Тетяна Т.
Навчаю англійської креативно і беруся за будь-які запити від IT до медицини!
Навчаю англійської креативно і беруся за будь-які запити від IT до медицини!
Деталі про досвід викладання:
Навчання відбувається на інтерактивній платформі з креативним підходом.
Мої уроки сповнені автентики, тобто це матеріали, що зазвичай не створені та не адаптовані до навчання - відео з ютубу чи тіктоку, уривки з фільмів та серіалів, статті тощо.
Усі аспекти: вивчення нових слів, граматика, завдання на аудіювання - пропрацьовуються у форматі говоріння, бесіди. Отже, вже на самому уроці ми пробуємо використовувати вивчене та обговорюємо це.
Вітаю! Мене звати Тетяна.
Відверто кажучи, я, як і більшість викладачів, почала свій шлях вивчення англійської з раннього віку, ще у школі, і цим вже нікого не здивуєш.
Але тут я хочу поділитися справжньою причиною, яка підштовхнула мене стати репетитором, розвивати й вдосконалювати себе у цьому.
Маючи досвід роботи у державній школі я вважаю, що існуюча система освіти є недосконалою в деяких аспектах, особливо - брак індивідуального підходу та різноманіття.
І, насамперед, я почала викладати тому, що хочу змінити це і довести усім, хто ненавидить англійську, що це дійсно може бути круто і цікаво.
Така моя мета і філософія, якої я дотримуюсь. Саме це мотивує мене створювати уроки не так, як ми звикли і не так, як у всіх.
Тут вказані вільні години репетитора для занять з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором