Репетитор - Наталя С. id: 28454

Перевірений репетитор

Наталя С.

700 грн/год
700 грн/год

Обережно! Спілкування зі мною може призвести до покращення Вашого рівня володіння англійською чи німецькою!

Перевірений репетитор

На особистій співбесіді підтверджено:

Наявність документів про освіту

Наявність досвіду та необхідних навичок

Ефективність роботи

Наталя С. 5.0(відгуків: 65)

Обережно! Спілкування зі мною може призвести до покращення Вашого рівня володіння англійською чи німецькою!

На особистій співбесіді підтверджено:

Наявність документів про освіту

Наявність досвіду та необхідних навичок

Ефективність роботи

Предмети

Німецька мова

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Київ, Шевченківський, КПІ (Політехнічний інститут), Майдан Незалежності
Онлайн:
Так

Про себе:

Кажуть: “Один у полі не воїн”. Цей фразеологізм можна перефразувати: “Один в полі вивчення іноземної мови не воїн”. Дуже важко або практично не можливо опанувати іноземну мову самотужки, адже потрібно з кимось комунікувати. До того ж часто необхідна людина, яка пояснить матеріал, проконтролює прогрес вивчення, змотивує і налаштує на успіх. Такою людиною для Вас можу стати я. Я допоможу Вам розпочати вивчення або вдосконалити вже наявні знання іноземних мов. В мене є для цього достатній багаж знань та досвід.
Я отримала дві вищі освіти в УДПУ ім. Павла Тичини і НТТУ «КПІ імені Ігоря Сікорського». Після четвертого курсу покращувала рівень знань німецької мови в Інституті Міжнародних Зв’язків (Institut für Internationale Kommunikation e.v. in Dusseldorf und Berlin) в Німеччині, м. Берлін. Маю досвід викладання у ВНЗ. Постійно займаюсь підвищенням кваліфікації, беру участь у наукових конференціях, семінарах і вебінарах, організованих Німецькою Службою Академічних Обмінів (DAAD).

Підвищення кваліфікації:
DAAD - Sommerkurs am Institut für Internationale Kommunikation, Berlin, 2015.
DAAD - Fortbildungsseminar „Sozialwissenschaften“, Sumy, 2018.
DAAD - Fortbildungsseminar „Landeskunde“ und Gründung des Netzwerks „Landeskunde Ukraine“, Sumy, 2019.
DAAD - Fortbildungsseminar „Literaturwissenschaft“, Odessa, 2019.
DAAD - Fortbildungsseminar „Sprach- und Kulturvermittlung durch interkulturelle deutschsprachige Literatur”, Luzk, 2019.

Пропоную заняття в теплій і невимушеній атмосфері з індивідуальним підходом до кожного студента. Використовую сучасні методики викладання, розробки і посібники, які допоможуть в досягненні результату. Працюю переважно з автентичними підручниками. З Вашого боку потрібне бажання і наполегливість у вивченні іноземної мови. Навіть якщо Вам важко дається “граніт науки”, не забувайте, що “Steter Tropfen höhlt den Stein” (Крапля камінь точить) і “Never give up!” (Ніколи не здавайтесь!).

Освіта:
УДПУ імені Павла Тичини, НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського», Магістр, Спеціаліст, 2017
Вік:
26-35
Досвід:
більше 5 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

65 відгуків про Наталя С.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

7

5+

58

Галина, Михаил

5+

18.04.2024

Німецька мова, Рівень А1-А2

5+

Наталія - професійний викладач, який використовує сучасні матеріали для викладання німецької мови. Вона позитивна і комфортна у спілкуванні людина. Рекомендую!... більше»
Yuliia❤️

5

15.04.2024

Німецька мова, Розмовна мова

5

Мені подобається займатися з Наталією. Вона вміє грамотно підносити інформацію і знаходити спеціальний підхід до учня.... більше»
Влад

5+

05.03.2024

Німецька мова, Розмовна мова

5+

Наталія мені дуже допомогла у підготовці до співбесіди, надавши корисні поради щодо підходу до відповідей та загальної стратегії ведення бесіди. Ми пропрацювали кожен аспект питань, з якими я міг зіткнутися під час інтерв'ю. Репетитор змогла проілюструвати ці пункти практичними прикладами та вправами. Завдяки цьому співбесіда пройшла успішно. Дякую!... більше»
Olena

