Репетитор - Катерина О. id: 35211

Катерина О.

600 грн/год
600 грн/год

Репетитор з англійської, готую до ЗНО, тестів, співбесід. Працюю з усіма віковими категоріями.

Катерина О. 5.0(відгуків: 15)

Репетитор з англійської, готую до ЗНО, тестів, співбесід. Працюю з усіма віковими категоріями.

Предмети

Англійська мова

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Закінчила навчання на магістратурі та різноманітні курси, маю дипломи, постійно розвиваюся у даній сфері, відвідую мовні класи, вивчаю методи подання матеріалу, також слідкую за усіма граматичними, лексичними змінами у мові, вимогами до здачі екзаменів та проходження співбесід.

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Львів, Франківський, Новий ЦУМ, Водойми
Онлайн:
Так

Про себе:

Якщо вам набридло шукати репетитора, ви вже спробували курси, відвідували індивідуальні уроки, передивились 1000+ анкет викладачів і все щось не так, то мало спілкування, ви йдете по одному підручнику, просто робите вправи одну за одною, або ж у вас ніякого досвіду у вивченні англійської, але дуже треба або ж дуже хочеться,тоді вам до мене. Не потрібно думати, що саме ви не розумієте, що пам'ятаєте, а що ні, я нагадаю все, що знали, але забули, навчу новому, актуальному та з усіма мовними новинками, вам не потрібно буде більше нічого шукати самостійно в Інтернеті, почуватися тупим, коли щось не зрозуміли з першого чи сотого разу, а просто довіритися і насолоджуватися вивченням англійської. Набагато легше полюбити мову якщо вас навчає той, хто просто закоханий у неї.
Тепер про мою освіту: я є англійським філологом, також маю диплом бакалавра практичної психології, закінчила курси англійської мови та курси викладачів англійської, мала практику з носіями мови в США та країнах Європи. Маю можливість подорожувати та практикуватися у мові)
Використовую індивідуальний підхід до кожного, визначаю тип сприйняття учня та використовую його сильні сторони для подачі матеріалу, легко знаходжу спільну мову, беручи до уваги вік та здібності учнів.Надаю перевагу спілкуванню на заняттях, але й без вправ нікуди, щоб почати говорити, треба знати як правильно це робити)Тому якщо ви відповідальні, хочете отримати більше у своєму житті або ж все кардинально змінити, до зустрічі)

Освіта:
Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія (ХГПА)м. Хмельницький, магістр, 2019
Вік:
26-35
Досвід:
більше 5 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

15 відгуків про Катерина О.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

2

5+

13

Анна

5+

23.10.2023

Англійська мова, Англійська для IT-спеціалістів

5+

Мабуть, це було найкращим рішенням почати заняття з Катею. Професійна, легка та позитивна в спілкуванні, людина слова. Катя підбирає програму індивідуально, підлаштовуючи все для мого запиту та цілей. Знає що актуально саме зараз, дуже доступно все пояснює, дає матеріал з різних підручників. І що особливо мені подобається, так це практика, ми багато розмовляємо. Продовжую навчання із задоволенням;) Дякую. ... більше»
Соломія

5+

13.03.2023

Англійська мова, Розмовна мова

5+

Викладач мега приємна та комунікабельна) Дуже задоволена навчанням, уроки завжди проходять дуже цікаво. Викладач приділяє максимально багато уваги для вивчення нової інформації. Формат уроків мені дуже подобається, оскільки Катя дуже цікаво будує програму і враховує усі фактори того, як краще для учня засвоюється інформація. Впевнено можу сказати, що Катя - це викладач, який викладається на всі 1000%, і швидко знаходить підхід до учня. Дуже рекомендую!... більше»
Катерина

5+

08.12.2022

Англійська мова, Репетитор для початківців

5+

Катерина чудова, мені дуже подобаються заняття із нею! Завжди є що обговорити, що послухати, вправи та тексти. Я дуже вдячна, що вона так підходить до організації наших занять: усі матеріали актуальні, цікаві, підібрані під вік.... більше»
Олеся

5+

14.09.2022

Англійська мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary), Репетитор для початківців

5+

Хороша викладачка. Цікаво і доступно пояснює матеріал. Займаюся третій місяць і спостерігаю відчутний прогрес у навчанні. Позитивні емоції.... більше»
Назар

5+

18.08.2022

Англійська мова, Вступ за кордон

5+

Прекрасний репетитор, вміє находити підхід до учнів, дуже сподобалось викладання, мінусів нема👍 5 балів... більше»
Аня

5+

02.11.2020

Англійська мова, Розмовна мова

5+

Дуже задоволена роботою з Катею, кожне заняття чекаю з нетерпінням і вже бачу круті результати нашої співпраці. Подобається те,що Катя шукає індивідуальний підхід до учня, а не займається по "напрацьованій схемі", дає багато цікавих завдань та порад для вивчення мови.... більше»
Ірина

5+

24.10.2020

Англійська мова, 7-9-й класи, Підготовка до ДПА (9 клас)

5+

Дуже задоволена. 5... більше»
Оксана

5

15.11.2019

Англійська мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)

5

Гарний репетитор, мені все сподобалось.... більше»
Тарас

5+

01.10.2019

Англійська мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)

5+

Працюю з Катериною 2 місяці, заняттями задоволений. Репетитор створює для кожного свого учня індивідуальний план, заняття проходять досить насичено, заскучати тобі не дадуть, сам репетитор викладається на всі 100% для пояснення матеріалу, допоможе тобі в будь-який позаурочний час, як на мене вона дуже добра до мене, треба бути трохи строгішим (ну це вже для кого як). Оцінюю в 5/5.... більше»
Василина

5+

26.09.2019

Англійська мова, Репетитор для початківців

5+

Катерина - чудовий викладач і цікава людина. Завжди прислухається до моїх потреб і побажань, готує уроки на теми, які мене цікавлять. Заняття з нею проходять продуктивно і цікаво. Відповідальна, вимоглива, комунікабельна, пунктуальна. Рекомендую!)... більше»
Мирослава

5+

30.08.2019

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

5+

Роботою задоволена, оціцюю в 5 балів.... більше»
Євгенія

5+

13.07.2019

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

5+

Дуже задоволена співпрацею з Катериною. Заняття відбуваються структуровано, цікаво, з використанням різнопланових методів та врахуванням індивідуального підходу до сприйняття і засвоєння інформації.... більше»
Катерина

5

12.07.2019

Англійська мова, Граматика

5

Репетитор подає багато матеріалу в доступній формі, наводить різноманітні приклади, що полегшує сприймання і засвоєння матеріалу. Репетитор уважний та підбирає індивідуальний підхід, може підлаштовуватись під ваш графік.... більше»
Іванка

5+

14.04.2019

Англійська мова, Репетитор для початківців

5+

Репетитор сподобалась як людина і як викладач. Матеріал пояснює доступно та цікаво, заняття завжди різноманітні. Результатами задоволена. Дякую.... більше»

Відповідь:

Іванка, дякую вам за позитивний відгук)

Мар‘яна

5+

19.11.2018

Англійська мова, Розмовна мова

5+

Розпочала вчити англійську з Катериною з нуля. Коли прийшла на перше заняття, дуже боялась щось сказати чи зробити вправи неправильно, оскільки ніколи раніше англійську не вчила. Але вже з першого заняття зрозуміла, шо Катя моя людина і класний репетитор) Завжди хожу на заняття з задоволенням, оскільки акцент ставим на розмовну мову, ми завжди можеш поговорити про все все все, про життя на англійській і не виникає ніяких проблем. Катя завжди виправляє помилки і доступно пояснює) А з граматикою в... більше»
Показати більше відгуків»

Схожі анкети

Ольга Ф. id: 84893

Ольга Ф.

English is my hobby. I am really interested in teaching this language and see the results of my students. I'll be happy to became your teacher!

5
500грн/год
Северина Я. id: 75288

Северина Я.

Репетиторка з англійської мови. Заняття орієнтовані на розмовну мову з врахуванням практичного застосування граматики.

800грн/год
Vic T. id: 32302

Vic T.

Hey! My name`s Vic, I`m an American English fluency/pronunciation trainer from Texas/USA and I help people become REAL American English native speakers. If you`re motivated I can help you too!

800грн/год
Анна Л. id: 167041

Анна Л.

Hey everyone 🇬🇧 Важко дається зрозуміти British accent? Не проблема! Мене звуть Анна, та я викладаю ✨фонетику✨Саме те, чого бояться так багато викладачів, студентів та учнів. Поставлю тобі круту вимову, розповім про побудову звуків, зв’язну мову, та нарешті навчу вимовляти «birthday» правильно🙌🏽

500грн/год
Анастасія Б. id: 69857

Анастасія Б.

Hello! Викладач з 4 роки досвіду роботи з дорослими. Маю вищу освіту за спеціальністю "Вчитель англійської мови". Маю сертифікат CELTA від Cambridge! Володію комунікативною та лексичною методиками. Люблю свою роботу і завжди рада допомогти своїм учням досягти їх цілей. З радістю допоможу вам покращити свою англійську мову!

5
500грн/год