Репетитор - Наталія З. id:26702

Наталія З.

170 грн/год

Наталія З.

«Повірте, що зможете, і пів шляху вже пройдено. Теодор Рузвельт Я навчаю хімії: загальної, неорганічної, аналітичної, медичної, колоїдної...»

Предмети

Хімія

Рівні викладання:

Підготовка до ЗНО

10-11-й класи

7-9-й класи

Місця занять

В учня:

Рівне: Центр, Автовокзал, Пивзавод, Боярка, Колоденка

У викладача:

ні

Онлайн:

так

Про себе

Коли я вчилася в школі, мені подобалася хімія, особливо в поєднанні з біологією. Вже дуже допитливо і цікаво було дізнаватися, чому і як, а навіщо. Але от невдача, мені подобався і англійську мову. Хімія або англійська, що вибрати? Тоді мені здавалося це два різних шляхи, які не йдуть паралельно.

Але на щастя, це виявилося не так. І англійська мова мені була і потрібна зараз в роботі та особистому житті.
У той час, я вибрала хімію. І не шкодую. Так хімія - це не тільки експеримент, але і математика. Словом, часто звучить питання, а навіщо нам синуси і тангенси, біноми і логарифми, відповідь однозначна - вони мізки розвивають. До речі, в китайських балетних училищах за математику запитують так само суворо, як за танець.
Так проходили мої студентські роки. Викладачі нам давали знання, а ми годинами ці навички удосконалили в лабораторіях. Цей час був безцінним, з звичайних школярів ми перетворювалися в фахівців своєї справи.

Потім була аспірантура ... години, тижні, місяці роботи. Але найголовніше - це цікаві люди: професори, інші аспіранти, які тебе мотивували на результат. У житті потрібно себе оточувати людьми у яких можна вчиться, які йдуть попереду. Так це не просто, але для особистого росту, дуже важливо.

Ось і прийшов час англійської, ось і мої перші наукові статі в зарубіжних журналах. Особливо запам'яталося запрошення виступити з доповіддю на Щорічній конференції AnalytiX-2018 в Майамі, США.

Який же висновок: вчіться! Всі знання отримані в школі, будуть фундаментом для подальшого життя.

Інша частина мого життя - це навчання учнів. З початку все почалося з того, що мене просили допомогти підтягнути оцінку з хімії, так як це дуууже страшно предмет) Займаючись з дітьми і студентами, зрозуміла дуже важливу річ: можна дуже добре знати свій предмет, але якщо дитина тебе не впустить у своє серце - результату не буде. Для цього треба час і довірчі відносини між учителем і учнем.

У себе в голові і серці тримаю вислів "Тільки той зможе стати справжнім учителем, хто ніколи не забуває, що він і сам був дитиною" - Василь Олександрович Сухомлинський.

Освіта:

Волинський національний університет імені Лесі Українки, кандидат наук (PhD), 2011

Вік:

26-35

Досвід:

більше 10 років

Розклад занять

Тут зображені часові проміжки, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Точний час занять потрібно уточнювати з репетитором.

Ранок

6:00-9:00

Пізній ранок

9:00-12:00

День

12:00-15:00

Після обіду

15:00-18:00

Вечір

18:00-21:00

Пізній вечір

21:00-00:00

Понеділок

Є вільний час

Є вільний час

Вівторок

Є вільний час

Є вільний час

Середа

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Четвер

Є вільний час

Є вільний час

П'ятниця
Субота
Неділя
- вільний час для занять

Відеопрезентація