Репетитор - Христина В. id:36316

«Молодий прогресивний репетитор з сучасним підходом до викладання. Підтягую шкільну програму, готую до ДПА, ЗНО, екзаменів з вищої математики.»

150 грн/год

Христина В.

id: 36316

Місця занять

В учня:

У викладача:

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Львівський національний університет ім. Франка (ЛНУ)

Ступінь:

бакалавр

Рік закінчення:

2019

Вік:

18-25

Рівні викладання

Підготовка до ЗНО Підготовка до ДПА (9 клас) 10 - 11 класи 7 - 9 класи Підготовка до ДПА (4 клас) 5 - 6 класи Молодші класи 1-4 Підготовка до школи Репетитор для дітей Підготовка до олімпіад Університетські курси Розмовна мова Репетитор для початківців Граматика Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary) Рівень B1-B2 (Intermediate) Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency) GMAT, GRE Підготовка до вступу за кордон Спеціалізовані курси Програма Росток

Про себе

Я молодий прогресивний репетитор з досвідом більше 4х років з математики як шкільної, так і вищої. Співпрацювала з великою кількістю дітей шкільного віку та студентами коледжів та університетів. Студентка магістратури механіко-математичного факультету ЛНУ ім.І.Франка. Проводжу заняття по skype,zoom ,discord використовуючи віртуальну дошку і різні програми / програми / тести щоб зробити заняття різноманітними і продуктивними та творчо підходжу до занять.
Складаю індивідуальну програму для кожного учня для якнайшвидшого досягнення мети. Готую до ДПА, ЗНО (свого часу склала зно з математики на 198), вступу в ліцей, коледж, олімпіад, вступу закордон, іспитів з вищої математики і просто допомагаю підтягнути знання за шкільною програмою. Проводжу пробне заняття (половина від ціни), де Ви можете ознайомитися з моєю методикою викладання і дати ваші ідеї та пропозиції щодо занять.
Для складаючих ЗНО з математики: крім занять ви отримуєте допомогу мою 24/7 та доступ до мого каналу в телеграмі, в якій учень щодня проходить тести та отримує короткі пояснення до них, отримує багато корисної інформації, що сприяє ще більшість продуктивності. Крім занять кожен учень отримає можливість безплатного онлайн веббінару щотижня з іншими учнями, на якому я ділюся цікавими "фішками" складання ЗНО та розв"язую типові завдання минулих років.
Заняття можуть бути також парні/групові (вартість їхня значно нижча, ніж індивідуальні). Маю досвід роботи з учнями та студентами з України, що навчаються закордоном. Також виконую на замовлення розрахункові роботи, модулі та іспити з різних розділів вищої математики. Вартість занять 130-170 грн/год. Оплата може бути зменшена, якщо інтесивність занять учня в тиждень 3 і більше години.

Математика - деталі про досвід викладання:

Займаюся математикою з дітьми більше 4-х років.Учні здавали успішно ДПА і ЗНО,студенти - екзамени з вищої математики,а учні 3-8 класів стали отримувати набагато вищі оцінки.

Англійська мова - деталі про досвід викладання:

1,5 роки відвідувала курси Green Forest,володію англійською на рівні C1,також маю досвід у спілкуванні з іноземцями.Щодня вдосконалюю навички і ділюся своїми знаннями.Займаюся як з дітьми,так і дорослими.

Вища математика - деталі про досвід викладання:

Готувала студентів до модулів і екзаменів з вищої математики.Під час навчання в університеті успішно складала іспити з фахових предметів і державний іспит.

Розклад занять

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
- можливий час занять

Відгуки клієнтів

Математика, Підготовка до ЗНО

Задоволені репетитором з математики, Христиною. Спокійна, наполеглива, зуміла знайти підхід до учня.

Математика, Англійська мова, 10 - 11 класи

Христина є супер. У нашому випадку ми маємо дуже специфічну конфігурацію програми -- математика 9-го класу, але по англійськи для американської школи. Христина є дуже гнучка щодо зміни вимог і фокусу для кожного заняття; це є особливо цінним, оскільки то може потребувати від неї попередньої підготовки перед власне заняттям. Христя є дуже уважна до деталей і націлена на результат у роботі. Дякую за досконалу співпрацю!

Аналітична геометрія, Університетські курси

Досконало володіє предметом. Всі приклади вирішує без помилок. Вміє пояснювати.