5+

03.03.2024

Німецька мова, Рівень B1-B2

5+

Професійний репетитор з німецької мови. Ввічлива та контактна. Прогрес є.... більше»
Олена

5+

02.03.2024

Німецька мова, Рівень B1-B2

5+

Я хотіла б поділитися своїми враженнями про репетитора, з яким я мала можливість співпрацювати. Оскільки Наталія має освіту перекладача, я звернулась до неї з проханням перекласти документ. ЇЇ професійний підхід та уважне відношення до деталей гарантували, що переклад був точним і зрозумілим. Я безперечно рекомендую цього репетитора всім, кому потрібна допомога з перекладом.... більше»
Максим Куценко

5+

09.01.2024

Німецька мова, Репетитор для початківців

5+

Дуже освічений викладач з індивідуальним підходом до учнів. Результатами роботи з викладачем повністю задоволен.... більше»
Чубай Лілія

5+

10.10.2023

Німецька мова, Рівень А1-А2

5+

Безмежно вдячні пані Наталі за її чудові уроки. У доньки з'явилося шалене бажання вивчати німецьку мову. Проживаємо у Люксембурзі і німецька мова тут дуже потрібна. Вчитель у школі дуже задоволений прогресом. Якщо вас цікавить 100% результат - ви знайшли свого репетитора!... більше»
Наталія

5+

10.10.2023

Німецька мова, Репетитор для початківців

5+

Дякую за співпрацю!... більше»
Наташа

5+

24.08.2023

Німецька мова, Рівень А1-А2

5+

Вивчення мови довгий і кропіткий процес. Де дуже багато залежить від старанності того, хто вирішив його вчити. Але також знадобиться і допомога професіонала. Мені пощастило з моїм учителем. Добре пояснює граматику, а потім багато практикуємо. І необхідна інформація цеглинка за цеглиною складається в розуміння того, що вивчаєш. А ще це позитивна людина, якій подобається те, що вона робить, а це в свою чергу надихає мене не зупинятися.... більше»
Андрей

5+

19.08.2023

Німецька мова, Репетитор для початківців

5+

Займаюся з Наталією вже близько місяця і щиро рекомендую її, як викладача! Наталя дуже професійно та відповідально ставиться до уроків, завдяки чому, наші заняття проходять дуже продуктивно. На уроках ми вивчаємо граматику, закріплюємо пройдений матеріал і розвиваємо всі необхідні навички (говоріння, читання, розуміння мови на слух). Хочу відзначити її вміння постійно заохочувати та підбадьорювати під час вивчення мови, а також здібність простими словами швидко пояснити будь-яку складну тему.... більше»
Daniel

5+

08.08.2023

Німецька мова, Рівень B1-B2

5+

Вивчаю німецьку з Наталією вже два місяці(B1). На першому занятті були виявлені мої реальні знання:) і Наталія підібрала для мене зручний та ефективний план подальшого навчання. Наталія гарний фахівец і пунктуальна людина з якою дуже комфортно навчатися.... більше»
Artur

5+

03.07.2023

Німецька мова, Рівень А1-А2

5+

Займаюся вже кілька місяців з пані Наталією! Мені дуже подобається комплексний пiдхiд до занять, систематизація знань. На заняттях робимо вправи як граматичні так і на розмовну лексику. Дуже компетентна людина, рекомендую заняття з цим репетитором.... більше»
Оля

5+

23.06.2023

Німецька мова, Рівень B1-B2

5+

Дякую пані Наталі за професійний підхід у викладанні німецької мови. Для мене було дуже важливо знайти викладача, з яким я б могла швидко підготуватися до складання іспиту B1. Завжди змістовні уроки, кожна тема досконально пояснюється та закріплюється. Мій рівень німецької мови за цей період значно покращав. І я стала більш впевненою у своїх знаннях.... більше»
Катерина

5+

25.05.2023

Німецька мова, Розмовна мова

5+

Займаюся з Наталією вже більше місяця! Все чудово! Уроки відбуваються продуктивно. Викладач пояснює дуже чітко та зрозуміло, відповідає на всі питання. Починаю німецьку практично з 0, і вже помічаю прогрес! Дуже вдячна! ... більше»
Анна

