Репетитор - Христина В. id:36316

150 грн/год

Досвід більше 5 років

«Я молодий викладач, який постійно вдосконалює себе та власну методику і створює продуктивні заняття. Ціна занять 120-160 грн/год.»

Місця занять

У викладача:

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Львівський національний університет ім. І. Франка

Ступінь:

бакалавр

Рік закінчення:

2019

Вік:

18-25

Рівні викладання

Підготовка до ЗНОПідготовка до ДПА (9 клас)10 - 11 класи7 - 9 класиПідготовка до ДПА (4 клас)5 - 6 класиМолодші класи 1-4Підготовка до школиРепетитор для дітейПідготовка до олімпіадУніверситетські курсиРозмовна моваРепетитор для початківцівГраматикаРівень А1-А2 (Beginner, Elementary)Рівень B1-B2 (Intermediate)Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)GMAT, GREПідготовка до вступу за кордонБазовий рівеньСпеціалізовані курсиПрограма РостокІнтелект України

Про себе:

Я молодий репетитор, проте з великим досвідом роботи у репетиторстві з математики як шкільної, так і вищої. Співпрацювала з безліччю дітей, які залишилися задоволені результатами, дехто займатися навіть продовжує у мене роками. У мене власна методика, я створюю якомога комфортні та продуктивні заняття, намагаюся мотивувати учнів, заохочувати, використовую багато додаткової літератури. Працюю на даний момент виключно по скайпі у зв'язку з карантином!!!
Я досить вимоглива, безмежно ціную працьовитих і наполегливих дітей з великим бажанням отримати високі результати. Проте завжди дружелюбна і весела, бо вважаю, що заняття справді є результативні, якщо учень не лише отримує якісно подану інформацію, але і хорошу енергію та мотивацію. Роблю все можливе аби з перших занять Ви побачили прогрес. Готую до ДПА, ЗНО, вступу в ліцей, коледж, олімпіад, вступу за кордон, екзаменів з вищої математики і просто допомагаю підтягнути знання по шкільній програмі. Також займаюся і англійською мовою з учнями до 10 го класу чи старшими людьми до рівня В2. Ціна на заняття від 120 до 160 грн/год в залежності від класу та цілі.Проводжу набір на підготовку до ЗНО 2021.

Математика - деталі про досвід викладання:

Займаюся математикою з дітьми більше 4-х років.Учні здавали успішно ДПА і ЗНО,студенти - екзамени з вищої математики,а учні 3-8 класів стали отримувати набагато вищі оцінки.

Англійська мова - деталі про досвід викладання:

1,5 роки відвідувала курси Green Forest,володію англійською на рівні C1,також маю досвід у спілкуванні з іноземцями.Щодня вдосконалюю навички і ділюся своїми знаннями.Займаюся як з дітьми,так і дорослими.

Вища математика - деталі про досвід викладання:

Готувала студентів до модулів і екзаменів з вищої математики.Під час навчання в університеті успішно складала іспити з фахових предметів і державний іспит.

Молодші класи - деталі про досвід викладання:

Вмію знаходити спільну мову з дітьми молодших класів і маю колосальний досвід у викладанні їм математики та англійської мови.

Відгуки клієнтів

Математика, Підготовка до ЗНО

Репетитором задоволений, викладає все доступно, хоч я і не сильний в математиці, але за час який замаюсь з репетитором рівень знань покращився, дуже подобається те, що Христина постійно шукає нові підходи до навчання і тримає постійний зв'язок. Більшість репетиторів обмежуються заняттям, Христина ж знаходить час попри заняття і постійно присилає якісь тести, задачки, формули чи просто цікаву інформацію. Заняттями задоволений.

Математика, Підготовка до ЗНО

Репетитор чудовий, важко звісно, але то математика, тут легко не буде,але все виходить. Задоволені.

Математика, 10 - 11 класи

Христина Ігорівна займалася мною математикою, хороший викладач.

Математика, Підготовка до ЗНО

Поки що роботою репетитора задоволена. Наразі готуємось до ЗНО, тому про результат ще не можу казати 100%.

Математика, Вища математика, Університетські курси

Дитина задоволена на 100%

Вища математика, Університетські курси

Заняття проходили добре, гарний викладач.

Математика, Підготовка до ЗНО

Я дуже радий, що почав займатися математикою саме з цим репетитором. Її вміння на максимум використати час дозволяє ефективно та швидко засвоїти та повторити матеріал. 5 з 5!!!

Англійська мова, 5 - 6 класи

Я задоволена роботою репетитора. Має підхід до дітей, своя методика викладання та пояснення. Надіємось, що наша співпраця буде довгою і разом отримаємо хороші результати в навчанні.

Англійська мова, Розмовна мова

Христина - чудовий репетитор мені легко спілкуватися з неї на англійській мові, вона дійсно хоче донести знання) таких як Христина треба ще пошукати.

Математика, Фізика, 10 - 11 класи

п. Христина показала себе кваліфікованим вчителем, доступно пояснює матеріал, вимоглива, має впливів, користується повагою дитини та налаштовує на результат, чим більше праці, тим більше успіху. Завжди знайде добре слово, щира. Після занять у дитини очі горять і залишаються приємні спогади про заняття з п. Христиною. Дякуємо що Ви є))

Англійська мова, Молодші класи 1-4

Христина задовольнила усі мої потреби, завжди йде на зустріч. Головне для мене, що дитина із задоволенням займається!

