Репетитор української мови – Валентина Д.

Валентина Д.

id: 230

Місто:

Київ

Предмети:

Ставка:

200 грн/год

Досвід:

більше 20 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, Молодші класи 1-4, Шкільна програма 10-11 класи, Розмовна мова, Граматика

Місця проведення занять:

На виїзді:

Київська обл., Київ:

Оболонський (Оболонь, Героїв Дніпра, Мінський масив)

Шевченківський (Шулявка, КПІ, Нивки)

Святошинський (Святошино, Біличі, Новобіличі, Академмістечко)

Заняття по скайпу: ні

Навчальний заклад:

Одеський державний університет ім. І.І.Мечникова (1996)

Ступінь:

Старший учитель

Дипломи, відзнаки та інше:

Диплом про закінчення університету


Підготовка учнів до складання ЗНО, покращення рівня знань і грамотності з української мови та літератури. Під час заняття виявляю рівень знань учня і, враховуючи його можливості, складаю індивідуальну програму наступних занять. Підбираю тести і творчі завдання відповідно до рівня підготовки учня. Пояснюю новий матеріал у доступній формі. Пропоную власно розроблені таблиці для кращого запам'ятовування знань як з мови, так і з літератури. Заняття тільки в Оболонському районі.

Відгуки клієнтів (6)Всі відгуки користувача

Українська мова та література, Підготовка до ЗНО

Моя дочка готується до складання ЗНО з української мови та літератури. Нам у компанії підібрали репетитора Валентину Петрівну. Ми дуже задоволені педагогом та роботою компанії. Валентина Петрівна відразу знайшла спільну мову з дочкою, має індивідуальний підхід. Репетитор вихований, освічений та з великим досвідом роботи. Заняття проходять у різній формі. Найбільшу увагу педагог приділяє тестам. Чекаємо результатів ЗНО! Спасибі за Вашу роботу!

Катерина (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону) 27.04.2017


Українська мова та література, Підготовка до ЗНО

З Валентиною Петрівною я почала займатися з метою підвищення рівня володіння українською мовою. Я хотіла покращити свою вимову, збагатити лексику. Також мова мені необхідна для роботи - це ведення ділових розмов. Результатом занять я цілком задоволена. Цей репетитор має досвід у роботі з дорослими, її заняття продумані, матеріал подає структуровано та доступно. Зараз я вже з нею не займаюся, але впевнено можу рекомендувати її як репетитора.

Ірина (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Українська мова та література, Підготовка до ЗНО

Валентина Петрівна займалася з сином - шкільна програма 7-го класу, бо в нього погіршилися оцінки з української мови. Ми залишилися задоволеними співпрацею з викладачем, заняття проходили легко і результативно. Сину подобалося. Наша ціль - покращення підсумкової оцінки, була досягнута, за що ми дуже вдячні Валентині Петрівні.

Оксана Іванівна (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Схожі анкети

Алла
Алла

Досвід: більше 10 років

Ставка: 200 грн/год

Предмети: Українська мова та література

Показати профіль
Світлана
Світлана

Досвід: більше 20 років

Ставка: 200 грн/год

Предмети: Українська мова та література

Показати профіль