Місця занять

В учня:

У викладача:

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Львівський національний університет ім. І. Франка

Ступінь:

бакалавр

Рік закінчення:

2019

Вік:

18-25

Рівні викладання

Підготовка до ЗНОПідготовка до ДПА (9 клас)10 - 11 класи7 - 9 класиПідготовка до ДПА (4 клас)5 - 6 класиМолодші класи 1-4Підготовка до школиРепетитор для дітейПідготовка до олімпіадУніверситетські курсиРозмовна моваРепетитор для початківцівГраматикаРівень А1-А2 (Beginner, Elementary)Рівень B1-B2 (Intermediate)GMAT, GREПідготовка до вступу за кордонСпеціалізовані курсиПрограма Росток

Про себе:

Привіт, мене звати Христина і я студентка магістратури механіко-математичного факультету. Займаюся репетиторством вже 5 років з математики, 2ий рік з англійської мови і встигла попрацювати з величезною кількістю дітей різного віку. Англійською мовою займаюся з дітьми 1-10 класів, нею володію на рівні С1, відвідувала 1,5 роки курси та займалася з носіями мови додатково. А з математики допомагаю підтягнути знання учням 1-11 класів та студентам коледжів, готую до ДПА, ЗНО (у свій час склала ЗНО на 198 балів), вступу в коледж, в ліцей та до олімпіад ,до вступу за кордон.
Також часто готую студентів до модулів чи екзаменів з вищої математики. У мене власна методика викладання, продуктивні заняття, і я постійно вдосконалюю свої викладацькі навички. Використовую багато додаткової літератури, особливо під час занять для підготовки до ЗНО. Я зацікавлена у прогресі і хороших результатах своїх учнів і роблю все можливе аби якнайшвидше їх досягнути.
Заняття можливі як індивідуальні, так і парні. Нижче в розкладі можна побачити вільні години для індивідуальних занять, після четвертої години дня можу запропонувати виключно парні.
Математика: ціна для учнів 1-6 класів 100 грн/год, для учнів 7-10 класів-120 грн/год,ціна для учнів 11 класів (підготовка до ЗНО) та студентів 130 грн/год. Ціна за парні заняття значно нижча. Ціна на заняття з англійської мови від 120 до 150 грн/год залежно від віку та цілей. Заняття проходять виключно в центрі в мене, детальну адресу уточнимо особисто.Також виконую контрольні роботи на замовлення та розрахункові. Буду рада допомогти кожному.По скайпу зможу займатися вже з кінця грудня.

Математика - деталі про досвід викладання:

Займаюся математикою з дітьми більше 4-х років.Учні здавали успішно ДПА і ЗНО,студенти - екзамени з вищої математики,а учні 3-8 класів стали отримувати набагато вищі оцінки.

Фізика - деталі про досвід викладання:

Щороку в шкільні часи брала участьв олімпіадах з фізики та посідала призові місця.

Англійська мова - деталі про досвід викладання:

1,5 роки відвідувала курси Green Forest,володію англійською на рівні C1,також маю досвід у спілкуванні з іноземцями.Щодня вдосконалюю навички і ділюся своїми знаннями.Займаюся як з дітьми,так і дорослими.

Вища математика - деталі про досвід викладання:

Готувала студентів до модулів і екзаменів з вищої математики.Під час навчання в університеті успішно складала іспити з фахових предметів і державний іспит.

Відгуки клієнтів

Математика, Підготовка до ЗНО

Поки що роботою репетитора задоволена. Наразі готуємось до ЗНО, тому про результат ще не можу казати 100%.

Англійська мова, Розмовна мова

Христина - чудовий репетитор мені легко спілкуватися з неї на англійській мові, вона дійсно хоче донести знання) таких як Христина треба ще пошукати.

Математика, Підготовка до ЗНО

Я дуже радий, що почав займатися математикою саме з цим репетитором. Її вміння на максимум використати час дозволяє ефективно та швидко засвоїти та повторити матеріал. 5 з 5!!!

Англійська мова, 5 - 6 класи

Я задоволена роботою репетитора. Має підхід до дітей, своя методика викладання та пояснення. Надіємось, що наша співпраця буде довгою і разом отримаємо хороші результати в навчанні.

Математика, Підготовка до ДПА (9 клас)

Христина дуже сподобалась моїй дитині. ДПА здала на 8, хоч до того мала оцінки 4-6, але головне, каже, що тепер розуміє математику.

Математика, 7 - 9 класи

Христина Ігорівна дуже хороший репетитор. Знання у дитини покращилися і результатом роботи дуже задоволені.

Математика, Фізика, 10 - 11 класи

п. Христина показала себе кваліфікованим вчителем, доступно пояснює матеріал, вимоглива, має впливів, користується повагою дитини та налаштовує на результат, чим більше праці, тим більше успіху. Завжди знайде добре слово, щира. Після занять у дитини очі горять і залишаються приємні спогади про заняття з п. Христиною. Дякуємо що Ви є))

Англійська мова, Молодші класи 1-4

Христина задовольнила усі мої потреби, завжди йде на зустріч. Головне для мене, що дитина із задоволенням займається!