5+

24.05.2023

Німецька мова, Репетитор для початківців, Рівень А1-А2

5+

Займаюся з пані Наталею вже два місяці і впевнено можу сказати, що процесом задоволена на усі сто відсотків. Атмосфера на уроці доволі невимушена, при цьому інтенсивність роботи залишається високою. Окремо хочу зазначити, що пані Наталя завжди намагається підлаштуватися під зручний для мене графік, за що окрема подяка. Загалом, після занять з'являється впевненість під час використання німецької в реальному житті, і як наслідок-бажання вивчати мову все більшає, і більшає.... більше»
Аліна

5+

22.03.2023

Німецька мова, Рівень B1-B2

5+

Результатом співпраці з Наталією повністю задоволена. Послуги надано дуже професіонально, враховуючи мої побажання. Дякую!... більше»
Іван

5+

21.03.2023

Німецька мова, Рівень B1-B2

5+

Заняття з Наталією можна охарактеризувати, як сучасні та інтерактивні. В неї є різноманітні матеріали, які допомагають засвоювати німецьку мову найліпше і без труднощів. Та це не всі її позитивні сторони (наприклад, її посмішка завжди доречна і справжня).... більше»
Каріна

5+

10.03.2023

Німецька мова, Рівень А1-А2

5+

Дякую репетитору за допомогу. Мені сподобалась співпраця. Рекомендую!... більше»
Саша

5+

07.03.2023

Німецька мова, Розмовна мова

5+

Мені дуже подобається займатися з Наталією! Я підняла рівень німецької завдяки їй. Також, мені дуже подобаються всі завдання, які ми робимо. Завжди з нетерпінням чекаю на заняття ☺️☺️☺️... більше»
Гліб

5+

06.03.2023

Німецька мова, Рівень А1-А2

5+

Мені подобаються заняття з Наталією, тому що з нею цікаво займатись. І вона дуже зрозуміло пояснює нові слова або теми.... більше»
Вікторія

5+

01.03.2023

Німецька мова, Рівень B1-B2

5+

Я залишилась приємно вражена професіоналізмом Наталії. Вона серйозно поставилась до поставленого перед нею завдання і допомогла мені. Я щиро вдячна і можу рекомендувати даного репетитора всім, кому важливий результат. Дякую!... більше»
Діана

5+

24.02.2023

Німецька мова, Рівень B1-B2

5+

Наталія - дуже гарний вчитель. З нею дуже комфортно працювати та вивчати новий матеріал. Усі теми вона пояснює зрозумілою доступною мовою. Вона дуже сучасна, приємна, добра, весела та з нею легко знайти спільну мову. Мені дуже сильно подобається працювати разом з нею. Це класно, коли вчитель на одній хвилі з тобою. Мої знання значно покращились у період наших занять, тому я дуже вдячна їй і рекомендую всім!... більше»
Анна

5+

20.02.2023

Німецька мова, Розмовна мова

5+

Ми дуже задоволені нашим репетитором з німецької мови! Мій син завжди з нетерпінням чекає на заняття з нею. У нього помітний прогрес у рівні мови. Ми наразі за кордоном, і я помітила, що через місяць занять Іван почав охоче розмовляти німецькою в магазині чи на прогулянці, а в школі підвищив свій рівень мови до рівня А2. Більш того, сам виконує домашні завдання!) Дякую Наталії за мотивацію, за вміння віднайти підхід до підлітка, за цікаві та професійні уроки!)... більше»
Маріанна

5+

16.02.2023

Німецька мова, Розмовна мова

5+

Найкращий педагог у світі! Чудово вчить. Все зрозуміло. Просто чудово! Всім раджу! ... більше»
Максим

5+

10.02.2023

Англійська мова, Розмовна мова

5+

Співпраця з репетитором склалась успішно. Я залишився задоволений її роботою і можу рекомендувати всім. Ставлю найвищу оцінку 5.... більше»
Таня

5+

02.12.2022

Німецька мова, Рівень А1-А2

5+

Дякую за репетитора сайту Букі. Співпрацею залишилась задоволена. Репетитор професіональний. Рекомендую всім!... більше»
Наталія

