи;
- індивідуальні та групові заняття з англійської мови (початковий рівень).
Участь у проєктах:
- інтенсивний курс «Педагогіка початкової школи: фінський досвід».
- впровадження діяльнісного підходу від The LEGO Foundation.
- швейцарсько-українського проект «DOCCU»
Можу з упевненістю сказати, що мої особисті якості та компетенції є основними двигунами до досконалості.
Я сумлінна, відповідальна, орієнтована на результат, а найголовніше, я маю бажання ділитися своїми знаннями з іншими. Постійно вдосконалюю свої знання, що бути сучасним та креативним вчителем. Я прагну до саморозвитку й докладаю всіх зусиль для того, щоб стати хорошим спеціалістом у сфері освіти. Крім того, я впевнена, що попередній досвід роботи, навички планування, педагогічна освіта, роблять мої уроки цікавити та результативними .
Рада надати Вам більш детальну інформацію про себе під час зустрічі.
Тут вказані вільні години репетитора для занять з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором