Репетитор - Ірина Л. id: 86528

Ірина Л.

800 грн/год
800 грн/год

Я cтала носієм англійської мови у дорослому віці. Хочу передати вам свій досвід і знання у тому як стати носієм англійської мови.

Ірина Л.

Я cтала носієм англійської мови у дорослому віці. Хочу передати вам свій досвід і знання у тому як стати носієм англійської мови.

Предмети

Англійська мова

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Hey everyone! Привіт всім! Мене звуть Іра і я носій англійської, російської та української мов. У віці 28 років я поїхала жити в США і на той час англійський Фактично не знала. Але, з цікавим підходом я навчилася говорить англійською дуже швидко і в підсумки стала носієм мови. Тому я хочу з вами поділитися своїм досвідом і показати вам як можна ефективно і швидко навчитися англійської та зробити це цікавим чином.
На своїх заняттях я допомагаю людям різних рівнів англійської. Я вчу як і початківців так і тих, хто вже говорить на високому рівні але кому не вистачає знань в словах і в вимові щоб говорить на рівні носія. Для мене мої учні це мої друзі і я люблю проводить заняття в легкій, веселій і невимушеній формі. Тому що я вважаю, що навчання англійської та взагалі всього повинно бути цікаво тому що інакше буде НЕ ефективно.
Так що я буду рада допомогти вам пізнати пишність англійської мови і відкрити для себе світ!

Освіта:
Dallas academy, бакалавр, 1998
Вік:
46-55
Досвід:
більше 20 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Схожі анкети

Вероніка Д. id: 175786

Вероніка Д.

A communication designer & visual artist, specializing in communication systems & creative strategy development, content creation as well as being involved in a variety of photo, video & audio production projects. My english teaching methods differ from classic ones, as i'm already a specialists in mentioned industries - let's try :)

800грн/год
Ernest B. id: 112151

Ernest B.

Hi there, My name is Ernest/Ernie. Let's Kickstart your 2024 English goals🫱🏼‍🫲🏾. Transform your English Skills, Rise to Matery 😊. Let's Learn English in a Fun,practical and natural way. I am a Charismatic Native English Tutor with over 7 years of experience and I have taught students from Europe and Asia. At the Moment I offer Online lessons

5
600грн/год
Лілія Д. id: 49743

Лілія Д.

РЕПЕТИТОРСЬКА ШКОЛА, У ЯКІЙ НАВЧАЄМО АНГЛІЙСЬКОЇ. Я Лілія, власниця та викладач англійської.

5
700грн/год
Руслана К. id: 57333

Руслана К.

Ціна вказана за групове! Пропоную ефективні, сучасні методики навчання. Працюю з дітьми від 8 років, підлітками та дорослими. Готую на рівні від початкового до В2. Ведеться набір на заняття у міні-групах. Вартість від 150 грн.

5
800грн/год
Michael B. id: 152899

Michael B.

My name is Michael and I was born and raised in the USA. I lived have of my life in the state of California and the other in the state of Virginia. I'm a native speaker of English and I continuously try improve my French (B1), Serbian (A2/B1), Spanish (A2), and Italian (A2).

1000грн/год