Математика, Підготовка до ЗНО

Христина Ігорівна найкращий репетитор. Заняття проходили легко. А саме найголовніше, що знання стали кращими.

Вища математика, Університетські курси

Христина, дуже хороший викладач, який допоможе не тільки із шкільною програмою, а також із програмою університету)

Математика, Підготовка до ЗНО

Дуже подобається працювати з Христиною, адже вона завжди підтримує зв'язок з учнем, сприяє плідній підготовці та закріпленню знань.За досить малий проміжок часу я охопила багато матеріалу.Всі заняття базуються на розв'язуванні задач.

Математика, Підготовка до ЗНО

Репетитором задоволений, викладає все доступно, хоч я і не сильний в математиці, але за час який замаюсь з репетитором рівень знань покращився, дуже подобається те, що Христина постійно шукає нові підходи до навчання і тримає постійний зв'язок. Більшість репетиторів обмежуються заняттям, Христина ж знаходить час попри заняття і постійно присилає якісь тести, задачки, формули чи просто цікаву інформацію. Заняттями задоволений.

Математика, Підготовка до ЗНО

Репетитор чудовий, важко звісно, але то математика, тут легко не буде,але все виходить. Задоволені.

Математика, 10 - 11 класи

Христина Ігорівна займалася мною математикою, хороший викладач.

Математика, Підготовка до ЗНО

Чудовий репетитор, доступно пояснює, дитині заняття подобаються, результат вже бачимо

Математика, Підготовка до ЗНО

Поки що роботою репетитора задоволена. Наразі готуємось до ЗНО, тому про результат ще не можу казати 100%.

Вища математика, Математичний аналіз, Лінійна алгебра, Університетські курси

Займамось з Христиною майже рік, я дуже задоволена. Найкращий репетитор. Рекомендую до співпраці.

Математика, Вища математика, Університетські курси

Дитина задоволена на 100%

Математичний аналіз, Університетські курси

Все добре, задоволений репетитором.

Вища математика, Університетські курси

Заняття проходили добре, гарний викладач.

Математика, Підготовка до ЗНО

Я дуже радий, що почав займатися математикою саме з цим репетитором. Її вміння на максимум використати час дозволяє ефективно та швидко засвоїти та повторити матеріал. 5 з 5!!!

Англійська мова, 5 - 6 класи

Я задоволена роботою репетитора. Має підхід до дітей, своя методика викладання та пояснення. Надіємось, що наша співпраця буде довгою і разом отримаємо хороші результати в навчанні.

Англійська мова, Розмовна мова

Христина - чудовий репетитор мені легко спілкуватися з неї на англійській мові, вона дійсно хоче донести знання) таких як Христина треба ще пошукати.

Математика, Фізика, 10 - 11 класи

п. Христина показала себе кваліфікованим вчителем, доступно пояснює матеріал, вимоглива, має впливів, користується повагою дитини та налаштовує на результат, чим більше праці, тим більше успіху. Завжди знайде добре слово, щира. Після занять у дитини очі горять і залишаються приємні спогади про заняття з п. Христиною. Дякуємо що Ви є))

Англійська мова, Молодші класи 1-4

Христина задовольнила усі мої потреби, завжди йде на зустріч. Головне для мене, що дитина із задоволенням займається!

Математика, Підготовка до ЗНО

Приємна, цікава, уважна та завжди в гарному настрої приходить на заняття Христина Ігорівна. Задоволені заняттями з нею. Оцінка 5.

Математика, Підготовка до ДПА (9 клас)

Христина дуже сподобалась моїй дитині. ДПА здала на 8, хоч до того мала оцінки 4-6, але головне, каже, що тепер розуміє математику.

Математика, 7 - 9 класи

Христина Ігорівна добра, чуйна. Вміє добре і чітко пояснити весь матеріал. Дитині подобається, став краще розуміти предмет!

Математика, 7 - 9 класи

Христина Ігорівна чудова людина і чудовий репетитор. Вміє підібрати цікавий матеріал і доступно його пояснити. Спасибі сайту Букі за такого хорошого викладача)))

Математика, 5 - 6 класи

Викладач нам дуже сподобалась, цікаві уроки, знайшла підхід до дитини. З перших уроків було видно результат, тому рекомендуємо цього репетитора всім учням)

Математика, Підготовка до ДПА (9 клас)

Христина Ігорівна дуже хороший репетитор. Доступно і зрозуміло пояснює матеріал. Заняття проходять в розкутій обстановці.