5+

16.11.2022

Німецька мова, 7-9-й класи

5+

Якщо Ви шукаєте компетентного репетитора, який вміє знаходити спільну мову з підлітками, то Наталія саме та людина, яка Вам потрібна. Вона професійно і доступно викладає навчальний матеріал, використовуючи цікаві інтерактивні завдання. Кожне заняття максимально продуктивне. Рекомендую всім!... більше»
Тетяна

5+

09.11.2022

Німецька мова, 7-9-й класи

5+

Відразу після спілкування відчула, що Наталя Василівна - це наш репетитор! Відкрита, приємна людина, яка вміє знайти підхід до дитини-підлітка. А головне - зацікавити! Моя донька з великим задоволенням займається вивченням німецької мови і я вже бачу позитивні результати за досить нетривалий час! Дуже рада, що нам пощастило знайти професіонала своєї справи і просто хорошу людину для вдосконалення знань моєї доньки з німецької мови.... більше»
Вікторія

5+

17.08.2022

Німецька мова, Рівень А1-А2

5+

Нам дуже подобається працювати з Наталією. Син почав вивчати німецьку мову і спочатку йому було важко, а зараз він з задоволенням робить завдання і вчить слова. Успіхи дуже помітні, хоча він почав вивчати мову з нуля. Наталія вміє працювати з підлітками!... більше»
Анастасія

5+

04.03.2022

Німецька мова, Рівень B1-B2

5+

Наташа супер викладач, я живу в Німеччині та ходжу на навчання А2. Також займаюся з Наталкою. Завдяки їй я почала краще розуміти матеріал. Навчання з нею дуже легко минає. Я рекомендую всім.... більше»
Оксана

5+

20.02.2022

Німецька мова, Рівень B1-B2

5+

Дуже вдячна Наталі за те, що вона змогла за короткий час підготувати мене з нульовим знанням німецької до успішної здачі Goethe Zertifikat B1. Дякую за постійну підтримку, мотивацію і надані корисні і важливі знання, які дуже допомогли на екзамені. Наталія має велику кількість матеріалів, креативно підходить до викладання, використовуючи сучасні методики викладання, що робить процес навчання цікавим та результативним. Всім рекомендую. Оцінка - 5+... більше»
Ольга

5+

06.02.2022

Англійська мова, Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)

5+

Наталія – кваліфікований та грамотний викладач. Приємна у спілкуванні, терпляча і дуже відповідальна. Вона легко і зрозуміло пояснює матеріал, підбирає сучасні матеріали для тренування різних видів навичок, що сприяє покращенню рівня моїх знань. Дуже задоволена співпрацею. Дякую! Оцінка 5+... більше»
Євгеній

5+

18.01.2022

Німецька мова, Рівень B1-B2

5+

Дуже гарний вчитель, приємно вивчати німецьку мову. Дуже гарно запам'ятовується матеріал.... більше»
Рената

5+

04.12.2021

Німецька мова, Рівень B1-B2

5+

Ми готуємося з Наталією Василівною до складання іспиту у Гете інституті. Вона професіонал своєї справи. Мені подобаються наші заняття. Ми виконуємо тестові завдання, тренуємо всі частини іспиту: говоріння, письмо, аудіювання і читання. Якщо Вам необхідна професійна допомога у підготовці до іспиту, то Наталія Василівна саме той репетитор, який Вам може допомогти. Рекомендую!... більше»
Тетяна

5+

05.09.2021

Німецька мова, Репетитор для початківців

5+

Наталія - компетентний репетитор з індивідуальним підходом до учня і сучасними матеріалами для навчання. Рекомендую! 5+... більше»
Нікіта

5+

19.01.2021

Німецька мова, Розмовна мова

5+

Займаємося з викладачем три місяці. Починаючи з нуля, вже видно величезний прогрес, залишаючи великі очікування в майбутньому. Викладач користується сучасними матеріалами, маючи особистий підхід до студента. Сподобався підхід і методики викладання. Дуже рекомендуємо.... більше»
Анжела

