Софія Баковська  репетитор  Англійської мови онлайн

Софія Баковська

400 грн/год
400 грн/год

Займаюся репетиторством давно та маю досвід онлайн-роботи з дітьми й підлітками. Маю сертифікат, що підтверджує рівень англійської вище середнього, достатній для навчання початківців. Навчаюся в університеті англійською мовою та маю досвід спілкування з іноземцями, зокрема носіями мови.

Софія Баковська

Займаюся репетиторством давно та маю досвід онлайн-роботи з дітьми й підлітками. Маю сертифікат, що підтверджує рівень англійської вище середнього, достатній для навчання початківців. Навчаюся в університеті англійською мовою та маю досвід спілкування з іноземцями, зокрема носіями мови.

Предмети

Англійська мова

Англійська мова

Рівні викладання

  • 7-9-й класи
  • Молодші класи 1-4
  • 10-11-й класи
  • Репетитор для дітей
  • Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)
  • Репетитор для початківців
  • 5-6-й класи

Деталі про досвід викладання:

Займаюся з дітьми та підлітками більше року. Впроваджую сучасні методи навчання, використовую різні інтерактиви та онлайн-вправи, тести, окрім підручників і воркбуків. Зокрема, шукаю індивідуальний підхід до кожного. Намагаюся зрозуміти всі сильні та слабкі сторони, щоб бачити, над чим слід попрацювати і як.

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Маю понад рік досвіду викладання англійської мови дітям і підліткам. У своїй роботі я виходжу з того, що всі учні є різними: вони мають різний рівень знань, темп засвоєння матеріалу, інтереси та цілі. Саме тому для кожного учня я підбираю індивідуальний підхід і методику навчання, щоб зробити процес вивчення англійської легшим, зрозумілішим і ефективнішим. Такий підхід дозволяє досягати стабільних результатів без перевантаження та втрати мотивації.

Під час занять я поєдную базові навчальні матеріали з інтерактивними вправами, онлайн-тестами та додатковими ресурсами. Навчання спрямоване на розвиток усіх основних мовних навичок: говоріння, слухання, читання та розуміння розмовної англійської на слух. Матеріал подається поступово та адаптується до рівня й потреб конкретного учня. Для навчання не обов’язково купувати дорогі підручники — достатньо зошита, ручки та доступу до онлайн-матеріалів.

Також пропоную гнучкий графік занять і завжди готова узгоджувати час, адже розумію, що в учнів, окрім навчання, є й інші заняття та захоплення. Вважаю, що комфортний графік є важливою складовою успішного навчання.

Англійську мову вивчаю тривалий час, маю підтверджений рівень володіння мовою та досвід спілкування англійською, що дозволяє використовувати сучасну, живу мову під час занять. Основна моя мета - створити підтримувальну та зрозумілу навчальну атмосферу, у якій учень почувається впевнено, бачить свій прогрес і отримує реальні результати.

Освіта:
Амерікан Юніверсіті Київ, студент, 2029
Вік:
18-25
Досвід:
більше 1 року