Слава Україні! Героям слава!Підтримка армії »
Репетитор - Тетяна В. id: 2110

Тетяна В.

300грн/год
300 грн/год

«НАРАЗІ ПРАЦЮЮ ОНЛАЙН! ПЕРШЕ ЗАНЯТТЯ - БЕЗКОШТОВНЕ! АКТИВНІ ТА ЦІКАВІ УРОКИ! ГРАФІК РОБОТИ, ВІДГУКИ ТА ІНШЕ ПЕРЕГЛЯДАЙТЕ В АНКЕТІ! БУДУ РАДА СПІВПРАЦІ!»

Тетяна В.

«НАРАЗІ ПРАЦЮЮ ОНЛАЙН! ПЕРШЕ ЗАНЯТТЯ - БЕЗКОШТОВНЕ! АКТИВНІ ТА ЦІКАВІ УРОКИ! ГРАФІК РОБОТИ, ВІДГУКИ ТА ІНШЕ ПЕРЕГЛЯДАЙТЕ В АНКЕТІ! БУДУ РАДА СПІВПРАЦІ!»

Предмети

Українська мова

Англійська мова

Німецька мова

Польська мова

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Іноземці, яких навчала української досягли високого рівня мови та без перешкод знайшли роботу чи здобули освіту в україномовних вузах.

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Багато учнів, яких я готувала до ЗНО з англійської мови склали іспит на 190 балів та вище, хоча це не лише моя заслуга, але звісно ж їхня наполеглива та завзята праця. Гадаю, особливо завдяки цьому і можна досягнути чудових результатів!

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

З німецької мови у шкільному віці часто їздила на олімпіади та займала призові місця.

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Учні, яких я готувала до виїзду у Польщу на роботу або навчання вільно спілкуються польською мовою, не відчуваючи мовного бар’єру та цілком обізнані з культурою і звичаями цієї країни.

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Івано-Франківськ, Пасічна
По скайпу:
Так

Про себе:

Проводжу приватні заняття з англійської, німецької, польської та української мов. Працюю з відповідальними, серйозними та наполегливими учнями старших класів, студентами та дорослими людьми, як українцями, так і іноземцями. З учнями молодших класів НЕ займаюся! Практикую як індивідуальні уроки, так і групові онлайн або на моїй території. На дім НЕ виїжджаю! На уроці використовую різні види робіт, серед них є і тестування, словникові диктанти, переклад речень з однієї мови на іншу, читання книг. Особливу увагу акцентую на граматиці та розмовній мові. Стаж роботи 7 років. Заняття триває 1 годину (60 хв). Наявний такий бонус, як ПРОБНЕ ЗАНЯТТЯ, яке є БЕЗКОШТОВНИМ, свого роду невеличка співбесіда іноземною мовою (за винятком початківців), після якої учень та я обговорюємо усі деталі подальшої роботи та вирішуємо між собою чи влаштовує нас співпраця один з одним! Оплата здійснюється на особистий рахунок/готівкою після кожного заняття або уже безпосередньо за домовленістю. Перше заняття онлайн проводжу по передоплаті (за 10 хв до заняття) на особистий рахунок. ВАЖЛИВО! Якщо Ви скасовуєте заняття без поважної причини менш ніж за годину або не з'являєтеся на заняття без попередження - втрачене заняття оплачується Вами наступного разу. Мій робочий день триває з 08:00 до 22:00 по буднях (понеділок - п`ятниця). На вихідних (субота, неділя) НЕ займаюся! Графік роботи та вільні години можете переглянути у моїй анкеті (хоча такі питання краще узгоджувати додатково в індивідуальному порядку). Буду рада співпраці з кожним! Рівні, з якими я працюю: - Starter (Beginner) (А1) - Elementary (А1 - А2) - Pre-Intermediate (А2 - В1) - Intermediate (В1) - Upper-Intermediate (В2) - Advanced (C1-C2) Книги, які я використовую з англійської мови: - American English File (A1, A2, B1, B2, C1, C2) - Speak out 2-nd Edition (A1, A2, B1, B2, C1, C2) - Solutions 3-rd Edition (A1, A2, B1, B2, C1, C2) - Let's talk (1, 2, 3) - Grammarway (1, 2, 3, 4) - Round-Up (1, 2, 3, 4, 5, 6) - Murphy (grammar + exercises) - Verba (grammar + exercises) - Stories for reading Книги, які я використовую з німецької мови: - Aspekte (A1, A2, B1) - Beste Freunde (A1.1, A1.2, A2.1, A2.2, B1.1, B1.2) - Motive (A1, A2, B1) - Menschen (A1, A2, B1) - Netzwerk (A1, A2, B1) - Optimal (A1, A2, B1) - Grammatikland (1,2) Книги, які я використовую з польської мови: - Krok po Kroku Polski (A1-A2, B1) - Hurra Po Polsku (A1, A2, B1) - Dlaczego nie? (Ćwiczenia gramatyczne dla poziomu A1) - Ależ tak (Ćwiczenia gramatyczne dla poziomu A2) Книги, які я використовую з української мови: - Крок 1. Українська мова як іноземна (рівень A1-A2) - Крок 2. Українська мова як іноземна (рівень B1-B2) - Українська мова для іноземців. Крок за кроком - Яблуко (рівень A1-A2) - Яблуко (рівень B1-B2) - Яблуко (рівень С1-С2)

Освіта:
Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника (ПНУ), магістр, 2018
Вік:
18-25
Досвід:
більше 5 років

Розклад занять

Тут зображені часові проміжки, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями.

Точний час занять потрібно уточнювати з репетитором.

Ранок

6:00 - 9:00

Пізній ранок

9:00 - 12:00

День

12:00 - 15:00

Після обіду

15:00 - 18:00

Вечір

18:00 - 21:00

Пізній вечір

21:00 - 00:00

Понеділок

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Вівторок

Є вільний час

Є вільний час

Середа

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Четвер

Є вільний час

Є вільний час

П'ятниця
Субота
Неділя
- вільний час для занять

Відгуки

126 відгуків про Тетяна Т.

