Досвід:

більше 2 років

Місто:

Місця занять

В учня:

У викладача:

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Національна музична академія України ім. Чайковського (НМАУ)

Рік закінчення:

2016

Рівні викладання

Репетитор для дітейРепетитор для початківцівДо вступу в музичні закладиБазовий рівеньСпеціалізовані курсиПідвищення майстерності

Про себе:

Усім привіт!
Я обожнюю мистецтво - це те, що окриляє душу, це те, що не можна до кінця зрозуміти та розшифрувати, але це те, що можна відчути. В особливості я люблю музику.
Ось уже 3 рік я ділюся своїми знаннями та вміннями зі своїми маленькими та не дуже учнями. Особливо люблю займатися з початківцями, які тільки починають знайомитися з прекрасним світом музики.
Спектр предметів, які я викладаю досить обширний:гра на фортепіано, постава голосу, теорія музики, сольфеджіо та гармонія.
У занятті з учнем викладач у певній мірі керується якимось шаблоном, методикою проведення уроку. На мою думку, найкращий підхід - це індивідуальний підхід. Він найкраще розкриває потенціал учня, адже ти звертаєш увагу на можливості та прагнення "дослідника". Для мене є дуже важливим словесний контакт з учнем. Я проводжу урок в стилі бесіди. Це допомагає зняти певну напругу з учня, стирає барьєр у спілкуванні і таким чином мій підопічний може віддати всю енергію та зосередженість на досягнення мети. Слідкую за тим, щоб урок не був надто монотонним, особливо, з дітьми, у яких увага розсіюється. Завжди намагаюся слідкувати за бажанням клієнта.

Відгуки клієнтів

Гра на фортепіано, Репетитор для початківців

Я дуже задоволена заняттями з репетитором - Віктор в міру строгий і вимогливий. З кожним вивченим твором я відчуваю прогрес, а найцінніше те, що він прислухається до побажань до репертуару.

Гра на фортепіано, Уроки вокалу, Репетитор для початківців

Дуже хороший викладач. Намагається все зробити і поправити до самих дрібниць, стежить за кожним вдихом :) По академ вокалу - раджу)

Музика, Репетитор для дітей

Очень хороший педагог, любит свою работу, уважает детей, старается найти общий язык с учеником. Использует увлечения ребенка, чтобы заинтересовать музыкой. Ребенку только исполнилось 6 лет

Розклад занять

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
- можливий час занять

Схожі анкети Київ

Андрій Б.

250 грн/год

Єлизавета К.

300 грн/год

Олександр Г.

300 грн/год

Більше схожих анкет»

Коротка інформація про репетитора

Віктор У. має досвід роботи більше 2 років. Проживає в м. Київ і проводить заняття з таких предметів:

  1. Уроки вокалу
  2. Гра на фортепіано
  3. Музика
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
  • Репетитор для дітей
  • Репетитор для початківців
  • До вступу в музичні заклади
  • Базовий рівень
  • Спеціалізовані курси
  • Підвищення майстерності
Заняття проводяться у репетитора, в учня, вартість уроку – 200 грн/год.