Математика, Підготовка до ЗНО

Приємна, цікава, уважна та завжди в гарному настрої приходить на заняття Христина Ігорівна. Задоволені заняттями з нею. Оцінка 5.

Математика, Підготовка до ДПА (9 клас)

Христина дуже сподобалась моїй дитині. ДПА здала на 8, хоч до того мала оцінки 4-6, але головне, каже, що тепер розуміє математику.

Математика, 7 - 9 класи

Христина Ігорівна добра, чуйна. Вміє добре і чітко пояснити весь матеріал. Дитині подобається, став краще розуміти предмет!

Математика, 7 - 9 класи

Христина Ігорівна чудова людина і чудовий репетитор. Вміє підібрати цікавий матеріал і доступно його пояснити. Спасибі сайту Букі за такого хорошого викладача)))

Математика, 5 - 6 класи

Викладач нам дуже сподобалась, цікаві уроки, знайшла підхід до дитини. З перших уроків було видно результат, тому рекомендуємо цього репетитора всім учням)

Математика, Підготовка до ДПА (9 клас)

Христина Ігорівна дуже хороший репетитор. Доступно і зрозуміло пояснює матеріал. Заняття проходять в розкутій обстановці.

Математика, 7 - 9 класи

Все відмінно, із задоволенням продовжуємо працювати.

Математика, Підготовка до ДПА (9 клас)

Христина Ігорівна допомогла мені у підготовці до ДПА, я задоволена своїми знаннями, своєю підготовкою і загалом заняттями з репетитором.

Математика, 7 - 9 класи

Христина Ігорівна дуже хороший репетитор. Знання у дитини покращилися і результатом роботи дуже задоволені.

Математика, 7 - 9 класи

Репетитор - приємна дівчина. Після занять з нею оцінки підтягнулися. Вона вміє знайти підхід, доступно пояснює. Репетитором задоволені. Плануємо працювати і на наступний рік з нею!

Математика, 7 - 9 класи

Дуже нам підійшла. Чудовий репетитор.

Математика, 10 - 11 класи

Відбулось лише три заняття. Дочка, яка займається з репетитором, задоволена. Матеріал подається доступно, зрозуміло та по тих темах, запитання по яких виникають в першу чергу. Думаю, що заняття продовжимо до кінця навчального року.

Математика, 7 - 9 класи

Гарний викладач, вміє мотивувати учня та скоригувати план навчання та добитись бажаного результату. Легко комунікує з учнями та доступно подає матеріал. Одним словом - це та подача матеріалу, якої не вистачає в школі.

Математика, 7 - 9 класи

Працювали з Христиною Ігорівною не довго. Дитина навчається у 6 класі, треба було підтягнути матеріал гімназійної програми! Учень не завжди розумів репетитора, впевнена, що іншим педагог підійде!

Математика, 7 - 9 класи

З Христиною досі займаємось. Заняття проходять на одному диханні, завжди цікаво, дуже пізнавально. Вона дійсно чудово викладає навіть дуже складний матеріал. Будь-яке питання, будь-якої складності - викладач вирішує по своєму, завжди направить, навчить, підкаже. Велике спасибі за такого педагога)))

Математика, 7 - 9 класи

Христина Ігорівна одразу знайшла підхід до дитини. Заняття завжди цікаві, змістовні, наповнені цікавою інформацією. Вдалося покращити знання та наздогнати шкільну програму. Рекомендую.

Математика, Університетські курси

Хороший репетитор. Завжди йде назустріч учню. Ставлю 5

Математика, 7 - 9 класи

Христина прекрасний педагог, дуже цікаво і ефективно проводить заняття. Маємо відмінний результат. Продовжуємо займатися з великим задоволенням! Якщо вам потрібні гарні зніння з математики - звертайтесь до цього викладача!

Математика, Молодші класи 1-4

Було лише 1 заняття, не зійшлись по графіку. Тому складно дати оцінку.

Математика, Підготовка до ДПА (9 клас)

Христина нам як викладача сподобалась, займаємось досі і будемо продовжувати після канікул.

Показати більше відгуків»Згорнути відгуки

Розклад занять

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
- можливий час занять

Схожі анкети Львів

Ольга М.

180 грн/год

Анастасія Г.

150 грн/год

Марина В.

150 грн/год

Більше схожих анкет»

Коротка інформація про репетитора

Христина В. має досвід роботи більше 5 років. Проживає в м. Львів і проводить заняття з таких предметів:

 1. Англійська мова
 2. Математика
 3. Молодші класи
 4. Вища математика
 5. Математичний аналіз
 6. Диференціальні рівняння
 7. Лінійна алгебра
 8. Аналітична геометрія
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
 • Підготовка до ЗНО
 • Підготовка до ДПА (9 клас)
 • 10 - 11 класи
 • 7 - 9 класи
 • Підготовка до ДПА (4 клас)
 • 5 - 6 класи
 • Молодші класи 1-4
 • Підготовка до школи
 • Репетитор для дітей
 • Підготовка до олімпіад
 • Університетські курси
 • Розмовна мова
 • Репетитор для початківців
 • Граматика
 • Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)
 • Рівень B1-B2 (Intermediate)
 • Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)
 • GMAT, GRE
 • Підготовка до вступу за кордон
 • Базовий рівень
 • Спеціалізовані курси
 • Програма Росток
 • Інтелект України
Заняття проводяться у репетитора, по скайпу, вартість уроку – 150 грн/год.