4.9/5

1

0

2

0

3

0

4

17

5

109

Анна

5

04.07.2022

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

5

Дуже подобаються уроки. Починаємо завжди вчасно. Матеріал пояснюється чітко та зрозуміло. Весь урок розмовляємо англійською. Завдання різноманітні та цікаві. Після кожного уроку відчувається прогрес.... більше»
Ірина

5

20.06.2022

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

5

Кваліфікований викладач, який знаходить підхід до учнів. Заняття проходять на високому рівні, матеріал цікавий. Все дуже подобається.... більше»
Віктор Стандритюк

5

05.05.2022

Українська мова, Для іноземців

5

Я етнічний українець (всі мої бабусі та дідусі були українцями, народилися в Україні та говорили українською, потім усі були депортовані в різні республіки радянського союзу), вже 14 років живу у США. Розумію українську мову і можу читати, але завжди хотілося говорити мовою своїх пращурів. Тетяна мені дуже допомагає в цьому. Дуже задоволений форматами наших занять. Завжди цікаві дискусії на різні теми. Я й не помітив, як менш як за місяць подолав бар'єр початку розмови. Толі ще буде. Спасибі вел... більше»
Роман

5

23.04.2022

Англійська мова, Розмовна мова

5

Тетяна - пунктуальний викладач, заняття проходять завжди за розкладом, Перед початком навчання Тетяна надіслала список із темами, які, на мою думку, мені потрібно підтягнути. Основну частину уроку відбувається спілкування на різні теми. Частина уроку – перевірка домашнього завдання та частина – коротке пояснення нового матеріалу. Виділю один із типів домашнього завдання - аудіювання, мені подобається. Гарний викладач, рекомендую.... більше»
Анастасія

5

13.03.2022

Англійська мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)

5

Тетяна прекрасна та ввічлива викладачка з якою комфортно займатися. Заняття проходять легко та продуктивно. Вона чітко та зрозуміло подає матеріал, використовує різноманітні матеріали. Рекомендую.... більше»
Сергій

5

06.03.2022

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

5

Чудовий викладач, дуже чітко і зрозуміло все пояснює... більше»
Денис

5

22.12.2021

Англійська мова, Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)

5

Тетяна Олександрівна чудовий викладач. Дуже добре подає матеріал тільки англійською, ми швидко вивчили всі часи. Можу поставити оцінку п'ять!... більше»
Наталія

5

05.11.2021

Англійська мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary), Рівень B1-B2 (Intermediate)

5

Репетитором задоволена на 100% . Уроки змістовні, присутня граматика, розмова, лексика. Проходять легко і цікаво.... більше»
Ірина

5

03.11.2021

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

5

Дуже гарний викладач. Вміє знайти спільну мову з учнем. Займаємося підготовкою до ЗНО. Задоволені. Систематизовано та правильно підносить матеріал. Все дуже чітко. Тетяна підходить до своєї праці сумлінно. Завжди є зворотній зв'язок з батьками.... більше»
Яна

5

01.11.2021

Англійська мова, Розмовна мова

5

Репетитором дуже задоволена! Заняття проходять цікаво, пояснює зрозуміло, дуже подобається її підхід. Тетяна завжди відповідально підходить до своєї роботи. Матеріал дає у зручній формі. Завжди враховує побажання учня та підбирає програму індивідуально. Не мало важливий факт, що Тетяна не лише професіонал своєї справи, а й дуже приємна людина. Результатом навчання задоволена, і далі продовжуватиму займатися.... більше»
Надія

5

28.10.2021

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

5

Бал за роботу: 7/7 Уроки дуже подобаються!... більше»
Олександр

5

24.09.2021

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

5

Тетяна чудовий викладач! В доступній та цікавій формі навчає англійскої мови. Хочу відмітити системний підхід до занять, відповідальність. Концетрується на слабких моментах. Дуже приємний викладач.... більше»
Руслана

5

27.08.2021

Англійська мова, Розмовна мова

5

Репетитором Тетяною дуже задоволена. Подача інформації зрозуміла,різноманітна, цікава. Підтримка постійна, не тільки під час занять а й поза ними. Використовуються різноманітні книжки, робочі зошити, збірники вправ, а також електронні посилання для кращого закріплення матеріалу, граматики в залежності від теми. Тетяна достатньо наполеглива щодо контролю домашнього завдання, їй дуже важливо переконатися, що пройдена тема закріплена достатньо. Також завжди дуже пунктуальна.... більше»
Олександр

5

17.08.2021

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate), Корпоративна англійська (для компаній)

5

Дуже відповідально відноситься до роботи, до прохань, та надає все вчасно. Чітко та швидко пояснює матеріал. Йде назустріч при непередбачуваних ситуацій. Уроки проходять в різних форматах.... більше»
Гаранько Стефанія

5

04.08.2021

Англійська мова, Розмовна мова

5

Відповідальний та розуміючий викладач. Завжди намагається підібрати комфортний час для занять. Послідовна у викладанні матеріалу, не спішить, перепитує вже пройдені теми для найкращого запам’ятовування інформації. Готова допомогти в будь-який час, завжди піднімає слухавку коли виникають питання з Д/з. Викладач, з якою дійсно хочеться вивчати мову та працювати на результат!... більше»
Артем

5

10.07.2021

Англійська мова, Ділова та бізнес мова

5

Тетяна Олександрівна дуже приємна людина в спілкуванні, що для мене було важливим критерієм на рівні з підходом у навчанні. На самому початку уточнила мої цілі (підняти розмовну англійську та підготовка до вступу в аспірантуру) і розробила план і в найкоротші терміни видала для ознайомлення разом з усіма необхідними матеріалами для занять, охопивши всі необхідні теми. Підібрали зручний розклад, щоб я міг суміщати роботу і почали заняття. Дуже задоволений процесом, особливо хочу відзначити - дета... більше»
Христина

5

10.07.2021

Англійська мова,

5

Брала інтерв'ю у Тетяни, спілкувалися про репетиторську діяльність. Велика кількість позитивних відгуків від учнів беззаперечно свідчать про її професіоналізм. Від себе можу додати, що дуже приємна людина, а це, гадаю, основа для ефективної співпраці. Впевнена, уроки з таким репетитором - суцільне задоволення, адже зможе пояснити, скерувати, підтримати і навіть змотивувати.... більше»
Альона

5

09.07.2021

Англійська мова, Розмовна мова

5

Роботою репетитора дуже задоволена, заняття проходили регулярно. Подобається стиль викладання та подача матеріалу. Викладач гарно володіє мовою та відповідально ставиться до своєї роботи. ... більше»
Марія

