Репетитор - Вікторія Ш. id: 181908

Вікторія Ш.

400 грн/год
400 грн/год

Багаторічний досвід викладання на філологічних факультетах університету, рецензування наукових робіт різного типу, написання різностильових текстів.

Вікторія Ш.

Багаторічний досвід викладання на філологічних факультетах університету, рецензування наукових робіт різного типу, написання різностильових текстів.

Предмети

Українська мова та література

Українська мова та література

Рівні викладання

  • 7-9-й класи
  • Підготовка до НМТ (ЗНО)
  • Підготовка до ДПА (9 клас)
  • Університетські курси
  • Спеціалізовані курси
  • 10-11-й класи
  • Розмовна мова
  • Ділова та бізнес мова
  • Граматика
  • 5-6-й класи

Деталі про досвід викладання:

Індивідуальний підхід до кожного з учнів, студентів та всіх, хто зацікавлений підвищити рівень володіння українською мовою

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Понад 10 років готувала учнів до ЗНО, НМТ, вступних випробувань з української мови, студентів до олімпіад різного рівня та наукових студентських конкурсів. Серед підготовлених учнів є результати в межах 190-200 балів, а серед студентів - переможці.
Результат роботи з учнями середньої шкільної ланки - поглиблення знань та підвищення семестрових і річних оцінок на 2-3 бали.
Формую комунікаційну компетентність у ВПО.

Освіта:
Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова (НПУ), кандидат наук (PhD), 2006
Вік:
36-45
Досвід:
більше 20 років

Розклад викладача

Тут вказані вільні години репетитора для занять з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором