Микола Лисинський
Вітаю, я аспірант математик, з купою хобі (програмування, комп'ютерні ігри, Linux, музика, і т.д.) та любов'ю до математики. Допоможу з задачами шкільного, університетського і вище рівнів. Зі мною Ви полюбите тригонометрію :)
Вітаю, я аспірант математик, з купою хобі (програмування, комп'ютерні ігри, Linux, музика, і т.д.) та любов'ю до математики. Допоможу з задачами шкільного, університетського і вище рівнів. Зі мною Ви полюбите тригонометрію :)
Деталі про досвід викладання:
Алгоритми дій:
При підготовці до НМТ:
1. Оцінка поточного рівня (спроба учня пройти НМТ самотужки)
2. Узгодження з учнем розуміння його слабких та сильних сторін (різні теми з програми)
3. Пояснення теми з якою учень має найбільше проблем
4. Пункт (1.) у якості домашнього завдання
При покращенні академічної успішності:
1. Розбір поточної теми
2. Повторення тем необхідних для розв'язку поточних ДЗ
Деталі про досвід викладання:
Ряди Фур'є, Матриці та лінійні оператори, Графи, Диференціальні рівняння, Інтеграли, Комплексні числа та багато іншого що може трапитись в курсі Вищої Математики. З усим цим я мав справу.
Алгоритм дій:
1. Ви повідомляєте про тему яку Ви б хотіли розібрати за 1-2 дні до заняття
2. На занятті ми опрацьовуємо обрану тему
3. Перевіряємо напрацьовані знання на ДЗ з університету
Деталі про досвід викладання:
Алгоритм дій:
1. Ви повідомляєте про тему яку Ви б хотіли розібрати за 1-2 дні до заняття
2. На занятті ми опрацьовуємо обрану тему
3. Перевіряємо напрацьовані знання на ДЗ з університету
Мав досвід роботи як і з учнями що "не вміли додавати дроби в десятому класі", так і з учнями що "колись розбив горщик математички і тепер вона мені не дає жити". Працюю лише з учнями 9-11 класів та "вище". Наразі я є аспірантом інституту Математики та займаюсь задачами в диференціальній топології. Вільно володію англійською мовою.
Публікація в журналі квартиля Q2: https://www.sciencedirect.com/science/article/abs/pii/S0166864125004857?via%3Dihub
Ціни:
- Шкільна математика, підготовка до НМТ = 400грн/год
- Вища математика/математичний аналіз = 600грн/год
Правила роботи:
1. Заняття проводитимуться лише онлайн.
2. Для мене важливо щоб учень мені довіряв та хотів приходити на заняття. Якщо учень "сьогодні" не в формі та не може/хоче викладатись на повну але батьки на цьому наполягають, то я встану на бік учня. Все що відбувається на занятті лишається (за проханням учня) на занятті. Всі записи занять будуть доступними для учнів.
3. Я проти використання "штучного інтелекту" в навчальному процесі. Якщо я помічаю що учень використовує ШІ щоб списувати, то спочатку я повідомлю йому про це. Якщо подібні кейси будуть повторюватись то незважаючи на пункт (2.) я одразу повідомлю батькам про це.
4. Якщо в учня не вийде прийти на заняття, він має попередити про це за не менше ніж за 2 годин до уроку. Тоді ми перенесемо заняття. Якщо учень не попередив, або попередив менше ніж за 2 годин до початку уроку то я буду вимагати 50% від вартості заняття в цей день. Якщо мені (з тих чи інших причин) не вдасться провести заняття то заняття буде перенесено на більш зручний для учня час.
Всі інші питання які Вас можуть зацікавити можете задати мені в особистому спілкуванні.(чат, телефон, zoom, і т.д.)
трав. 18-трав. 24, 2026