Репетитор - Вадим Ш. id:21753

Вадим Ш.

400 грн/год

Вадим Ш.

«Репетитор з хімії. Міждисциплінарний та науковий підхід. Працюю з англійськими джерелами»

Предмети

Хімія

Біохімія

Рівні викладання:

Підготовка до ЗНО

10-11-й класи

Підготовка до ДПА (9 клас)

7-9-й класи

5-6-й класи

Підготовка до олімпіад

Університетські курси

Вступ за кордон

Спеціалізовані курси

Програма Росток

Деталі про досвід викладання:

Загальна та неорганічна, органічна хімія для непрофільних спеціальностей вузів, International Baccalaureate (IB) Chemistry

Рівні викладання:

Університетські курси

Місця занять

В учня:

ні

У викладача:

ні

Онлайн:

так

Про себе

Викладач хімії для старших класів. Свій шлях вивчення хімії розпочав з постійної участі та підготовки до шкільних олімпіад з хімії у ліцейські роки. Для себе вирішив, що найкраще було отримати міждисциплінарні знання не тільки з хімії, але і з інших природних наук для цілісного наукового сприйняття, тому у 2016 році вступив на бакалавра з хімії до Інституту високих технологій КНУ ім. Т. Шевченка на кафедру супрамолекулярної хімії.

Протягом свого навчання займався викладанням хімії для дітей, починаючи з 2-го курсу університету. Проходив практику в хімічних лабораторіях в Інституті органічної хімії НАН України, компанії Enamine та Life Chemicals. На базі останнього підприємства успішно зробив та захистив дипломному роботу в області супрамолекулярної хімії.

У 2020 році після отримання диплому бакалавра я продовжив навчання у рідному Інституті, вступивши на магістратуру зі спеціальності Прикладна фізика та наноматеріали.

З першого року магістратури почав працювати у приватній інжиніринговій школі BroBots, де успішно навчав дітей на профільному рівні з елементами класичної програми університету.

У 2021 році мені пощастило вступити до університету Франції та отримати стипендію від французького уряду, тому свій науковий шлях я продовжив, навчаюсь в Центральній школі Ліону, на програмі подвійного дипломування з напряму нанорозмірної інженерії (Master in Nanoscale Engineering).

Моє життєве кредо - це постійно навчатися чомусь новому, розвиватися міждисциплінарно, не тільки в області науки, але і творчо, наприклад, імпровізувати джазову музику та іноді малювати, готувати смачні страви та багато чого іншого :)

При викладанні предмету я використовую науковий підхід для пояснення матеріалу, пояснюю фізику, математику чи біологію, яка потрібна для розуміння теми. Приділяю значну увагу до розвитку аналітичного мислення та здатності пояснити фізичну причину різних явищ та процесів у хімії. У своїй роботі часто використовую англомовну літературу та відеоматеріали, намагаюся привчити дітей до читання саме англійською.

З особливостей викладання можу виокремити те, що я приділяю значну увагу саме науковій складовій предмету та намагаюся дотритримуватися класичної програми університету в максимально доступному для дітей рівні. Через низьку якість українських підручників я використовую сучасні англомовні видання, деякі з яких відповідають рівню підготовки "IB" - International Baccalaureate Program. Очікую від учнів знання англійської мови на базовому рівні для можливості розуміти деякі терміни та частину матеріалу, який може бути викладений на уроці.

P.S. на даний момент я проживаю у Франції, тому можу проводити заняття ВИКЛЮЧНО онлайн.

Освіта:

Київський національний університет імені Тараса Шевченка (КНУ), магістр, 2022

Вік:

18-25

Досвід:

більше 3 років

Розклад занять

Тут зображені часові проміжки, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Точний час занять потрібно уточнювати з репетитором.

Ранок

6:00-9:00

Пізній ранок

9:00-12:00

День

12:00-15:00

Після обіду

15:00-18:00

Вечір

18:00-21:00

Пізній вечір

21:00-00:00

Понеділок

Є вільний час

Є вільний час

Вівторок

Є вільний час

Є вільний час

Середа

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Четвер

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

П'ятниця

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Субота

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Неділя

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

- вільний час для занять

відгуки

3 відгуків про Вадим Ш.

5/5

5+

0

5

3

4+

0

4

0

3

0

2

0

1

0

Оксана Юрах

5

16.07.2020

Хімія, 7-9-й класи

5

Вадим Генадійович - хороший викладач. Нас усе влаштовувало. Оцінюємо на 5.

Валентин

5

05.05.2020

Хімія, Підготовка до олімпіад

5

5! Дякую!

Олена

5

29.03.2018

Хімія, 7-9-й класи

5

Відмінний репетитор! Відповідальний, досконало знає свій предмет. Заняття проходять насичено і цікаво. За короткий термін з'явилися хороші результати. Ми дуже задоволені і продовжуємо займатися. Рекомендуємо всім! Не пошкодуєте!