Репетитор - Анна М. id: 201515

Анна М.

600 грн/год
600 грн/год

Я — репетитор німецької мови, для якого важливо допомогти кожному учневі досягти успіху. Завжди знаходжу індивідуальний підхід, щоб навчання було цікавим та результативним. Моя мета — підтримувати мотивацію і допомогти вам легко освоїти мову.🙌

Анна М.

Я — репетитор німецької мови, для якого важливо допомогти кожному учневі досягти успіху. Завжди знаходжу індивідуальний підхід, щоб навчання було цікавим та результативним. Моя мета — підтримувати мотивацію і допомогти вам легко освоїти мову.🙌

Предмети

Українська мова та література

Німецька мова

Українська мова та література

Рівні викладання

  • Підготовка до НМТ (ЗНО)

Деталі про досвід викладання:

❗️Боїшся НМТ з української? Не знаєш, з чого почати — а час спливає?
Я — репетитор, який допоможе навести порядок у голові та впевнено підготуватися до іспиту. Пояснюю просто, без "води", і вчу не зазубрювати, а розуміти. Перший крок — це просто написати мені.

Німецька мова

Рівні викладання

  • 7-9-й класи
  • Підготовка до НМТ (ЗНО)
  • Підготовка до ДПА (9 клас)
  • Підготовка до олімпіад
  • Університетські курси
  • Молодші класи 1-4
  • 10-11-й класи
  • Репетитор для дітей
  • Розмовна мова
  • Репетитор для початківців
  • TestDaF, DSD
  • Вступ за кордон
  • Граматика
  • Рівень А1-А2
  • Рівень B1-B2
  • 5-6-й класи
  • Підготовка до ЗНО для магістратури (ЄВІ, ЄФВВ)
  • Підготовка до іспиту ÖSD
  • Підготовка до TELC
  • Підготовка до Goethe-Zertifikat

Деталі про досвід викладання:

😰 Боїшся говорити німецькою, бо можеш зробити помилку?
В голові ніби щось знаєш, але язик не слухається? Це нормально — і з цим можна працювати. Я допоможу подолати мовний бар’єр, навчитися говорити впевнено й без страху. Заняття в дружній атмосфері без тиску, зате з результатом.

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Я — мовний коуч з української та німецької, і я працюю з тими, хто хоче говорити впевнено, але відчуває бар’єри.
Мене обирають дорослі, які бояться робити помилки, плутаються в граматиці або давно не практикували мову й не знають, з чого почати. А ще — батьки, які шукають не просто «репетитора для дитини», а людину, яка зможе пояснити складне просто, допомогти підтягнути шкільну програму, підготуватись до тестів чи НМТ— і при цьому не відбити бажання до мови.

На заняттях ми не «зубримо» — ми вчимося думати, говорити й розуміти. В дружній атмосфері, без стресу, але з чіткою структурою і результатом.
Якщо відчуваєш, що пора щось змінювати — напиши. Домовимось про перший крок.

Освіта:
Львівський національний університет ім. Франка (ЛНУ), бакалавр, 2024
Вік:
18-25
Досвід:
більше 2 років

Розклад викладача

Тут вказані вільні години репетитора для занять з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором