Вадим С.

id: 242

Місто:

Київ

Предмети:

Математика, Фізика

Ставка:

500 грн/год

Досвід:

більше 5 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, Підготовка до олімпіад, Спеціалізовані курси, Шкільна програма 10-11 класи, Підготовка до вступу за кордон, Університетські курси

Місця проведення занять:

На виїзді:

Київська обл., Київ:

Голосіївський (Теремки 1, Теремки 2, Ліко-Град, ВДНГ, Деміївка)

У репетитора: Київська обл., Київ, Палац спорту, вулиця Володимирська

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Київський національний університет ім. Тараса Шевченка (2014)

Ступінь:

студент магістр

Дипломи, відзнаки та інше:

Диплом бакалавра (КНУ ім. Тараса шевченка)
Грант фонду В.М. Литвина
Диплом ІІІ-го ступеню Всеукраїнського етапу МАН
Диплом магістра з відзнакою

Двократний учасник і переможець Всеукраїнського етапу конкурсу захисту МАН в секції "Експериментальна фізика" (2009, 2010). Переможець обласних олімпіад з фізики, математики, інформатики та хімії. Член журі районних олімпіад по даним предметам. Вів факультативні заняття по фізиці і математиці в гімназії (під час навчання і після її закінчення).
Маю досвід роботи репетитором - 5 років.

Відгуки клієнтів (3)Всі відгуки користувача

Математика, Підготовка до олімпіад

16.03.2017

Вадим Миколайович чудовий викладач, знайшов підхід до дітей, цікаво і доступно подавав навчальний матеріал. Ми сім'єю їхали у Карпати і звернулися до репетитора по допомогу: почати заняття з математики на відпочинку, а потім безпосередньо у Києві. Співпрацювали з викладачем півроку і результат є: у дітей з'явився інтерес до вивчення математики, бал успішності підвищився, при цьому заняття проходили у доброзичливій атмосфері. Хто шукає відповідального і гарного викладача математики - рекомендую Вадима Синжерецького!

Світлана (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Математика, Шкільна програма 5-9 класи

Цілі, які ми поставили, були досягнуті в процесі навчання учня. За короткий термін занять із репетитором, учень безпроблемно освоїв рівень загального шкільного курсу, який пропускав протягом 1 року.

Вікторія (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Математика, Фізика, Підготовка до олімпіад

Вадим Миколайович - відповідальний, сильний репетитор. Моєму синові Глібу заняття подобаються. Викладач вміє доступно подати матеріал, по декілька разів роз'яснити тему, якщо в цьому буде потреба, зацікавити. Дає більш глибокі знання, ніж у школі. Вадим Миколайович працює на результат, і його помітно: рівень знань покращився, підвищилися оцінки.

Анастасія (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Блоги користувачаВсі блоги користувача

У меня очень давно появилась идея написать цикл статей для репетиторов. Я даже думал создать ряд видеороликов на эту тему. Но постоянное занятость и отсутствие времени никак не дают мне это доделать. Сегодня, так, как это вступительная статья, попробуем ответить на самый начальный вопрос, который постигает любого в нашей сфере в то или иное время. Репетиторство – полноценная работа или подработка для студентов и преподавателей в смутные времена?!?!

Відео з зустрічі репетиторів БУКІ 5.12.14

5 грудня відбувся семінар для репетиторів від компанії БУКІ. На ньому були оговорені сучасний стан і динаміку розвитку компанії БУКІ, основні нюанси в взаємодії «батьки-компанія-репетитор» та психологію і специфіку першого заняття. І для тих, хто не встиг, або не зміг підійти ми зробили маленький подарунок і підготували відео.

5 грудня відбувся семінар для репетиторів від компанії БУКІ. На ньому були оговорені сучасний стан і динаміку розвитку компанії БУКІ, основні нюанси в взаємодії «батьки-компанія-репетитор» та психологію і специфіку першого заняття.

Адреса

Коментарі

Схожі анкети

Ігор
Ігор

Досвід: більше 5 років

Ставка: 500 грн/год

Предмети: Математика, Фізика