5

09.07.2021

Англійська мова, Університетські курси

5

Компетентний та освічений репетитор, доступно пояснює. Хоч займаємось недовго, але я вже помітила прогрес в говорінні і відчуваю, як мій рівень з кожним днем піднімається. Раніше думала, що англійська не для мене, але завдяки урокам з Тетяною полюбила її і тепер не планую зупинятись. Тому рекомендую.... більше»
Раїса

5

09.07.2021

Англійська мова, Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)

5

В першу чергу, хочу наголосити, що Тетяна дуже приємна дівчина та висококваліфікований спеціаліст, і після короткого уроку та розмови визначила мої слабкі сторони та на що потрібно звернути увагу. Так як англійська мені потрібна для роботи, освіжити знання та вдосконалити рівень розмовної мови, то з комплексним підходом та бажанням надати якісні, практичні знання зі сторони Тетяни, з кожним заняттям результат покращується, і я відверто помічаю як моя англійська все більше мене радує та допомагає... більше»
Тарас

5

06.05.2021

Англійська мова, Репетитор для початківців

5

Хороший та приємний в спілкуванні репетитор, а саме головне професіонал у своїй справі! Не жалію, що обрав саме цю людину для роботи над собою. Я задоволений :)... більше»
Роман

5

21.04.2021

Англійська мова, Розмовна мова

5

Чудовий репетитор, з яким приємно працювати, прекрасно знає свою справу. Матеріал подає в зручній і зрозумілій формі, має свою програму занять для швидкого засвоєння матеріалу. Приємна в спілкуванні. Рекомендую!!!... більше»
Сергій

4

29.11.2020

Англійська мова, Розмовна мова

4

Тетяна Олександрівна хороший репетитор англійської мови!... більше»
Володимир

5

28.11.2020

Англійська мова, Розмовна мова

5

Я повністю задоволена роботою Тетяни. Відмітила покращення розмовної мови і завдяки постійним розмовам тепер впевненіше висловлюю свої думки англійською мовою.... більше»
Марія

5

27.11.2020

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

5

Мені все подобається, підхід до викладання, кількість домашнього завдання, а головне, що вже через місяць занять в мене збільшився словниковий запас. Це справді помітно, тому я задоволена.... більше»
Маша

5

09.11.2020

Англійська мова, Розмовна мова, Вступ за кордон

5

Я дуже задоволена репетитором. Те, що я шукала, дохідливо пояснює часи, не зациклюється на одному часі, а змішує різні часи, щоб вчилася їх розрізняти і розуміти, де який час застосовується, чого мені дуже не вистачало раніше. Вчу Англійську з другого класу і ось в 25 нарешті починаю розуміти різницю часів, тому що Тетяна дохідливо пояснює, і допомагає набити руку.... більше»
Христина

5

16.10.2020

Українська мова, Для іноземців

5

Дуже задоволена співпрацею з Тетяною. Ми легко знайшли спільну мову. Комунікабельна, відкрита, з почуттям гумору, просто подає матеріал та пояснює всіма можливими способами, доки не стане зрозуміло. Знаходить індивідуальний підхід до кожного, компетентна та щира. За все це хочу їй щиро подякувати!... більше»
Діана

5

27.09.2020

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

5

Пані Тетяна дуже хороший викладач, чітко та ясно пояснює незрозумілий матеріал.... більше»
Анатолій

5

20.09.2020

Англійська мова, Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)

5

Багато часу вчив англійську мову без репетиторів (вивчення слів, словосполучень, граматика), але зрозумів, що для отримання хороших знань потрібна допомога репетитора, та спілкування. Серед великої кількості репетиторів вибрав Тетяну, та не шкодую про це. Навчання проходить через Skype. Результатом навчання задоволений, так як бачу, що починаю краще та правильніше спілкуватись англійською. Планую й надалі навчатися у Тетяни.... більше»
Владислав

5

24.08.2020

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

5

Дуже хороший репетитор. Проходимо середній рівень. Більше працюємо над розмовною.... більше»
Ярина

5

12.07.2020

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

5

Приємний та дружелюбний викладач. Відповідально підходить до своєї роботи та цікаво проводить уроки. Рекомендую!... більше»
Вероніка

5

12.07.2020

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

5

Готувалася з Тетяною до ЗНО. Як процесом так і результатом неймовірно задоволена. Матеріал подає доступно і різносторонньо. В міру вимоглива. Не зважаючи на те, що готувалися суто до екзамену, з впевненістю можу сказати що ці знання залишуться надовго)... більше»
Іван

5

22.06.2020

Англійська мова, Корпоративна англійська (для компаній)

5

Все супер, репетитором задоволений.... більше»
Тарас

5

24.05.2020

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

5

Тетяна дуже хороший викладач, знаходить підхід до твого рівня знань, дуже гарно пояснює.... більше»
Ірина

5

23.05.2020

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

5

Надзвичайно задоволені репетитором! Тетяна Олександрівна зрозуміло подає інформацію, якісно готує до ЗНО. Прогрес одразу помітний.... більше»
Михайло

5

21.05.2020

Англійська мова, Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)

5

Репетитором задоволений. Дуже скоро з Тетяною Олександрівною знайшли спільну мову, заняття проходять в різних формах і легко засвоюються. Всього за місяць занять видно значний прогрес в граматиці та розмовній мові, сподіваюсь на подальшу співпрацю.... більше»
Лілія

5

24.03.2020

Англійська мова, Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)

5

Репетитор дуже сподобався, приємна людина, вміє ненав’язливо розговорити та підтримати діалог. Пояснення матеріалу дуже гарне та зрозуміле. Роботою з репетитором задоволена.... більше»
Сергій

5

08.03.2020

Англійська мова, Розмовна мова

5

Зразу вияснила потребу і ввійшла в становище. У мене був страх розмовляти англійською, але Тетяна знає як розговорити навіть, якщо ви "не дуже спік". Відчувається досвід роботи, структуровано подає матеріал, має цікаві лайфхаки. Буду продовжувати співпрацю!... більше»
Галина Куса

5

04.03.2020

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

5

Тетяна Олександрівна готує мого сина, який зараз навчається на другому курсі коледжу, до ЗНО. Мені подобається її підхід та виклад матеріалу. Все чітко та зрозуміло. Увесь навчальний матеріал надається попередньо: усі книги та вправи в електронному вигляді, купувати нічого не доводиться, що є неабияким плюсом у роботі. Син почав краще сприймати мову на слух, оскільки постійно слухає записи і дивиться відео англійською та значно покращилася граматика і збагатився лексичний запас. Мене та сина все... більше»
Христина

5

04.03.2020

Англійська мова, Німецька мова, 5-6-й класи

5

З репетитором почали займатися, дочка в 6-му класі поки задоволені, працюємо через скайп, це дуже зручно. Гарний матеріал для навчання, є з чим працювати.... більше»
Ірина

5

20.02.2020

Англійська мова, Розмовна мова

5

Уроки мені подобаються. Проходять в невимушеній обстановці, викладач враховує всі побажання.... більше»
Саша

5

19.02.2020

Англійська мова, Репетитор для початківців

5

Компетентний та освічений репетитор! Влучно підбирається навчальний матеріал, доступно та цікаво пояснює.... більше»
Леся

5

02.02.2020

Англійська мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)

5

Дуже хороший викладач! Доступний та зрозумілий виклад матеріалу, кваліфікований підхід до занять, поєднання різних методик викладання!!!... більше»
Дар'я

5

01.02.2020

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

5

Тетяна чудовий репетитор, кожне заняття не повторюється з минулим, не має нудного вивчення слів. Методика така: виконуємо за книжкою граматику, відповідаємо на питання за текстом, але основному частину заняття спілкуємось на різні теми. Після зміни десятки репетиторів, задоволена на 100%... більше»
Маргарита

5

21.12.2019

Англійська мова, Інформатика, Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)

5

Дуже чудовий викладач! Рекомендую! Помітно покращився розмовний) Уроки проходять цікаво і не помічаєш як проходить час) ... більше»
Олена

5

21.12.2019

Англійська мова, Підготовка до ЗНО, Розмовна мова

5

Дуже досвідчений викладач. Я дуже задоволена нашими уроками.... більше»
Оксана

5

12.12.2019

Англійська мова, Ділова та бізнес мова

5

Тетяна чудовий репетитор. Заняття проходять з легкістю, індивідуальний підхід, результати відчуваються на перших заняттях. Буду продовжувати працювати з Тетяною. Рекомендую тим, хто хоче швидких результатів.... більше»
Ігор

5

10.12.2019

Англійська мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)

5

Тетяна чудовий викладач. Заняття проходять цікаво та з користю.... більше»
Людмила

5

04.12.2019

Англійська мова, Підготовка до ЗНО для магістратури (ЄВІ, ЄФВВ)

5

Спільну мову з викладачем знайшли ще з першого телефонного дзвінка. Репетитор суворий і водночас добрий, завжди доступно пояснює незрозумілі моменти, немає бар’єру у взаєморозумінні: атмосфера надзвичайна, з радістю приходжу і йду із занять, бачу прогрес - будемо і надалі займатись!... більше»
Олена

5

04.12.2019

Англійська мова, Німецька мова, 7-9-й класи, 5-6-й класи

5

Дуже задоволена репетитором для своєї дитини з іноземних мов. Дуже цікавий підхід, швидко знайшла спільну мову з дитиною, ввічлива, постійно дає додаткові домашні завдання!!! Завжди допоможе з домашніми завданнями, пояснює матеріал дуже доступно!!! Рекомендуємо репетитора! Мені, як мамі, дуже приємно чути від дитини, що їй дуже подобаються заняття!!!... більше»
Яна Барандич

5

22.11.2019

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

5

Тетяна хороший репетитор англійської мови. Мені подобаються її професійний підхід, якісний та зрозумілий виклад матеріалу. Поки минуло не так багато занять, але я вже впевнена в гарному кінцевому результаті.... більше»
Гульнара

5

19.11.2019

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

5

Займаюся з Тетяною Олександрівною англійською мовою, рівень B1-B2. Хочу сказати, що задоволена вибором репетитора, оскільки Тетяна Олександрівна не тільки талановитий викладач, але й ще приємна людина, що як на мене теж дуже важливо. Заняття проходять по скайпу, в приємній та цікавій атмосфері. Особливо я після кожного заняття отримую додаткову мотивацію та заряд позитивних емоцій. Дуже дякую сайту Buki за таких відданих своїй справі викладачів)... більше»
Марина

5

18.11.2019

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

5

Разом з репетитором готуємось до ЗНО. Дуже гарно та зрозуміло пояснює матеріал. Сподіваюсь скласти іспити на високий бал. РЕКОМЕНДУЮ ЦЬОГО ВИКЛАДАЧА!... більше»
Магденко Наталія Романівна

5

16.11.2019

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

5

Репетитором поки цілком задоволена! Пояснює матеріал доступно, "розжовує" кожну деталь!... більше»
Наталія

5

08.11.2019

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

5

Мій син займається з Тетяною Олександрівною по скайпу. Раніше ми не практикували такі уроки, але зараз розуміємо, наскільки це зручно та вигідно. У нас було багато репетиторів, але лише Тетяні вдалося одразу знайти спільну мову з сином та мотивувати його до вивчення мови. На заняттях вони постійно розмовляють англійською на вільні теми. Пояснення незрозумілих слів, термінів чи граматики відбувається виключно іноземною мовою і це просто ідеально. Син почав краще сприймати на слух різні записи, п... більше»
Ольга

5

08.11.2019

Англійська мова, 7-9-й класи

5

Донька 7 класс, займається більше місяця. Ми в захваті від методики та професійності вчителя. Дуже ретельно, охоплюючи всі питання, і по вимові, і по граматиці, і словниковому запасі вони навчаються. Відкрили для себе вперше заняття по скайпу як ефективні та зручні. Рекомендую Тетяну як гарного вчителя з англійської.... більше»
Оксана

5

07.11.2019

Англійська мова, Розмовна мова

5

Дуже гарний викладач! Комунікабельна людина, приємно спілкуватися і вчитися. Р.S. Після закінчення англійської підемо далі, почну вчити німецьку... більше»
Ніна

5

06.11.2019

Англійська мова, Підготовка до ДПА (9 клас)

5

Мій син займається вивченням англійської мови з Тетяною Олександрівною. З першого заняття ми зрозуміли, що це саме той репетитор, якого ми шукали. Син з великим бажанням та жагою до нових знань спішить на кожне заняття. Пані Тетяна справила на мене враження знаючого, відповідального вимогливого репетитора. Рекомендую викладача всім, хто прагне реальних результатів.... більше»
Ірина

