Репетитор - Марина С. id: 30581

Марина С.

600 грн/год
600 грн/год

АВІАЦІЙНА АНГЛІЙСЬКА (підготовка до іспиту ІКАО) ЗАГАЛЬНА АНГЛІЙСЬКА

Марина С.

АВІАЦІЙНА АНГЛІЙСЬКА (підготовка до іспиту ІКАО) ЗАГАЛЬНА АНГЛІЙСЬКА

Предмети

Англійська мова

Англійська мова

Рівні викладання

  • Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)
  • Рівень B1-B2 (Intermediate)
  • Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)

Деталі про досвід викладання:

На своїх заняттях я використовую комунікативний підхід,
100% фокус на розмовну практику.
Авторські посібники з авіаційної англійської. Для своїх студентів, які готуються до іспиту ІКАО, я використовую власноруч розроблені посібники.

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Мене звати Марина. Я закінчила Горлівський державний інститут іноземних мов і вже 20 років викладаю англійську мову.

Паралельно 15 років працюю у сфері авіаційної англійської, маю кваліфікацію рейтера-екзаменатора на визначення рівня авіаційної англійської за шкалою ІКАО. Є автором 6 посібників з авіаційної англійської, що підкреслює мою глибоку експертизу.

Працюю як з дітьми, так і з дорослими.

Вважаю, що повна віддача улюбленій професії завжди приносить чудові результати. На заняттях я завжди використовую комунікативний підхід і прагну створити невимушену та доброзичливу атмосферу.
Незалежно від того, чи ми освоюємо базову граматику, чи готуємося до складних тестів, акцент завжди робиться на тому, щоб ви говорили. Це не просто відпрацювання вправ, а створення реальних ситуацій для спілкування. Ми практикуємося, обговорюємо, висловлюємо власну думку – і все це англійською!

Вчіть англійську. Ставте цілі. Ми досягнемо їх разом, адже ваші успіхи та досягнення — це мої перемоги!

Освіта:
Горлівський державний педагогічний інститут іноземних мов, , 2006
Вік:
36-45
Досвід:
більше 20 років

Відеопрезентація

Розклад викладача

Тут вказані вільні години репетитора для занять з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором