Репетитор - Вадим С. id:242

Вадим С.

500 грн/год

Вадим С.

Предмети

Математика

Фізика

Оптика

Рівні викладання:

Підготовка до ЗНО

10-11-й класи

Підготовка до ДПА (9 клас)

7-9-й класи

5-6-й класи

Підготовка до олімпіад

Вступ за кордон

Спеціалізовані курси

Рівні викладання:

Підготовка до ЗНО

Підготовка до ДПА (9 клас)

7-9-й класи

5-6-й класи

Підготовка до олімпіад

Університетські курси

Вступ за кордон

Спеціалізовані курси

Рівні викладання:

Університетські курси

Місця занять

В учня:

Київ:

Голосіївський

Теремки 1, Теремки 2, Ліко-Град, ВДНГ (Виставковий центр), Деміївка
У викладача:

вулиця Володимирська, Київ

Онлайн:

так

Про себе

Двократний учасник і переможець Всеукраїнського етапу конкурсу захисту МАН в секції "Експериментальна фізика" (2009, 2010). Переможець обласних олімпіад з фізики, математики, інформатики та хімії. Член журі районних олімпіад по даним предметам. Вів факультативні заняття по фізиці і математиці в гімназії (під час навчання і після її закінчення). Маю досвід роботи репетитором більше 5 років.

Освіта:

Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, магістр, 2016

Досвід:

більше 5 років

відгуки

3 відгуків про Вадим С.

5/5

5

3

4

0

3

0

2

0

1

0

Світлана
16.03.2017

Математика, Підготовка до олімпіад

Вадим Миколайович чудовий викладач, знайшов підхід до дітей, цікаво і доступно подавав навчальний матеріал. Ми сім'єю їхали у Карпати і звернулися до репетитора по допомогу: почати заняття з математики на відпочинку, а потім безпосередньо у Києві. Співпрацювали з викладачем півроку і результат є: у дітей з'явився інтерес до вивчення математики, бал успішності підвищився, при цьому заняття проходили у доброзичливій атмосфері. Хто шукає відповідального і гарного викладача математики - рекомендую Вадима Синжерецького!

Анастасія

Математика, Фізика, Підготовка до олімпіад

Вадим Миколайович - відповідальний, сильний репетитор. Моєму синові Глібу заняття подобаються. Викладач вміє доступно подати матеріал, по декілька разів роз'яснити тему, якщо в цьому буде потреба, зацікавити. Дає більш глибокі знання, ніж у школі. Вадим Миколайович працює на результат, і його помітно: рівень знань покращився, підвищилися оцінки.

Вікторія

Математика, 7-9-й класи

Цілі, які ми поставили, були досягнуті в процесі навчання учня. За короткий термін занять із репетитором, учень безпроблемно освоїв рівень загального шкільного курсу, який пропускав протягом 1 року.

Блоги користувача

У меня очень давно появилась идея написать цикл статей для репетиторов. Я даже думал создать ряд видеороликов на эту тему. Но постоянное занятость и отсутствие времени никак не дают мне это доделать. Сегодня, так, как это вступительная статья, попробуем

5 грудня відбувся семінар для репетиторів від компанії БУКІ. На ньому були оговорені сучасний стан і динаміку розвитку компанії БУКІ, основні нюанси в взаємодії «батьки-компанія-репетитор» та психологію і специфіку першого заняття. І для тих, хто не встиг

5 грудня відбувся семінар для репетиторів від компанії БУКІ. На ньому були оговорені сучасний стан і динаміку розвитку компанії БУКІ, основні нюанси в взаємодії «батьки-компанія-репетитор» та психологію і специфіку першого заняття.