5

04.11.2019

Англійська мова, 7-9-й класи

5

Тетяна Олександрівна- висококваліфікований спеціаліст, мій син, як ніколи, завжди відвідує заняття із великим захопленням!!! Результат замітно одразу. Навчання проходить по спеціально підібраних підручних! Все чітко і ясно!!!... більше»
Марія

5

03.11.2019

Англійська мова, Розмовна мова

5

Тетяна Олександрівна— дуже хороший репетитор, чудова людина. З нею дуже легко займатися на заняттях з англійської мови! Раджу всім хто бажає вивчати англійську звертатися до неї. Не пожалієте!!!... більше»
Ольга Чугункіна

5

02.11.2019

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

5

Тетяна Олександрівна дуже хороший репетитор. З першого ж дня визначила рівень знань мого сина та підібрала метод підготовки до ЗНО з англійської мови. Син займається самостійно по матеріалах, які йому надала Тетяна Олександрівна. Зі слів сина: уроки змістовні, насичені, зрозумілі, а викладач вимогливий. Оцінюємо роботу тільки позитивно. Тетяна Олександрівна завжди підтримує зі мною контакт, що є дуже вагомим аспектом, особливо для батьків. Ми дуже задоволені, що на вашому сайті знайшли хорошого ... більше»
Леся

5

01.11.2019

Німецька мова, 7-9-й класи

5

Домовлялась про заняття для дитини. Після кількох уроків можу сказати що наразі викладачем задоволені. Дитині заняття подобаються. Тетяна - приємна, з чіткими та розумними вимогами, готова піти назустріч при виникненні непередбачуваних обставин і що, дуже важливо - справді хоче навчити учня.... більше»
Анна

5

18.10.2019

Англійська мова, Розмовна мова, Репетитор для початківців

5

З Тетяною Олександрівною одне задоволення займатися. Ввічлива, спокійна, знаходить підхід під кожну людину. Протягом короткого часу (5 занять) я почала розуміти англійську мову. Кращого репетитора я не знаходила і всім рекомендую. ... більше»
Вікторія

5

14.10.2019

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

5

Чудовий викладач, знає свою справу, вільно володіє англійською. Заняття проходять на одному подиху, завжди спілкуємося англійською. Якщо я чогось не розумію, Тетяна завжди доступно пояснює. Це не перший репетитор з англійської в моєму житті, але з впевненістю можу сказати, що з Тетяною дуже комфортно і приємно працювати/вчитися. Рекомендую.... більше»
Христина

5

12.10.2019

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

5

Тетяна мені дуже сподобалась. Дуже грамотний та відповідальний викладач. Подобається з нею займатись. Все легко підносить та розумію з першого разу. Тетяну, однозначно раджу всім!... більше»
Надія Корнієнкова

5

26.09.2019

Англійська мова, Французька мова, Німецька мова, Польська мова, Іспанська мова, Розмовна мова, Репетитор для початківців, Вступ за кордон

5

Тетяна Олександрівна - дуже грамотний вчитель, професійної якості. Ось вже три заняття вона навчає мене англійської мови і не тільки, українську також. На заняттях дотримується принципів зв'язку теорії з практикою, свідомості і активності при вивченні нового матеріалу, міцності знань, принципу наочності. Тетяна завжди знаходить підхід до навчання, є ввічливою, вихованою, тактовною та комунікабельною.... більше»
Тетяна

5

20.09.2019

Німецька мова, Розмовна мова, Рівень А1-А2

5

Дівчина хороша, має досвід роботи, спокійна. Маю бажання і на далі продовжувати з нею навчання.... більше»
Кузь Романа Русланівна

5

12.09.2019

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

5

Мені дуже подобається займатися з Тетяною. Всі наші заняття проходять цікаво, зрозуміло викладає матеріал. Я дуже рада, що знайшла такого репетитора.... більше»
Катя

5

30.08.2019

Англійська мова, Репетитор для початківців

5

Тетяна Олександрівна дуже приємна людина, чудовий фахівець, дуже швидко знайшла до мене підхід і обрала методику по якій проводимо заняття. Заняття цікаві, змістовні, націлені на результат.... більше»
Юлія

5

24.08.2019

Англійська мова, 10-11-й класи

5

Рекомендую Тетяну як відповідального репетитора, і взагалі, приємну у спілкуванні людину. Кожне заняття проходить з користю, пояснюються нові теми, розбираються незрозумілі моменти. Літературу отримали у електронному вигляді, так як займаємося по скайпу, обов'язково домашні завдання, які викладач перевіряє на предмет помилок. Тетяна зрозуміло пояснює, має високий рівень знань, з яким успішно ділиться з учнями. Завжди на зв'язку, якщо є необхідність. Співпрацею задоволені.... більше»
Олександра

5

24.08.2019

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

5

Тетяна мені дуже сподобалась. Досить відповідальна та професійна викладачка. Оперативно підібрала для мене необхідні матеріали, все надіслала на пошту. Мені дуже сподобався з нею спікінг, завжди підбирала цікаві теми, в неї гарний акцент і є чому повчитися. Можу іі безперечно рекомендувати. Планую з нею досягнути рівень В2, якщо все буде добре, будемо вивчати з нею німецьку. Всім бажаючим підтягнути мову раджу Тетяну, впевнена, що вона для кожного знайде підхід і необхідний ключик.... більше»
Андрій

5

25.07.2019

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

5

Тетяна Олександрівна готує мене до тестів та співбесіди. Репетитором задоволений на 200%, особливо ставленням та рівнем професіоналізму. Заняття проходять у комфортній та невимушеній атмосфері. Матеріал подає доступно, чітко та лаконічно. Репетитор мотивує учнів до вивчення предмету та щоразу виправляє мої помилки, що є неабияким плюсом у роботі. Дуже вдячний Тетяні за допомогу в опануванні мови та підготовки до важливого етапу у моєму житті. Оцінюю роботу репетитора найвищим балом та рекомендую... більше»
Катерина