5+

13.01.2021

Німецька мова, 7-9-й класи, Розмовна мова, Репетитор для початківців

5+

Відмінний викладач. Відповідальна, з сучасним підходом до дитини. Урок побудований грамотно, використовується кожна хвилина часу. Результатом задоволені.... більше»
Степан

5+

25.12.2020

Англійська мова, Розмовна мова

5+

Заняття цікаві та продуктивні. Навчаюся з великим задоволенням) Рекомендую!... більше»
Станіслав

5+

05.12.2020

Німецька мова, Рівень А1-А2

5+

Чудовий викладач. Має почуття гумору. Займаємось 3 рази на тиждень. Оскільки я працюю, добре, що є можливість займатись у вечері (19:00). Рекомендую всім.... більше»
Андрій

5+

09.11.2020

Англійська мова, Підготовка до ДПА (9 клас)

5+

Почали працювати з викладачем не так давно, але вже можу сказати, що викладач дійсно молодець, знайшла підхід до учня (9 клас, не все так просто), почали займатися і пішли перші хороші оцінки! Вчитель приділяє увагу комплексному підходу до вивчення мови - багато розмовляють, читають та виконують письмових вправ! Дитина із задоволенням займається і за це велике дякую викладачу!... більше»
Дар'я

5+

04.11.2020

Німецька мова, Вступ за кордон

5+

Контактуємо з Наталією досить давно. Її сучасні методики полегшують вивчення мови і головне - відчуття бар'єру повністю зникає! Вважаю її надзвичайно гарною викладачкою, з якою легко пізнавати різні грані мови. Особливо вдячна за роз'яснення фонетичних аспектів. Разом ми розбираємо усі незрозумілі мені питання і ставимо крапки над і. Не можу не підкреслити почуття гумору, з яким всі складнощі стають простішими. Рекомендую всім!... більше»
Денис Северін

5+

13.09.2020

Німецька мова, Репетитор для початківців

5+

Наталя-чудовий, ввічливий, кваліфікований викладач і за сумісництвом-дуже приємна, добра, і весела дівчина, що в сукупності лише сприяє бажанню навчатися і вдосконалюватися у вивченні іноземних мов. Подача матеріалів відбувається в доступній для учня формі, без нудної академічної лексики або ж складних аналогій. До кожного учня виробляється свій унікальний підхід, в залежності від Ваших уподобань і цілей. Не важливо-чи хочете ви читати в оригіналі Гете або ж підспівувати на весь голос пісні груп... більше»
Влада

5+

10.09.2020

Німецька мова, Рівень А1-А2

5+

Наталія хороший викладач. Завжди допоможе і пояснить. Мені дуже подобається як вона викладає. Дає дійсно хороший матеріал для вивчення. В неї є велика бібліотека. Для вивчення мови різного рівню. Вона взялась допомагати мені і в мене є результат. Це не може не радувати. Я дійсно задоволена, що вибрала саме її.... більше»
Кристина Поліщук

5+

04.09.2020

Німецька мова, 10-11-й класи

5+

Наталя - прекрасний репетитор! Пояснює все максимально докладно і дохідливо. Дуже задоволена співпрацею. РЕКОМЕНДУЮ!... більше»
Ніна

5+

16.08.2020

Німецька мова, Репетитор для початківців

5+

Чудовий викладач. Дитина займається з великим задоволенням)... більше»
Оксана

5+

07.07.2020

Німецька мова, Рівень B1-B2

5+

Наталія дуже приємна дівчина. З нею легко навчатися та знайти спільну мову. Вона має велику кількість різної літератури та джерел інформації, що робить процес навчання цікавим та насиченим. Вона дуже пунктуальна та завжди знайде для вас час. Уроки з нею проходять дуже швидко та результативно. Ідеальний вчитель для вивчення мови з самого початку. Оцінка репетитору: 5+... більше»
Арина Шевчук

5

01.07.2020

Німецька мова, Рівень А1-А2

5

Наталя - чудовий викладач. Все пояснює дуже доступно, надає цікаві матеріали для кращого розуміння та знаходить підхід до кожного. Крім того, дуже позитивна и ввічлива, заохочує приходити на заняття і вчитися.... більше»
Павло

