Репетитор - Ірина О. id:3223

«Якщо хочете вчити англійську із задоволенням, тоді Вам до мене! Працюю завжди на результат. Розговорюю навіть найбільших мовчунів»

250 грн/год

Ірина О.

id: 3223

Місця занять

В учня:

У викладача:

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Ступінь:

бакалавр

Рік закінчення:

2015

Вік:

26-35

Рівні викладання

Розмовна мова Репетитор для початківців Граматика Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary) Рівень B1-B2 (Intermediate)

Про себе

Надаю послуги репетитора більше 5 років: і знання ще «свіжі» і досвід вже є. Пропоную уроки англійської школярам, студентам та усім, хто хоче вчити англійську. Також допомагаю вивчити англійську ''з нуля''. Працюю за сучасною,дієвою методикою. Знаходжу індивідуальний,особливий підхід до кожного. Зі мною Ви полюбите ту «складну» англійську.

Розклад занять

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
- можливий час занять

11 відгуків з середньою оцінкою 5

Англійська мова, Репетитор для дітей

Дуже задоволені.

Англійська мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)

Ірина добре і зрозуміло пояснює матеріал. Я задоволена співпрацею з нею.

Англійська мова, Розмовна мова

Заняттями з Іриною дуже задоволена. На уроках завжди цікаво та багато захоплюючої інформації. На заняттях відпрацьовуємо як розмовну мову, так і граматику, а також вчимося сприймати інформацію на слух за допомогою відеоматеріалів. Кожний урок не схожий на попередній. Я дуже вдячна за якісну роботу .

Англійська мова, Молодші класи 1-4

Ірина працює з двома моїми дітками, які дуже люблять цього репетитора. Заняття тривають з лютого, тобто більше, ніж півроку, і ми плануємо продовжувати співпрацю. Ірина дуже відповідальна, дисциплінована людина, відмінно володіє матеріалом і має особливий підхід до дітей.

Англійська мова

З Іриною було дуже комфортно працювати. Вона чудово розуміється на цьому предметі, гарно пояснює, добре ставиться до всіх своїх учнів. Рекомендую заняття з нею.

Англійська мова, 7 - 9 класи

Ірина Володимирівна прекрасний репетитор. Ми дуже задоволені її роботою. Дочці заняття подобаються, швидко знайшли спільну мову. Ірина Володимирівна дає великий багаж знань, багато додаткової, цікавої інформації. Це дійсно хороша, добра, розумна людина. Тільки позитивні відгуки, рекомендуємо її всім своїм знайомим. Вона молодець!

Англійська мова, 7 - 9 класи

Остапів Ірина Володимирівна - чудовий репетитор і людина. Ми повністю всім задоволені: подачею матеріалу, ставленням до роботи та до дитини, її вмінням зацікавити і знайти індивідуальний підхід. Результат помітний, знання і оцінка покращилися. Моя донька Марія чудово закінчила 2 клас. Обов'язково будемо продовжувати додаткові заняття саме з Іриною Володимирівною.

Англійська мова, 7 - 9 класи

Ми шукали репетитора, який міг би знайти підхід до двох наших доньок. Ірина Володимирівна – чудовий репетитор. Її роботою ми дуже задоволені. Надалі з нею співпрацюємо. Дітям цікаво і ,відповідно, збагачуються їхні знання. Рекомендуємо і Вашій дитині!

Англійська мова, 7 - 9 класи

У Ірини Володимирівни дуже цікаві уроки. Наша донька-другокласниця просто із задоволенням готується до них. Репетитор дуже доброзичливо ставиться до дитини, завжди старається її підбадьорити, заохотити. З вересня ми неодмінно продовжимо працювати з Іриною Володимирівною, бо вважаємо її досвідченим викладачем, який дає якісні знання.

Англійська мова, 7 - 9 класи

Викладач - супер! Компетентна, привітна, приємна дівчина. Знає свою справу на всі 100 %! Зараз я трохи закинула займатися, але викладачем повністю задоволена. Дякую за допомогу!

Англійська мова

Роботою репетитора дуже задоволена. Ірина Володимирівна чудовий викладач, вміє доступно донести матеріал. Мій рівень англійської був практично нульовий, на сьогодні результат занять є і я ним задоволена. Дуже приємна людина. Рекомендую.

Показати більше відгуків»Згорнути відгуки

Схожі анкети Київ

Тетяна К.

Я викладають англійську мову більше 10 років. Використовую розмовну методику. Індивідуально підходу до кожного учня.

200грн/год

Аліна Б.

Викладач польської мови

5
200грн/год

Ірина В.

Репетитор з англійської мови. Англійська для дітей, дорослих

250грн/год
Більше схожих анкет»

Коротка інформація про репетитора

Ірина О. має досвід роботи більше 5 років. Проживає в м. Київ і проводить заняття з таких предметів:

  1. Англійська мова
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
  • Розмовна мова
  • Репетитор для початківців
  • Граматика
  • Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)
  • Рівень B1-B2 (Intermediate)
Заняття проводяться онлайн, вартість уроку – 250 грн/год.