Досвід:

більше 5 років

Місто:

Місця занять

У викладача:

По скайпу:

Рівні викладання

Підготовка до ДПА (9 клас)10 - 11 класи7 - 9 класи5 - 6 класиМолодші класи 1-4Підготовка до школиРозмовна моваГраматикаРівень А1-А2Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)Рівень B1-B2 (Intermediate)

Про себе:

Доброго дня! Мене звати Наталія. Я професійний викладач англійської та німецької мов. Я допоможу вам розпочати вивчення або вдосконалити вже наявні знання іноземних мов. В мене є для цього достатній багаж знань та досвід.
Я працюю викладачем англійської та німецької мов в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини. Викладаю дисципліни: практика перекладу з англійської мови, німецька мова, практична граматика німецької мови, практична фонетика німецької мови, практичний курс німецької мови.
У 2015 році навчалася в Інституті Міжнародних Зв'язків (Institut für Internationale Kommunikation e.v. in Dusseldorf und Berlin) в Німеччині, м. Берлін.
Пропоную заняття в теплій і невимушеній атмосфері з індивідуальним підходом до кожного студента. З вашого боку потрібне бажання і наполегливість у вивченні іноземної мови. Навіть якщо вам важко дається "граніт науки", не забувайте, що "Steter Tropfen höhlt den Stein" і "Never give up!".

Відгуки клієнтів

Німецька мова, Розмовна мова

Дуже задоволена роботою Наталії. Я розпочала вивчення німецької мови з нуля і за місяць вивчення вже маю помітні результати. Наталія – професійний, відповідальний репетитор, віддається справі на всі 100%. Заняття проходять в спокійній та не вимушеній атмосфері. Репетитор має почуття гумору і вміє мотивувати. На мою думку, у вивченні мови з репетитором найголовніше – це знайти «свою людину». Адже дуже складно знайти репетитора-професіонала з яким ти будеш «на одній хвилі». Дуже вдячна сайту за такого репетитора. Із задоволенням продовжую роботу з Наталією і всім рекомендую!

Англійська мова, Молодші класи 1-4

Наталія хороший репетитор. Пояснює легко, хороша методика викладання уроки, дуже цікаві, вміє легко знаходити спільну мову з учнем. Раджу!

Німецька мова, Рівень А1-А2

Hello just wanna sayam very happy for ever come across Natalya, she is the best tutorial teacher one can ever come across, she is really a professional tutor teacher with special abilities to teach, she is the best tutorial teacher you can ever go across to get yourself prepared for and exams, in fact i recommend you to go for her if you really want to learn German language, try it and get the experience your self, she is nothing than the best,Miss Natalya you are the best so far.

Німецька мова, Розмовна мова

Задоволена роботою Наталії, все гарно пояснює, підлаштовується до учня, а також надає гарні знання і інформацію. Вдячна за такого репетитора.

Німецька мова, Розмовна мова

Роботою репетитора Наталі був задоволений, привітний молодий спеціаліст з високим рівнем знань предмету. Заняття оцінюю в повних 5 балів. На жаль, за власних обставин не зміг продовжувати займатись предметом, але в майбутньому, можливо, продовжу заняття з нею, чи порекомендую друзям.

Англійська мова, Молодші класи 1-4

Наталя дуже нам подобається. За короткий період стало видно результат занять, успішність підвищилася, дитина полюбила предмет. Із задоволенням продовжуємо займатися.

Показати більше відгуківЗгорнути відгуки

Розклад занять

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
- можливий час занять

Коротка інформація про репетитора

Наталя С. має досвід роботи більше 5 років. Проживає в м. Умань і проводить заняття з таких предметів:

 1. Англійська мова
 2. Німецька мова
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
 • Підготовка до ДПА (9 клас)
 • 10 - 11 класи
 • 7 - 9 класи
 • 5 - 6 класи
 • Молодші класи 1-4
 • Підготовка до школи
 • Розмовна мова
 • Граматика
 • Рівень А1-А2
 • Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)
 • Рівень B1-B2 (Intermediate)
Заняття проводяться у репетитора, вартість уроку – 150 грн/год.