Математика, Підготовка до ДПА (9 клас)

Христина нам як викладача сподобалась, займаємось досі і будемо продовжувати після канікул.

Математика, 7 - 9 класи

Все відмінно, із задоволенням продовжуємо працювати.

Математика, 7 - 9 класи

Дуже нам підійшла. Чудовий репетитор.

Математика, 5 - 6 класи

Викладач нам дуже сподобалась, цікаві уроки, знайшла підхід до дитини. З перших уроків було видно результат, тому рекомендуємо цього репетитора всім учням)

Математика, Підготовка до ДПА (9 клас)

Христина Ігорівна допомогла мені у підготовці до ДПА, я задоволена своїми знаннями, своєю підготовкою і загалом заняттями з репетитором.

Математика, 7 - 9 класи

Христина прекрасний педагог, дуже цікаво і ефективно проводить заняття. Маємо відмінний результат. Продовжуємо займатися з великим задоволенням! Якщо вам потрібні гарні зніння з математики - звертайтесь до цього викладача!

Математика, 7 - 9 класи

З Христиною досі займаємось. Заняття проходять на одному диханні, завжди цікаво, дуже пізнавально. Вона дійсно чудово викладає навіть дуже складний матеріал. Будь-яке питання, будь-якої складності - викладач вирішує по своєму, завжди направить, навчить, підкаже. Велике спасибі за такого педагога)))

Математика, 7 - 9 класи

Репетитор - приємна дівчина. Після занять з нею оцінки підтягнулися. Вона вміє знайти підхід, доступно пояснює. Репетитором задоволені. Плануємо працювати і на наступний рік з нею!

Математика, 7 - 9 класи

Христина Ігорівна чудова людина і чудовий репетитор. Вміє підібрати цікавий матеріал і доступно його пояснити. Спасибі сайту Букі за такого хорошого викладача)))

Математика, 7 - 9 класи

Христина Ігорівна добра, чуйна. Вміє добре і чітко пояснити весь матеріал. Дитині подобається, став краще розуміти предмет!

Математика, 7 - 9 класи

Христина Ігорівна одразу знайшла підхід до дитини. Заняття завжди цікаві, змістовні, наповнені цікавою інформацією. Вдалося покращити знання та наздогнати шкільну програму. Рекомендую.

Математика, Підготовка до ДПА (9 клас)

Христина Ігорівна дуже хороший репетитор. Доступно і зрозуміло пояснює матеріал. Заняття проходять в розкутій обстановці.

Математика, 7 - 9 класи

Працювали з Христиною Ігорівною не довго. Дитина навчається у 6 класі, треба було підтягнути матеріал гімназійної програми! Учень не завжди розумів репетитора, впевнена, що іншим педагог підійде!

Математика, 7 - 9 класи

Гарний викладач, вміє мотивувати учня та скоригувати план навчання та добитись бажаного результату. Легко комунікує з учнями та доступно подає матеріал. Одним словом - це та подача матеріалу, якої не вистачає в школі.

Математика, 10 - 11 класи

Відбулось лише три заняття. Дочка, яка займається з репетитором, задоволена. Матеріал подається доступно, зрозуміло та по тих темах, запитання по яких виникають в першу чергу. Думаю, що заняття продовжимо до кінця навчального року.

Математика, Університетські курси

Хороший репетитор. Завжди йде назустріч учню. Ставлю 5

Математика, Молодші класи 1-4

Було лише 1 заняття, не зійшлись по графіку. Тому складно дати оцінку.

Показати більше відгуківЗгорнути відгуки

Розклад занять

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
- можливий час занять

Схожі анкети Львів

Крістіна Р.

100 грн/год

Вікторія П.

90 грн/год

Катерина К.

90 грн/год

5

Більше схожих анкет»

Коротка інформація про репетитора

Христина В. має досвід роботи більше 5 років. Проживає в м. Львів і проводить заняття з таких предметів:

 1. Англійська мова
 2. Математика
 3. Фізика
 4. Вища математика
 5. Математичний аналіз
 6. Диференціальні рівняння
 7. Лінійна алгебра
 8. Аналітична геометрія
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
 • Підготовка до ЗНО
 • Підготовка до ДПА (9 клас)
 • 10 - 11 класи
 • 7 - 9 класи
 • Підготовка до ДПА (4 клас)
 • 5 - 6 класи
 • Молодші класи 1-4
 • Підготовка до школи
 • Репетитор для дітей
 • Підготовка до олімпіад
 • Університетські курси
 • Розмовна мова
 • Репетитор для початківців
 • Граматика
 • Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)
 • Рівень B1-B2 (Intermediate)
 • GMAT, GRE
 • Підготовка до вступу за кордон
 • Спеціалізовані курси
 • Програма Росток
Заняття проводяться у репетитора, в учня, по скайпу, вартість уроку – 120 грн/год.