5+

22.06.2020

Німецька мова, Рівень А1-А2

5+

Приємний викладач, все зрозуміло пояснює, знаходить індивідуальний підхід під учня. На всі мої питання була почута розгорнута відповідь, надала матеріали для навчання. Скарг чи зауважень не виявлено. Після відрядження обов'язково продовжу навчання саме у цього репетитора. Рекомендую!... більше»
Олена

5+

18.06.2020

Німецька мова, Рівень А1-А2

5+

Прекрасний репетитор, з яким легко і невимушено займатися. Чудова методика навчання. Знищує мовний бар'єр. Кожне заняття особливе, тому заскучати немає часу. Рекомендую)... більше»
Юлія

5+

17.06.2020

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

5+

Наталя - чудовий викладач! Навчальні матеріали підбирає відповідно моєму рівню знань, виконує прохання по підбору лексики, скидає цікаві відео. Дуже задоволена. Мій рівень А2.... більше»
Оксана

5

05.05.2020

Німецька мова, Розмовна мова

5

Доброго дня. Хочу залишити свій відгук про репетитора Наталію Петрівну. Це викладач німецької мови. Я вивчаю німецьку вперше. Але з Наталею мені було це робити легко. Вона проводить уроки в доступній формі. Мені було все зрозуміло, починаючи з алфавіту, граматики і закінчуючи вимовою слів. Навіть вивчаючи німецьку мову з нуля разом з Наталею будьте впевнені в тому, що вивчення мови буде легшим і простішим. Щирий відгук від Петришеної Оксани.... більше»
Лена

5+

21.03.2020

Німецька мова, Розмовна мова

5+

Мені дуже сподобались заняття, Наталія хороша, приємна, ввічлива позитивна людина, пояснює все зрозуміло, до занять підходить підготовлена з цікавими матеріалами, аудіо і тд... Дуже їй вдячна!!!))))... більше»
Оля

5+

27.01.2020

Німецька мова, Розмовна мова

5+

Хочу подякувати Наталію за репетиторство з німецької мови. Дуже доступно і зрозуміло пояснює. На уроки ходила із задоволенням.... більше»
Лиман Владислав

5+

17.12.2019

Англійська мова, 7-9-й класи

5+

Дуже задоволені роботою репетитора, у дитини покращились оцінки у школи, стала краще розуміти предмет.... більше»
Олександра

5+

21.09.2019

Німецька мова, Розмовна мова

5+

Я вдячна компанії Букі за такого чудового репетитора як Наталія. З нею приємно працювати, одразу видно, що вона підходить до занять професійно. Наші заняття були продумані до дрібниць. В основному вони базувались на говорінні, дуже багато говоріння. І вже через кілька занять я побачила покращення моєї розмовної німецької. Завдяки професіоналізму репетитора і моїй наполегливості я досягла хороших результатів. Оцінка репетитору 5 з можливих 5.... більше»
Юлія

5+

12.09.2019

Англійська мова, 5-6-й класи

5+

Наталя - щирий, грамотний викладач з умінням знаходити спільну мову з дітьми. Син на заняття з вивчення англійської мови ходить із задоволенням. Репетитор доступно пояснює матеріал (шкільний і не тільки), проводить заняття у формі гри. Дитині дуже подобається. Педагог компетентна, професійна. Рекомендую.... більше»
Марія

5+

28.08.2019

Німецька мова, Рівень А1-А2

5+

Наталія - професіонал своєї справи. Час на її заняттях проходить майже не помітно. Вона цікавий співрозмовник з чудовим почуттям гумору. Заняття - цікаві та дуже інформативні з використанням різних матеріалів і методик. Наталія доступно пояснює. Помітно, що вона викладається на повну. Хочеться відзначити її пунктуальність і відповідальність. Репетитор заслуговує на 5 з 5.... більше»
Інна

5

19.08.2019

Німецька мова, Рівень А1-А2

5

Мені дуже сподобалось займатись з Наталею. Це уважна, чуйна і компетентна людина. Я отримала знання і задоволення. Всі теми були детально пояснені. На питання були надані вичерпні відповіді. Це дуже освічений і грамотний викладач. Рекомендую всім бажаючим вивчити німецьку мову. Дуже дякую.... більше»
Зоя