5

23.06.2019

Англійська мова, Розмовна мова

5

Займаюся з Тетяною по скайпу. Заняття проходить повністю англійською мовою. Дуже подобається, що Тетяна завжди звертає уваги на помилки, виправляє і пояснює чому має бути так, а не інакше. Дуже відкрита і товариська людина, з якою приємно як спілкуватися, так і займатися.... більше»
Юля

5

07.06.2019

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

5

Хороший репетитор, заняття проходять цікаво. Дуже подобається, що спілкуємось на англійській мові і Тетяна Олександрівна завжди вказує на мої помилки.... більше»
Олег

5

07.06.2019

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

5

Займаємося з Тетяною Олександрівною по скайпу. Заняттями задоволений, оскільки репетитор компетентна у своїй справі, уміє мотивувати, чітко роз’яснити новий матеріал, обирає цікаві та актуальні теми для обговорення. В загальному можу відзначити креативний та професійний підхід до навчального процесу. За період занять з Тетяною я значно збагатив лексичний запас, навчився впевненіше відповідати на запитання, будувати складні речення, покращив граматику та вимову. Безумовно буду продовжувати навчан... більше»
Анастасія

5

23.05.2019

Англійська мова, Ділова та бізнес мова

5

Займаємося з Тетяною по скайпу. Мали поки що 4 заняття, але я дуже задоволена виконаною роботою. Уроки проходять комфортно, репетитор дуже дисциплінований й чудово доносить інформацію Тетяна швидко орієнтується в тому, яку інформацію треба підтягнути, а на якій можна не загострювати увагу, а лише освіжити в пам'яті.... більше»
Сергій

5

19.05.2019

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

5

Вчитель дуже хороший. Кожного разу, коли ми знаходимо якусь проблему, вона планує урок таким чином щоб розв'язати цю проблему :) ... більше»
Ірина

5

16.04.2019

Англійська мова, Розмовна мова

5

Відвідую заняття з англійської мови протягом місяця. Репетитор підібрала для мене підходящий метод: на заняттях спілкуємось виключно англійською, багато говоримо і виконуємо цікаві вправи, також вивчаємо граматику. Протягом заняття я получаю відповіді на всі питання які в мене виникають. Заняттями задоволена і репетитором теж. Всім рекомендую Тетяну.... більше»
Настя

5

25.03.2019

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

5

Дякую викладачеві за змогу та бажання зі мною займатися, так як до ЗНО залишилося всього 3 місяці, а рівень в мене нульовий. В нас пройшло всього 3 заняття, але я вже відчуваю прогрес. Чудовий викладач.... більше»
Наталія

5

24.03.2019

Англійська мова, Ділова та бізнес мова

5

Хочу виразити свою вдячність за підбір кваліфікованого викладача. Цікаві та пізнавальні заняття, викладач доступно та легко пояснює складні речі. Особливо радує уважністю до помилок, які я роблю та миттєве пояснення як правильно вимовляти слова чи будувати речення. Однозначно рекомендую!... більше»
Олена

4

23.03.2019

Англійська мова, Розмовна мова

4

Тетяна репетитор, який мені сподобався, урок пройшов добре. З деяких причин повинна призупинити заняття. Але пізніше відновлю зв'язок з Тетяною)... більше»
Сніжанна

4

12.03.2019

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

4

Працювати з пані Тетяною було цікаво. Оскільки ми робили наголос на розмовну англійську, пані Тетяна шукала небуденні теми для діалогів з новою та корисною мені лексикою. Зараз живу і працюю в англомовному середовищі, тому уроки мені були дуже доречними. Дякую!... більше»
Христя

5

04.03.2019

Англійська мова, Розмовна мова

5

Дуже задоволена уроками Тетяни Олександрівни. Пані Тетяна приємна, привітна, все доступно та детально пояснює. Викладачка професіонал своєї справи, уроки проходять в цікавій формі, використовуються різні матеріали. Я задоволена співпрацею з нею! Рекомендую як хорошого і професійного викладача!... більше»
Христина

5

03.03.2019

Англійська мова, Розмовна мова

5

Ми тільки почали займатись але я задоволена. Хороший репетитор. Доступно пояснює. Рекомендую.... більше»
Тетяна

4

22.02.2019

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

4

Дуже задоволення її роботою, викладач добре пояснює, суттєво підтягує граматику. Дізналась багато нового за досить короткий термін). Уроки проходять позитивно і легко. Однозначно рекомендую викладача!)... більше»
Світлана

5

18.02.2019

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

5

Займаюся у репетитора Тетяни Олександрівни. Заняттями дуже задоволена. Вона пояснює все легко і доступно. Побачила результат відразу після першого заняття. Задоволена на сто відсотків. Оцінюю роботу Тетяни Олександрівни на найвищий бал.... більше»
Лариса

5

16.02.2019

Англійська мова, Розмовна мова

5

Навчання з Тетяною Олександрівною сподобалося. Надала весь необхідний матеріал. В роботі пунктуальна, одразу переходить до справи, все добре пояснює, а також приємна та весела у спілкуванні. Заняття проходять ніби швидко, але відчуваєш себе, що попрацювала з користю, бо самостійно за годину пройти певний об'єм матеріалу і розібратися в тому, що не зрозуміло - складно, а з Тетяною Олександрівною - це можливо, дякую!... більше»
Діана

5

04.02.2019

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

5

На buki.com. я знайшла свого теперішнього репетитора з англійської мови Випринюк Тетяну Олександрівну. Я дуже задоволена викладачкою, дуже приємна і розумна людина. Зразу знайшла до мене підхід і тому я із задоволенням приходжу на додаткові заняття. Дуже точно Тетяна Олександрівна підібрала мені програму навчання, яка відповідає моєму рівню знань і тепер ми разом його вдосконалюємо. З перших занять я відчула бажання вивчати англійську мову і все доступно мені пояснюють, тому навчання ефективне. ... більше»
Анастасія

4

01.02.2019

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

4

З Тетяною займаємося не так давно, але вже відчуваю прогрес. Імпонують підручники, задоволена уважністю викладача до деталей та помилок. Оцінюю роботу на 5+... більше»
Сабіна Надраха

4

31.01.2019

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

4

Вона компетентна та відповідальна, теми пояснює досить доступно, зацікавлена в освоєнні учнями нового матеріалу.... більше»
Олена

4

13.12.2018

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

4

Це чудовий репетитор з англійської мови, яка допомагає підготуватися до ЗНО. Хоч ми займаємося недовго, Тетяна Олександрівна дає мені багато корисного матеріалу, гарно пояснює, дає поради. Я цілком задоволена її роботою і раджу звертатися саме до неї.... більше»
Денис

