Репетитор фізики, математики – Вадим С.

Місто:

Ставка:

500 грн/год

Досвід:

більше 5 років

Навчальний заклад:

Київський національний університет ім. Тараса Шевченка (2016)

Ступінь:

Магістр

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, Підготовка до олімпіад, Університетські курси, Спеціалізовані курси, Шкільна програма 10-11 класи, Підготовка до вступу за кордон

Місця проведення занять:


Двократний учасник і переможець Всеукраїнського етапу конкурсу захисту МАН в секції "Експериментальна фізика" (2009, 2010). Переможець обласних олімпіад з фізики, математики, інформатики та хімії. Член журі районних олімпіад по даним предметам. Вів факультативні заняття по фізиці і математиці в гімназії (під час навчання і після її закінчення).
Маю досвід роботи репетитором більше 5 років.

Відгуки клієнтів (3)Всі відгуки користувача

Математика, Підготовка до олімпіад

Вадим Миколайович чудовий викладач, знайшов підхід до дітей, цікаво і доступно подавав навчальний матеріал. Ми сім'єю їхали у Карпати і звернулися до репетитора по допомогу: почати заняття з математики на відпочинку, а потім безпосередньо у Києві. Співпрацювали з викладачем півроку і результат є: у дітей з'явився інтерес до вивчення математики, бал успішності підвищився, при цьому заняття проходили у доброзичливій атмосфері. Хто шукає відповідального і гарного викладача математики - рекомендую Вадима Синжерецького!

Світлана (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону) 16.03.2017


Математика, Шкільна програма 5-9 класи

Цілі, які ми поставили, були досягнуті в процесі навчання учня. За короткий термін занять із репетитором, учень безпроблемно освоїв рівень загального шкільного курсу, який пропускав протягом 1 року.

Вікторія (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Математика, Фізика, Підготовка до олімпіад

Вадим Миколайович - відповідальний, сильний репетитор. Моєму синові Глібу заняття подобаються. Викладач вміє доступно подати матеріал, по декілька разів роз'яснити тему, якщо в цьому буде потреба, зацікавити. Дає більш глибокі знання, ніж у школі. Вадим Миколайович працює на результат, і його помітно: рівень знань покращився, підвищилися оцінки.

Анастасія (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Коротка інформація про репетитора

Вадим С. має досвід роботи більше 5 років. Проживає в м. Київ і проводить заняття з таких предметів:
  1. Фізика
  2. Математика
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
  • Шкільна програма 5-9 класи
  • Підготовка до ЗНО
  • Підготовка до ДПА
  • Підготовка до олімпіад
  • Університетські курси
  • Спеціалізовані курси
  • Шкільна програма 10-11 класи
  • Підготовка до вступу за кордон
Заняття проводяться у репетитора, в учня, по скайпу, вартість уроку – 500 грн/год.

Блоги користувачаВсі блоги користувача

У меня очень давно появилась идея написать цикл статей для репетиторов. Я даже думал создать ряд видеороликов на эту тему. Но постоянное занятость и отсутствие времени никак не дают мне это доделать. Сегодня, так, как это вступительная статья, попробуем ответить на самый начальный вопрос, который постигает любого в нашей сфере в то или иное время. Репетиторство – полноценная работа или подработка для студентов и преподавателей в смутные времена?!?!


5 грудня відбувся семінар для репетиторів від компанії БУКІ. На ньому були оговорені сучасний стан і динаміку розвитку компанії БУКІ, основні нюанси в взаємодії «батьки-компанія-репетитор» та психологію і специфіку першого заняття. І для тих, хто не встиг, або не зміг підійти ми зробили маленький подарунок і підготували відео.


5 грудня відбувся семінар для репетиторів від компанії БУКІ. На ньому були оговорені сучасний стан і динаміку розвитку компанії БУКІ, основні нюанси в взаємодії «батьки-компанія-репетитор» та психологію і специфіку першого заняття.


Схожі анкети