Репетитор - Ірина О. id: 3223

Ірина О.

300 грн/год
300 грн/год

Працюю завжди на результат. Розговорю найбільших мовчунів. Зі мною легко вчитися.

Ірина О. 5.0(відгуків: 11)

Працюю завжди на результат. Розговорю найбільших мовчунів. Зі мною легко вчитися.

Предмети

Англійська мова

Рівні викладання

Підготовка до ЗНО
Підготовка до ДПА (9 клас)
Розмовна мова
Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)
Рівень B1-B2 (Intermediate)
Репетитор для початківців
Граматика
Корпоративна англійська (для компаній)

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Працюю репетитором більше 7 років. Моїми учнями були студенти, люди старшого віку, діти, IT спеціалісти, HR менеджери, бухгалтери. Знаходжу підхід абсолютно до кожного. Заняття проводжу через скайп. Я дуже приємний співрозмовник. Зі мною Ви полюбите ту «складну» англійську.

Освіта:
Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, бакалавр, 2015
Вік:
26-35
Досвід:
більше 5 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

11 відгуків про Ірина О.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

4

5+

7

Станіслав

5+

29.08.2019

Англійська мова, Репетитор для дітей

5+

Дуже задоволені.
Вікторія

5

27.04.2017

Англійська мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)

5

Ірина добре і зрозуміло пояснює матеріал. Я задоволена співпрацею з нею.
Анастасія

5+

14.04.2017

Англійська мова, Розмовна мова

5+

Заняттями з Іриною дуже задоволена. На уроках завжди цікаво та багато захоплюючої інформації. На заняттях відпрацьовуємо як розмовну мову, так і граматику, а також вчимося сприймати інформацію на слух за допомогою відеоматеріалів. Кожний урок не схожий на попередній. Я дуже вдячна за якісну роботу .
Олена

5+

14.03.2017

Англійська мова, Молодші класи 1-4

5+

Ірина працює з двома моїми дітками, які дуже люблять цього репетитора. Заняття тривають з лютого, тобто більше, ніж півроку, і ми плануємо продовжувати співпрацю. Ірина дуже відповідальна, дисциплінована людина, відмінно володіє матеріалом і має особливий підхід до дітей.
Тетяна

5

07.03.2017

Англійська мова,

5

З Іриною було дуже комфортно працювати. Вона чудово розуміється на цьому предметі, гарно пояснює, добре ставиться до всіх своїх учнів. Рекомендую заняття з нею.
Любов Миронівна

5+

26.10.2016

Англійська мова, 7-9-й класи

5+

Ірина Володимирівна прекрасний репетитор. Ми дуже задоволені її роботою. Дочці заняття подобаються, швидко знайшли спільну мову. Ірина Володимирівна дає великий багаж знань, багато додаткової, цікавої інформації. Це дійсно хороша, добра, розумна людина. Тільки позитивні відгуки, рекомендуємо її всім своїм знайомим. Вона молодець!
Лілія

5+

30.04.2016

Англійська мова, 7-9-й класи

5+

Остапів Ірина Володимирівна - чудовий репетитор і людина. Ми повністю всім задоволені: подачею матеріалу, ставленням до роботи та до дитини, її вмінням зацікавити і знайти індивідуальний підхід. Результат помітний, знання і оцінка покращилися. Моя донька Марія чудово закінчила 2 клас. Обов'язково будемо продовжувати додаткові заняття саме з Іриною Володимирівною.
Ірина

5

30.03.2016

Англійська мова, 7-9-й класи

5

Ми шукали репетитора, який міг би знайти підхід до двох наших доньок. Ірина Володимирівна – чудовий репетитор. Її роботою ми дуже задоволені. Надалі з нею співпрацюємо. Дітям цікаво і ,відповідно, збагачуються їхні знання. Рекомендуємо і Вашій дитині!
Юрій

5+

21.03.2016

Англійська мова, 7-9-й класи

5+

У Ірини Володимирівни дуже цікаві уроки. Наша донька-другокласниця просто із задоволенням готується до них. Репетитор дуже доброзичливо ставиться до дитини, завжди старається її підбадьорити, заохотити. З вересня ми неодмінно продовжимо працювати з Іриною Володимирівною, бо вважаємо її досвідченим викладачем, який дає якісні знання.
Оксана

5+

26.11.2015

Англійська мова, 7-9-й класи

5+

Викладач - супер! Компетентна, привітна, приємна дівчина. Знає свою справу на всі 100 %! Зараз я трохи закинула займатися, але викладачем повністю задоволена. Дякую за допомогу!
Галина

5

09.10.2015

Англійська мова,

5

Роботою репетитора дуже задоволена. Ірина Володимирівна чудовий викладач, вміє доступно донести матеріал. Мій рівень англійської був практично нульовий, на сьогодні результат занять є і я ним задоволена. Дуже приємна людина. Рекомендую.
Показати більше відгуків»

Схожі анкети

Ольга М. id: 115048

Ольга М.

Проводжу заняття з англійськоі онлайн , маю досвід спілкування з носіями мови , маю міжнародний сертифікат TEFL

300грн/год
Катерина Г. id: 21079

Катерина Г.

Готую учнів до ДПА,ЗНО та інших екзаменаційних робіт, до вступу в ліцеї, гімназії та університети. Підвищення рівня знань з іноземної мови.

300грн/год
Тетяна Р. id: 123700

Тетяна Р.

Сприяю всебічному розвитку через вивчення англійської - розвиваю ораторські здібності, пам'ять, увагу, ерудицію та просто вчу учнів бути щасливими. Люблю розповідати про те, що сама бачила під час життя в англомовних країнах.

5
300грн/год
Юлія Г. id: 19861

Юлія Г.

Школярам (молодші класи) - РОЗВИТОК АСОЦІАТИВНОЇ ПАМ'ЯТІ (МНЕМОНІКА), роликова система, РОЗМОВНА, комп'ютерна грамота. ДОСВІД, РЕЗУЛЬТАТ.

4.9
300грн/год
Наталія К. id: 65141

Наталія К.

Репетитор з математики, фізики та астрономії.

5
300грн/год

Переглянуті репетитори

Ірина І.

Працюю завжди на результат. Розговорю найбільших мовчунів. Зі мною легко вчитися.

300 грн/год

Всі переглянуті репетитори