5

12.12.2018

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

5

Тетяна Олександрівна - дуже хороший учитель, викладає доступно і цікаво. Вибрав для підготовки до ЗНО, заняттями задоволений. Ставлю найвищий бал за роботу і професіоналізм.... більше»
Ірина

4

11.12.2018

Англійська мова, Розмовна мова

4

Хороший спеціаліст із своїм підходом до підготовки та вивчення мови, рекомендую!!!... більше»
Вікторія

4

07.12.2018

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

4

Тетяна Олександрівна, ввічлива і приємна) Доступно подає матеріал на заняттях... більше»
Ірина

4

06.12.2018

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

4

Занятя з Тетяною Олександрівною мені сподобалися, репетитор доступно та структуровано подає матеріал, мої знання з англійскої мови значно покращилися.... більше»
Олеся

5

30.10.2018

Англійська мова, Розмовна мова

5

Роботою репетитора задоволена. Тетяна Олександрівна привітна, розуміюча, гарно пояснює матеріал. Мені подобається... більше»
Андрій

5

30.10.2018

Англійська мова, Розмовна мова

5

За незначний період занять з Тетяною Олександрівною, я досяг значно більших результатів, а ніж очікував, і ці результати з кожним заняттям покращуються значними темпами. Роботою репетитора задоволений більше ніж на 100%, більше того, до цього часу, я не зустрічав викладача іноземної мови, який б зміг настільки доступно, просто, і що найважливіше - зрозуміло, як це робить Тетяна Олександрівна, донести інформацію та знання до учня. Це говорить тільки про високий рівень професіоналізму та любові до... більше»
Наталя

4

30.10.2018

Англійська мова, 10-11-й класи

4

Мій син займався з Тетяною Олександрівною рік, за цей період він значно покращив свій рівень володіння мовою. Викладачка завжди йшла назустріч, якщо потрібно було перенести заняття. На жаль, через навчання в другу зміну і величезне навантаження в коледжі ми не можемо цього року брати уроки в репетитора. Надіємося, що наступного навчального року ми наздоженемо пропущене. Бажаємо Тетяні Олександрівні успіхів і натхнення!... більше»
Наталя

5

30.10.2018

Англійська мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)

5

Таня хороший репетитор. Пояснює доступно, проводить заняття по різних матеріалах, цікаво. За два місяці відчутно збагатила свій словниковий запас, навчилась краще розуміти часи, та правильно їх застосовувати. Рекомендую!... більше»
Ольга

4

29.10.2018

Англійська мова, Ділова та бізнес мова

4

Дуже задоволена роботою репетитора. Підібрана чітко програма навчання, сприяє швидкому досягненні поставлених цілей. Оцінка роботи на відмінно, тобто 5. Надзвичайно приємна у спілкуванні, доступно і цікаво пояснює матеріал, використовує різноманітні підходи до вивчення мови. Рекомендую!... більше»
Віта

5

29.10.2018

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

5

Тетяна Олександрівна – надзвичайно хороший викладач, подає матеріал цікаво та зрозуміло, звертає увагу на те, як ви засвоїли його, а це є дуже важливим) Я з першого заняття зрозуміла, що саме завдяки Тетяні Олександрівні опаную англійську мову) Не дивлячись на те, що зараз ми припинили заняття з певних причин я неодмінно повернусь до вивчення англійської саме до неї))... більше»
Ірина

5

18.05.2018

Англійська мова, Розмовна мова

5

Тетяна Олександрівна знайшла підхід до мене, добре подає потрібний мені матеріал. Найвищий бал за її роботу!... більше»
Уляна Ткачук

5

28.03.2018

Англійська мова, Розмовна мова

5

Працюємо. Роботою репетитора задоволена. Рекомендую.... більше»
Бода Анна

4

12.03.2018

Англійська мова, Університетські курси

4

Хороший репетитор. Подає матеріал, з яким справлялася. Граматику дуже добре знає.... більше»
Роман

4

07.03.2018

Англійська мова, Вступ за кордон

4

Мені сподобалося займатися з Тетяною Олександрівною. Хороший викладач. Доступно пояснює. Залишився задоволений спільною роботою.... більше»
Світлана

5

04.03.2018

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

5

Репетитором задоволені. Все добре. Заняття проходять успішно. Сподіваємось на високий бал по ЗНО.... більше»
Оксана

5

24.02.2018

Англійська мова, Репетитор для початківців

5

З Тетяною Олександрівною я почала займатися щоб оволодіти англійською мовою. Я хочу покращити свою вимову, збагатити лексику. Результатом занять я цілком задоволена. Цей репетитор має досвід у роботі з дорослими, її заняття продумані, матеріал подає структуровано та доступно.... більше»
Світлана

5

23.02.2018

Англійська мова, 7-9-й класи

5

Тетяна Олександрівна займається з сином Денисом за шкільною програмою п'ятого класу, бо в нього погіршилися оцінки з англійської мови. Наша ціль - покращення підсумкової оцінки. Ми задоволені співпрацею з викладачем. Заняття проходять легко і результативно. Сину подобається.... більше»
Тарас

5

14.02.2018

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

5

З Тетяною Олександрівною займаюсь, щоб покращити свій рівень англійської. Як розмовний , так і писемний. Репетитором задоволений. Тетяна Олександрівна - висококваліфікований педагог. До занять відноситься відповідально. Завжди пунктуальна.... більше»
Люба

5

03.02.2018

Англійська мова, Репетитор для початківців

5

Працюю з Тетяною Олександрівною, усе влаштовує цілком. Хороший репетитор, мені приємно вивчати англійську мову разом з Тетяною. Можу рекомендувати!... більше»
Ярина

5

24.01.2018

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

5

З репетитором займаюсь, щоб підготуватись до здачі ЗНО, Тетяна Олександрівна дуже хороший репетитор англійської мови. Помітно, що з великим досвідом. Мені подобається як вона будує урок. Її заняття продумані, матеріал подає структуровано та доступно. Результат був помітний відразу.... більше»
інна

4

10.01.2018

Англійська мова, Німецька мова, 7-9-й класи

4

Мій син працює з Тетяною Олександрівною Вдосконалює англійську та німецьку мови. Загалом можу поставити репетитору гарний бал.... більше»
Надія

4

27.12.2017

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

4

Для роботи потрібно було вдосконалити свою англійську. В першу чергу цікавила розмовна мова. З тетяною олександрівною займались більше двох місяців. Вцілому, результатом задоволена. Прогалини в знаннях ліквідували. Поки що, цього досить.... більше»
Мар'яна

5

22.12.2017

Англійська мова, Німецька мова, Молодші класи 1-4

5

Тетяна Олександрівна займалась з Веронікою, щоб підтягнути її знання з англійської мови. Тому що основи знань закладуються в початкових класах. Нам було приємно співпрацювати з педагогом. Тетяна Олександрівна має свій стиль викладання, певні особливості. Нам усе подобалось. Але, з певних причин вимушені перервати заняття. Можливо, з часом, ще скористаємось її послугами.... більше»
Лідія

5

21.12.2017

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

5

Тетяна Олександрівна - чудовий репетитор, дуже чесна і порядна людина. Заняття вона відпрацьовує на всі 100%. Ми задоволені співпрацею.... більше»
Лапінська Г.Б

4

24.11.2017

Англійська мова, 7-9-й класи

4

Хороший репетитор. Дитина задоволена співпрацею.... більше»
Лілія

5

18.10.2017

Англійська мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)

5

Мені дуже подобаються уроки з Тетяною Олександрівною, займаємося вже більше року. Хороший викладач. Я задоволена спільною роботою.... більше»
Наталія

5

14.10.2017

Англійська мова, 7-9-й класи

5

Сподобалася мені своєю відповідальністю, знанням своєї справи, умінням викладати.... більше»
Юрій

5

02.09.2017

Англійська мова, Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)

5

Завдяки Тетяні Олександрівні вдалося покращити рівень своєї розмовної англійської. Незважаючи на те, що уроки проходили по скайпу, викладач уміло структурувала подачу матеріалу. Співпрацею з компанією Букі задоволений, дуже швидко менеджерам вдалося підібрати репетитора, який підходить саме мені.... більше»
Галина

5

28.07.2017

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

5

Обрала для підготовки до ЗНО цю репетиторку і надзвичайно задоволена цим! Тетяна Олександрівна доступно пояснила увесь необхідний матеріал. Раніше я не могла подумати, що складу ЗНО хоча б на прохідний, а вийшло так, що отримала високий бал! Мої знання значно розширилися : почала розуміти граматику, яка здавалася мені чимось неймовірним, збільшила свій словниковий запас, можу тепер читати статті та книги англійською мовою, навчилася розуміти англійську на слух, тому аудіювання було для мене одн... більше»
Оксана

5

25.06.2017

Англійська мова, Німецька мова, 7-9-й класи

5

Репетитором цілком задоволені! Працюємо з Тетяною Олександрівною вже більше півроку. Також будемо займатися і з наступного року. Тетяна Олександрівна - вимогливий, досвідчений педагог. Син покращує знання з англійської та німецької мов. Домашнє завдання завжди є, сина тримає в міцній дисципліні. І це мені дуже подобається. Ставимо тільки найвищий бал.... більше»
Костянтин

5

15.12.2016

Англійська мова,

5

З Тетяною Олександрівною я займався вивченням англійської мови по скайпу. На заняттях ми говорили на різні теми, вивчали граматику, слухали аудіозаписи. Дякую за Вашу роботу!... більше»
Світлана

5

24.11.2016

Англійська мова, 7-9-й класи

5

Тетяна Олександрівна гарний викладач, компетентна у навчанні англійській мові. Уроки цікаві, інформативні. Співпрацею задоволені!... більше»
Колодій Галина Богданівна

5

18.11.2016

Англійська мова, Розмовна мова

5

Тетяна Олександрівна - фахівець своєї справи! Вона займається з моєю донечкою протягом тривалого часу по скайпу. Результат очевидний, знання дочки надзвичайно покращились. Після занять з Тетяною в школі їй набагато легше вивчати англійську. Немає тих проблем, які були раніше, пов'язані з граматикою та вимовою. Тепер вона займає лави перших серед своїх однокласників. Рекомендую цього викладача всім!... більше»
Ірина

5

03.11.2016

Англійська мова, Розмовна мова

5

Я задоволена роботою Тетяни Олександрівни. Ми з нею займались розмовною мовою. Вона хороший викладач та вміє доступно пояснити матеріал. Дякую за Вашу допомогу!... більше»
Любов

5

08.10.2016

Англійська мова, 7-9-й класи

5

Тетяна Олександрівна дуже хороший викладач. Я повністю задоволена її роботою. Вона займається з моїм сином уже півроку, його знання помітно покращились. Тетяна зуміла зацікавити його та привернути увагу до вивчення англійської мови. Мій син завжди приходить з занять дуже задоволений!... більше»
Показати більше відгуків»

Блоги користувача

В даній статті розглянемо різницю деяких слів в англійській мові, які, на перший погляд, видаються синонімами, проте це не зовсім так. Надзвичайно часто отримую подібні запитання від своїх учнів. Отож

Чи здам я ЗНО на високий бал та що для цього потрібно? Це перше запитання, яке цікавить усіх абітурієнтів без винятку. Можу зазначити , що при наполегливій праці - можливо все. За роки підготовки студ

Всі блоги користувача »

Відеопрезентація

Схожі анкети

Марта І. id: 95880

Марта І.

Досвідчений репетитор, педагог, журналіст, але насамперед людина, якій подобається викладати та бути у взаємодії з дітьми.

5
270грн/год
Леся П. id: 117358

Леся П.

Досвід роботи: Україна (Прикарпатський національний університет - 15 років) Польща (Технікум туризму - 2 роки) Німеччина (Мовна школа - 3 роки).

5
250грн/год
Мирослава П. id: 141668

Мирослава П.

Завжди закінчую те, за що беруся. Поважаю чужу думку, йду на компроміси, але маю і свою точку зору.

250грн/год
Любов П. id: 87627

Любов П.

Заняття з української мови для учнів 9-11 класів

5
250грн/год
Вікторія Ш. id: 46877

Вікторія Ш.

Репетитор з німецької мови

250грн/год

Тетяна В. репетитор - Українська мова, Англійська мова, Німецька мова, Польська мова. Івано-Франківськ.