Досвід:

більше 20 років

Місто:

Місця занять

У викладача:

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля (2006)

Ступінь:

магістр

Рік закінчення:

2006

Рівні викладання

10 - 11 класи7 - 9 класи5 - 6 класиУніверситетські курсиРепетитор для початківцівБазовий рівеньСпеціалізовані курсиPython програмуванняJavaScript програмуванняC++ програмуванняC# програмуванняPHP програмуванняJava програмування

Про себе:

В даний час є керівником і програмістом студії, яка займається розробкою комп'ютерних ігор. Перед цим обіймав посаду начальника інформаційно-аналітичного відділу банку, відділу, який повністю відповідає за електронну безпеку, так і власне за все, що пов'язано з комп'ютерами та цифровими комунікаціями в роботі банку. Учасник міжнародних конференцій та спільних проектів з великими відомими компаніями. Ну і звісно ще раніше скромніші посади та університетська освіта за напрямом «програмування та аналітика комп'ютерних систем».

Можливі заняття від будь-якого рівня знань, як з новачками, так і з тими, хто має вже досвід і хотів би детально вивчити якісь тонкощі і підвищити свої проф навички. Головна умова – наявність інтересу до предмета.

Основні спеціалізації:

Програмування: С, С++, Python, Java, JavaScript, C#, Pascal (Delphi), Assembler, PHP та скриптові мови.

Так само можливі напрямки занять: Мережева безпека, особливості розробки високонавантажених систем, розробка систем із стійкістю на відмову, системи масового обслуговування.

І звичайно ж особливості розробки ігор та все що з цим процесом пов'язано – анімація, графіка, звукова і музична складова, розробка і проектування інтерфейсів та інші особливості розробки ігрових проектів.

Окремо можна виділити напрямок по розробці промоушин та ігрових відео роликів, ігрової анімації і скелетної анімації персонажів (AfterEffects, Spine) плюс основи розкадровки та композиції.

В якості прикладів і наочних посібників можна буде спиратися на конкретні, що розробляються в даний момент, ігрові продукти, а так само виготовляється студією відео і програмний матеріал.

Відгуки клієнтів

Програмування, Java програмування

Грамотний, пунктуальний репетитор.

Програмування, C# програмування

Прекрасний учитель, вміє пояснювати матеріал, а також підкаже оптимальне рішення будь-якої задачі, що дуже корисно в програмуванні. З мінусів хіба що іноді досить пізно заняття)

Програмування, Python програмування

Відмінний професійний репетитор, доступно пояснює будь-яку тему (в сфері пітона). Не дивлячись на те, що я з Ізраїлю і всі уроки проходять по скайпу, Олексій досить чітко ілюстративно викладає інформацію. Уроки проходять з досконалим розбиранням домашнього завдання. Я дуже задоволений і рекомендую . П'ять

Програмування, Інформатика, Спеціалізовані курси

Викладач - профі. Син займається із задоволенням. Чекає заняття з нетерпінням. Просте спілкування і дуже доступне пояснення. Ми почали займатися, щоб спробувати сили в даній галузі, бо дуже захоплювало. Але завдяки Олексію, тепер моє спілкування з сином завжди зводиться до його нових знань в програмуванні, бо й самі стає цікаво. Після заняття син може пояснити мені різні тонкощі, за своєю ініціативою, бо в даний момент він цими знаннями живе. Я сама вчитель, тому впевнено скажу, коли після заняття в учня така ейфорія, то це найефективніше заняття. А в нас підлітковий вік, та ми зовсім не маємо часу на дурниці. Удачки вам, Олексію.

Програмування, Університетські курси

Я задоволений роботою викладача і завдяки йому мені ставати легше розуміти теми з програмування. Роботу його я оцінюю в 5 балів.

Програмування, Університетські курси

Викладач дуже виручав з програмуванням в С. Все подобається, будемо далі працювати. 5+

Програмування, C++ програмування

Пан Олексій чудовий викладач. Все завжди чітко та зрозуміло. Сину пощастило займатись саме з ним. Дякуємо.

Програмування, 10 - 11 класи

Дуже задоволений нашею співрацею з Олексієм. Багато нового і цікавого дізнався завдяки йому.

Програмування, C++ програмування

Хороший репетитор. Хоч в нас було 1 заняття, гадаю якби була можливість то продовжувала б навчатися.

Програмування

Олексій Олександрович дуже гарний викладач, справжній професіонал своєї справи. Доступно пояснює матеріал. Всім рекомендую.

Програмування, Java програмування

За мій багаторічний досвід навчання в різних країнах, можу з упевненістю сказати, що Олексій М. кращий викладач у даній сфері з числа яких я коли-небудь бачив. По правді кажучи, дуже захоплений його ентузіазмом в поясненні матеріалу і ще рівнем підготовленості до роботи. Гнучкий графік занять, матеріал летить як по маслу і результат вже може бути помічений після першої години викладання.

Показати більше відгуківЗгорнути відгуки

Блоги користувача

Довольно часто слышу вопрос - стоит ли при выборе линейки языков С/С++ учить С или лучше сразу начинать с С++? А как к этому подходят в наших ВУЗах и в западных? (исходя из опыта порядка 20 западных программ в семействе Си).

Коротка інформація про репетитора

Олексій М. має досвід роботи більше 20 років. Проживає в м. Ужгород і проводить заняття з таких предметів:

 1. Програмування
 2. Інформатика
 3. Логіка
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
 • 10 - 11 класи
 • 7 - 9 класи
 • 5 - 6 класи
 • Університетські курси
 • Репетитор для початківців
 • Базовий рівень
 • Спеціалізовані курси
 • Python програмування
 • JavaScript програмування
 • C++ програмування
 • C# програмування
 • PHP програмування
 • Java програмування
Заняття проводяться у репетитора, по скайпу, вартість уроку – 350 грн/год.