Репетитор - Марина І. id:31609

«репетитор з японської мови, власна якісна методика оволодіння базовую граматикою, підготовка до кваліфікаційного іспиту нореку сікен (5-3 рівень)»

250 грн/год

Марина І.

id: 31609

Місця занять

В учня:

У викладача:

По скайпу:

Освіта

Освіта:

КНУ, ІМО, Університет Грінченка

Ступінь:

магістр

Рік закінчення:

1989, 2000, 2014

Рівні викладання

Репетитор для дітей Розмовна мова Репетитор для початківців

Про себе

Вивчаю японську мову з 1989 року. Маю 18 років педагогічного стажу в якості викладача японської в гімназії східних мов м. Києва. Більше 4 років жила в Японії. Готую до вступу в мовні школи безпосередньо в Японії. Кілька років була офіційним представником школи TOPA 21st Century Language School в Токіо, підтримую з ними тісний контакт до теперішнього часу. Допомагаю з пошуком мовної школи в Японії, в Кіото, Осака, Токіо та інших містах, в будь-який час, на літні канікули!
Серед моїх учнів референти-перекладач, студенти японських університетів. Щороку мої учні успішно складають кваліфікаційний іспит на знання японської мови та
Віддаю перевагу ситуативні методики навчання, метод занурення.
Викладаю як українською, так і російською мовами.

Японська мова - деталі про досвід викладання:

8 учнів за 2 роки підготовки скали Noryoku shiken 5,4 рівня, поїхали навчатися в Японію з базовою підготовкою. Мої перші учні успішно працють в Японії.

Розклад занять

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
- можливий час занять

Відгуки клієнтів

Японська мова, Репетитор для початківців

Досвідчений викладач, який знає і найголовніше любить свою справу. Крім стандартної інформації для вивчення мови, Марина охоче відповідає на всі питання, що стосуються культури та історії Японії!

Японська мова, Репетитор для початківців

Ми задоволені репетитором Мариною Борисівна, вона добре викладає японську мову, займаємося задоволенням.

Японська мова, Репетитор для дітей

Марина Борисівна досвідчений і відповідальний викладач, володіє своєю методикою викладання, в нас все гаразд, ставимо оцінку 5!

Японська мова, Репетитор для початківців

Чудовий репетитор з японської мови. Чітко та зрозуміло викладає матеріал. Приємна в спілкуванні. Я в захваті. Хто ще вагається, то це даремно, ліпшого не існує.

Японська мова, Репетитор для дітей

Нещодавно дочка попросила мене знайти їй викладача з японської мови. Ми дуже щасливі, що саме Марина стала нашою вчителькою. Адже це всім відомий факт, що від подачі матеріалу вчителем залежить інтерес до досліджуваного предмета. Марина - дуже позитивний, спокійний, доброзичливий, порядна людина. Заняття проходять в дуже цікавій, захоплюючій формі. Відразу видно, що людина знає свою справу: великий досвід практичних знань, а також методів подачі матеріалу, що особливо важливо для дітей. Уроки моєї дитини з Мариною перетворюються в казку, так, що інтерес до пізнання мови і культури у дочки тільки наростає. "Година пролетіла, а я б займалася ще 2 або 3" - думаю, цей фрази моєї дочки все сказано)) Ще раз дякуємо Марину, що саме вона стала нашим учителем у світі японської мови та японської культури. Всього Вам найкращого!!

Японська мова, Репетитор для початківців

Відповідальна і порядна людина, професіонал своєї справи. Дуже відповідальний і знаючий фахівець. Я дуже радий, що займаюся з нею.

Японська мова, Розмовна мова

Марина - найкращий викладач, який у мене коли-небудь був. Настільки доступно доносити матеріал і працювати на результат - потрібно повчитися)))

Показати більше відгуків»Згорнути відгуки

Схожі анкети Київ

Юлія К.

Репетитор з японської та англійської мов, викладаю дітям та школярам

250грн/год

Стефанія Б.

Репетитор англійської та японської мови. Робота тет-а-тет. Можливість роботи віддалено.

200грн/год

Юрій Н.

Репетитор з японської мови. Готую до будь-яких шкільних, університетських чи міжнародних екзаменів. Досвід викладання японської мови - 10 років.

5
200грн/год
Більше схожих анкет»

Коротка інформація про репетитора

Марина І. має досвід роботи більше 10 років. Проживає в м. Київ і проводить заняття з таких предметів:

  1. Японська мова
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
  • Репетитор для дітей
  • Розмовна мова
  • Репетитор для початківців
Заняття проводяться по скайпу, вартість уроку – 250 грн/год.