5+

03.04.2019

Німецька мова, Розмовна мова

5+

Дуже задоволена роботою Наталії. Я розпочала вивчення німецької мови з нуля і за місяць вивчення вже маю помітні результати. Наталія – професійний, відповідальний репетитор, віддається справі на всі 100%. Заняття проходять в спокійній та не вимушеній атмосфері. Репетитор має почуття гумору і вміє мотивувати. На мою думку, у вивченні мови з репетитором найголовніше – це знайти «свою людину». Адже дуже складно знайти репетитора-професіонала з яким ти будеш «на одній хвилі». Дуже вдячна сайту за т... більше»
Чарлз

5+

12.03.2019

Німецька мова, Рівень А1-А2

5+

Hello just wanna sayam very happy for ever come across Natalya, she is the best tutorial teacher one can ever come across, she is really a professional tutor teacher with special abilities to teach, she is the best tutorial teacher you can ever go across to get yourself prepared for and exams, in fact i recommend you to go for her if you really want to learn German language, try it and get the experience your self, she is nothing than the best,Miss Natalya you are the best so far.... більше»
Роза

5+

02.02.2019

Англійська мова, 10-11-й класи

5+

Наталія допомогла мені з виконанням тесту. Пояснила граматичну тему, яку я довго не могла зрозуміти. Репетитор - компетентна. Враження від співпраці - позитивні. За тест я отримала "відмінно". Оцінка репетитору +5.... більше»
Альона

5

17.01.2019

Німецька мова, Розмовна мова

5

Задоволена роботою Наталії, все гарно пояснює, підлаштовується до учня, а також надає гарні знання і інформацію. Вдячна за такого репетитора.... більше»
Олександр

5

13.01.2019

Німецька мова, Розмовна мова

5

Роботою репетитора Наталі був задоволений, привітний молодий спеціаліст з високим рівнем знань предмету. Заняття оцінюю в повних 5 балів. На жаль, за власних обставин не зміг продовжувати займатись предметом, але в майбутньому, можливо, продовжу заняття з нею, чи порекомендую друзям.... більше»
Альона

5+

01.12.2018

Англійська мова, Молодші класи 1-4

5+

Наталія хороший репетитор. Пояснює легко, хороша методика викладання уроки, дуже цікаві, вміє легко знаходити спільну мову з учнем. Раджу!... більше»
Олена

5

05.10.2018

Англійська мова, Молодші класи 1-4

5

Наталя дуже нам подобається. За короткий період стало видно результат занять, успішність підвищилася, дитина полюбила предмет. Із задоволенням продовжуємо займатися.... більше»
Показати більше відгуків»

Блоги користувача

В статті йдеться про німецьку мову для медиків, особливості працевлаштування і фрази для комунікації у медичній сфері. Вона може бути цікавою всім, хто планує працювати в клініках Німеччини, а також т

В статті представлені бізнес-ідіоми, їх значення і приклади вживання у реченнях. Вона буде цікавою всім, хто вивчає англійську на просунутому рівні і хоче поповнити словниковий запас ділової англійсь

В статті представлені 25 бізнес-ідіом, їх значення і приклади вживання у реченнях. Вона буде цікавою всім, хто вивчає англійську на просунутому рівні і хоче поповнити словниковий запас ділової англійс

Всі блоги користувача »

Схожі анкети

Канан Ш. id: 178383

Канан Ш.

Магістр медицини, у вільний час люблю навчати людей легко тому, чому мене вчили.

600грн/год
Катерина М. id: 106425

Катерина М.

Викладаю німецьку мову дітям. Допомагаю навчити і поліпшити мову на граматичному, лексичному і розмовному рівні.

900грн/год
Олена Г. id: 52150

Олена Г.

Репетитор англійської, німецької та італійської мов по скайпу та зуму.

5
800грн/год
Ігор Ш. id: 178779

Ігор Ш.

Вас вітає Мовна школа! Викладаємо понад 10 мов, постійно вивчаючи щось нове. Для нас є важливим постійно розвиватися. Тому не бачимо сенсу працювати суто по книжках або вправах, а завжди використовуємо інтерактив у своїх заняттях зі студентами.

600грн/год
Юлія П. id: 23453

Юлія П.

Німецька, яку хочеться вчити!

4.9
800грн/год