Репетитор - Ельвіра Б. id: 33953

Перевірений репетитор

Ельвіра Б.

700 грн/год
700 грн/год

Англійська мова будь-якого рівня для школярів і дорослих, розмовна, підготовка до екзаменів, шкільних і міжнародних

Перевірений репетитор

На особистій співбесіді підтверджено:

Наявність документів про освіту

Наявність досвіду та необхідних навичок

Ефективність роботи

Ельвіра Б. 5.0(відгуків: 10)

Англійська мова будь-якого рівня для школярів і дорослих, розмовна, підготовка до екзаменів, шкільних і міжнародних

На особистій співбесіді підтверджено:

Наявність документів про освіту

Наявність досвіду та необхідних навичок

Ефективність роботи

Предмети

Англійська мова

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Недавно на Букі, але досвід викладання величезний, багато Історій успіху в учнів. Серед них робота в англомовних компаніях, переїзд за кордон, успішно складені ЗНО, IELTS , GED та ін.
Просто і цікаво поясню найскладнішу тему , поставлю правильну вимову, допоможу збагатити словниковий запас. Вважаю, що завдання викладача- прийняти правильне рішення щодо методики й підходів для кожного учня. Постійно вдосконалююсь та експериментую.

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Більше 15 років викладання англійської мови, а також викладання української як іноземної американцям і канадцям. Крім того, 8 років роботи у міжнародних організаціях. Працюю з дорослими і старшокласниками. Кілька дорослих учнів завдяки моїм заняттям отримали роботу в міжнародних фірмах, старшокласники успішно здають ЗНО, IELTS , GED та інші екзамени.
Даю грунтовні знання, спираючись на когнітивну лінгвістику, деривацію, інтервальне повторення і т.п.
Постійно використовую найновіші тренди у викладанні іноземних мов.
Дуже успішно ставлю правильну вимову.
Всі студенти без винятку охоче відвідують мої уроки, кожен із яких я планую дуже ретельно,щоб він був цікавим та ефективним водночас.
Заняття в основному проходять англійською, переходимо українську при потребі.

Освіта:
Національний університет ім. Шевченка, , 1991
Вік:
46-55
Досвід:
більше 20 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Оголошення викладача

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

10 відгуків про Ельвіра Б.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

1

5

3

5+

6

Руслан

5+

14.03.2024

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

5+

Дуже сподобалось займатися з викладачем. Уроки були цікаві, змістовні.... більше»
Арсен

5

03.03.2024

Англійська мова, IELTS

5

Все чудово, працюють з школярем на здачу IELTS. Гнучко, професійно, мотивуюючи малого.... більше»
Євгенія

4+

09.01.2024

Англійська мова, IELTS

4+

Я займалась з пані Ельвірою підготовкою до екзамену IELTS, але припинила через зміну планів. За весь цей час пані Ельвіра була максимально залученою в процес, дуже відповідально віднеслась до моїх прохань. Вона має цікавий підхід до вивчення англійської мови, тому я насолоджувалась нашими уроками та виконанням домашнього завдання. Це завжди були творчі та дієві завдання, завдяки яким я відчула, що нова лексика починає запам’ятовуватись без зубріння. Я дуже вдячна за всі наші уроки, а також за можливість відвідувати розмовний клуб, де ми постійно читали цікаві книги, статті, дивились та обговорювали різні відео та фільми. Якщо ви хочете отримати професійні поради та насолоджуватися процесом вивчення англійської мови - звертайтесь до пані Ельвіри, вона в цьому неймовірна! Вельми вдячна за все!... більше»
Tetiana

5+

06.06.2023

Англійська мова, IELTS

5+

Ельвіра викладала англійську сину. Готувала до IELTS. Син УСПІШНО склав тест і отримав заповітні 6 балів для вступу до університету в Європі. Заняття структуровані, професійно підготовлені задля досягнення найкращих результатів. Орієнтовані на успішне складання тесту та на підвищення загального рівня знань. Ельвіра обізнана в тесті і знає багато професійних «секретів» задля успішного його складання. Сину дуже подобалися уроки. Вони надихали. Дякуємо від усього серця Ельвірі за навчання і відповідальне ставлення! Дуже рекомендуємо викладача! Результат вартий всіх зусиль!... більше»
Daria

5+

12.01.2023

Англійська мова, IELTS

5+

Звернулася до пані Ельвіри, коли вже залишалося обмаль часу до здачі Academic IELTS. За дуже короткий строк пані Ельвіра змогла підтягнути мій Writing з приблизно 6 до 7. Наші заняття проходили дуже насичено та продуктивно, пані Ельвіра може чітко ідентифікувати проблемні сторони учня і працювати над ними. Отримала на екзамені Overall 8, хоча сподівалась хоча б до 7 дотягнути. Дуже радію, що знайшла такого викладача - пані Ельвіра може знайти правильні слова, щоб мотивувати учня, та взагалі дати не дуже очевидні, але корисні поради. Однак, раджу не повторювати моїх помилок і звертатись завчасно - тоді успіх на тестах після занять з пані Ельвірою гарантований :)... більше»
Микола

5+

09.01.2023

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

5+

Дуже сподобалася Пані Ельвіра. Уроки завжди цікаві та захоплюючі. Найголовніше це те, що з її допомогою полюбив англійську мову, та почуваюсь впевненіше, коли розмовляю😊... більше»
Наталка

5

04.12.2022

Англійська мова, Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)

5

Викладач з багаторічним досвідом, сподобався формат навчання та індивідуальний підхід, навчалися по найкращих матеріалах.... більше»
Артем

5

29.10.2022

Англійська мова, TOEFL

5

Заняттями з викладачем задоволений. Матеріал викладається детально і зрозуміло, використовуючи багато сучачних підручників та інтерактивних матеріалів. Відчувається значний практичний досвід підготовки до профільних іспитів.... більше»
Тетяна

5+

20.07.2020

Англійська мова, TOEFL, Вступ за кордон

5+

Только положительные черты могу назвать за Эльвиру: отзывчивая, добрая, порядочная, профессионал своего дела! С первого занятия нашла контакт с моей дочкой! Надеюсь, что еще появится возможность получить уроки от этого квалифицированного преподавателя.... більше»
Олена

5+

21.05.2020

Англійська мова, TOEFL

5+

Професійно викладає матеріал, з індивідуальним підходом. Дружелюбна атмосфера, приємна людина. Рекомендую!))... більше»
Показати більше відгуків»

Блоги користувача

Поради щодо стратегії роботи з книжкою іноземними мовами, опис деяких підходів та форм роботи

Всі блоги користувача »

Схожі анкети

Анастасія К. id: 141351

Анастасія К.

Репетитор з англійської та німецької мов. Маю досвід роботи 14 років. Допоможу вам заглибить у світ мої з легкість. Доведу, що вивчення мов може буде цікавим та зрозумілим. Буду рада співпрацювати.

700грн/год
Тетяна Л. id: 21601

Тетяна Л.

Репетитор з англійської, польської та української мов, а також історії.

4.9
700грн/год
Марія З. id: 9461

Марія З.

Репетитор української мови. Підготовка до ЗНО, шкільна програма, ділова українська мова. Індивідуальний підхід

5
600грн/год
Дар'я Д. id: 175021

Дар'я Д.

Мої найстаранніші учні без проблем переїжджають за кордон, і відчувають себе там як риба у воді; інші - отримують підвищення на роботі, а хтось вступає до омріяного університету. Усе можливо!

600грн/год
Аліна Г. id: 177579

Аліна Г.

Вітаю. Мене звати Аліна, я дипломований викладач англійської мови. Засновниця та власник курсів англійської мови для дітей та дорослих. Зроблю наші заняття максимально цікавими та простими..давайте не будувати барʼєрів вчитель|учень..зробивши наші заняття не лише цікавими ,а й корисними! Індивідуальний підхід до кожного учня з врахуванням ваших побажань

600грн/год