Математика, 7 - 9 класи

Все відмінно, із задоволенням продовжуємо працювати.

Математика, Підготовка до ДПА (9 клас)

Христина Ігорівна допомогла мені у підготовці до ДПА, я задоволена своїми знаннями, своєю підготовкою і загалом заняттями з репетитором.

Математика, 7 - 9 класи

Христина Ігорівна дуже хороший репетитор. Знання у дитини покращилися і результатом роботи дуже задоволені.

Математика, 7 - 9 класи

Репетитор - приємна дівчина. Після занять з нею оцінки підтягнулися. Вона вміє знайти підхід, доступно пояснює. Репетитором задоволені. Плануємо працювати і на наступний рік з нею!

Математика, 7 - 9 класи

Дуже нам підійшла. Чудовий репетитор.

Математика, 10 - 11 класи

Відбулось лише три заняття. Дочка, яка займається з репетитором, задоволена. Матеріал подається доступно, зрозуміло та по тих темах, запитання по яких виникають в першу чергу. Думаю, що заняття продовжимо до кінця навчального року.

Математика, 7 - 9 класи

Гарний викладач, вміє мотивувати учня та скоригувати план навчання та добитись бажаного результату. Легко комунікує з учнями та доступно подає матеріал. Одним словом - це та подача матеріалу, якої не вистачає в школі.

Математика, 7 - 9 класи

Працювали з Христиною Ігорівною не довго. Дитина навчається у 6 класі, треба було підтягнути матеріал гімназійної програми! Учень не завжди розумів репетитора, впевнена, що іншим педагог підійде!

Математика, 7 - 9 класи

З Христиною досі займаємось. Заняття проходять на одному диханні, завжди цікаво, дуже пізнавально. Вона дійсно чудово викладає навіть дуже складний матеріал. Будь-яке питання, будь-якої складності - викладач вирішує по своєму, завжди направить, навчить, підкаже. Велике спасибі за такого педагога)))

Математика, 7 - 9 класи

Христина Ігорівна одразу знайшла підхід до дитини. Заняття завжди цікаві, змістовні, наповнені цікавою інформацією. Вдалося покращити знання та наздогнати шкільну програму. Рекомендую.

Математика, Університетські курси

Хороший репетитор. Завжди йде назустріч учню. Ставлю 5

Математика, 7 - 9 класи

Христина прекрасний педагог, дуже цікаво і ефективно проводить заняття. Маємо відмінний результат. Продовжуємо займатися з великим задоволенням! Якщо вам потрібні гарні зніння з математики - звертайтесь до цього викладача!

Математика, Молодші класи 1-4

Було лише 1 заняття, не зійшлись по графіку. Тому складно дати оцінку.

Математика, Підготовка до ДПА (9 клас)

Христина нам як викладача сподобалась, займаємось досі і будемо продовжувати після канікул.

Показати більше відгуків»Згорнути відгуки

Схожі анкети Львів

Діана М.

Репетитор з англійської мови

100грн/год

Діана М.

Репетитор з англійської, діти 3-8 клас,є досвід роботи репетитором більше 2 років, працюємо з граматикою, збільшуємо словниковий запас.

120грн/год

Оксана В.

Репетитор з англійської мови, навчаюся на спеціальності "Переклад" (англійська, французька)

5
100грн/год
Більше схожих анкет»

Коротка інформація про репетитора

Христина В. має досвід роботи більше 5 років. Проживає в м. Львів і проводить заняття з таких предметів:

 1. Англійська мова
 2. Математика
 3. Вища математика
 4. Математичний аналіз
 5. Диференціальні рівняння
 6. Лінійна алгебра
 7. Аналітична геометрія
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
 • Підготовка до ЗНО
 • Підготовка до ДПА (9 клас)
 • 10 - 11 класи
 • 7 - 9 класи
 • Підготовка до ДПА (4 клас)
 • 5 - 6 класи
 • Молодші класи 1-4
 • Підготовка до школи
 • Репетитор для дітей
 • Підготовка до олімпіад
 • Університетські курси
 • Розмовна мова
 • Репетитор для початківців
 • Граматика
 • Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)
 • Рівень B1-B2 (Intermediate)
 • Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)
 • GMAT, GRE
 • Підготовка до вступу за кордон
 • Спеціалізовані курси
 • Програма Росток
Заняття проводяться у репетитора, по скайпу, вартість уроку – 150 грн/год.