Репетитор - Марина Ц. id: 37605

Перевірений репетитор

Марина Ц.

700 грн/год
700 грн/год

Індивідуальний підхід,комунікативна методика, розвиток усіх мовних аспектів. Автентичні матеріали та італійські підручники.

Перевірений репетитор

На особистій співбесіді підтверджено:

Наявність документів про освіту

Наявність досвіду та необхідних навичок

Ефективність роботи

Марина Ц. 5.0(відгуків: 56)

Індивідуальний підхід,комунікативна методика, розвиток усіх мовних аспектів. Автентичні матеріали та італійські підручники.

На особистій співбесіді підтверджено:

Наявність документів про освіту

Наявність досвіду та необхідних навичок

Ефективність роботи

Предмети

Італійська мова

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Сучасні автентичні матеріали (YouTube відео, статті, новини, подкасти, публікації у соцмережах, а також фільми та художня література). Підготовка до екзаменів CILS, CELI. Використання широкого спектру методик, залежно від потреб студента. Спеціальний курс для студентів-католиків.

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Рівні підготовки від А1 до С2. Заняття організовані залежно від рівня і вимог студента. Надаю перевагу комунікативній методиці викладання. Рівномірний розвиток усіх мовних аспектів - говоріння, граматика, аудіювання, письмо, читання, лексика. Матеріали підбираю опираючись на інтереси студентів.
Живу в Італії більше 6 років, практикую італійську постійно в багатьох сферах, тому зможу поділитися усіма тонкощами цієї чудової мови.

Освіта:
Universita degli studi di Napoli Federico II, спеціаліст, 2020
Вік:
26-35
Досвід:
більше 5 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

56 відгуків про Марина Ц.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

1

5

7

5+

48

Костянтин

5+

26.05.2024

Італійська мова, Рівень А1-А2

5+

Дякую за чудового репетитора з італійської мови. Дякую Марині за її професійний підхід до занять. Дуже радий знайомству, дякую Марині за допомогу і терпіння!... більше»
Тетяна

5+

19.03.2024

Італійська мова, Рівень А1-А2

5+

Донька дуже задоволена, професійни репетитор, надає додаткові матеріали, відповіді на всі питання, які виникають , є результат, що дуже важливо.... більше»
Вікторія

5+

06.03.2024

Італійська мова, Рівень А1-А2

5+

З Мариною ми займаємось вже більше, ніж 1,5 роки. Я звернулась до її послуг, бо потрапила в робочі умови, де мені треба було почати розуміти носіїв італійської мови та говорити з ними на професійні теми. Марина - талановита викладачка, яка впевнено допомогла мені пройти період "мовного білого шуму" з нуля (від алфавіту) до рівня B1. Мені дуже подобається методика її роботи щодо підбору матеріалу до занять, самої організації, а також її відкритості до будь-якої з тем задля розширення словниково... більше»
Артем

5+

04.03.2024

Італійська мова, Репетитор для початківців

5+

З пані Мариною займаюсь місяць і я вже відчуваю результат, а особливо перестав боятись розмовляти і робити помилки. Вона не перебиває з виправленнями і не підганяє відповідати. Дуже подобається, що заняття цікаві і різноманітні та проводяться повністю італійською, а, окрім самого опрацювання матеріалу, викладач знайомить з побутом, культурними особливостями Італії. Підбір матеріалу чудовий, домашні завдання різнопланові: "прокачуються" і письмо, і аудіювання, і читання. Однозначно продовжувати... більше»
Iryna

5+

07.02.2024

Італійська мова, Репетитор для початківців

5+

Привіт всім! Хочу залишити відгук про чудового викладача італійської мови — Maryna. Вже певний час я перебуваю в Італії, тож маю необхідність спілкуватися з людьми, як на побутові теми, так і задля врегулювання власних питань. Звісно, для цього необхідно спілкуватися італійською. Мені неймовірно поталанило відшукати свого терплячого і відданого справі викладача — пані Марину. Займаючись з нею, я втратила страх висловлювати власні думки італійською і перестала почувати себе недолуго. Пані Марин... більше»
Євгенія

5+

07.02.2024

Італійська мова, Вступ за кордон

5+

Мій син (17 років) вже 5 місяців займається з Мариною. З упевненістю можу сказати, що Марина - чудовий викладач італійської мови, відразу відчувається досвід і професіоналізм, з першого заняття знайшла підхід до сина. На уроках багато розмовляють італійською. На помилки та неточності вказує дуже тактовно, дбайливо, зберігаючи інтерес та прагнення сина до вивчення мови. Дає зворотний зв'язок з уроків. Дуже вдячні вчителю за її терпіння і професіоналізм!... більше»
Наталя

5+

05.02.2024

Італійська мова, Рівень А1-А2

5+

Займаюсь з Мариною впродовж кількох місяців і планую продовжувати. Вона знаходить особливий підхід, складає програму так, щоб вона ідеально відповідала тому, що тобі потрібно - від граматики до спеціальної термінології. Заняття структуровані, в процесі вивчення мови задіяно багато аудіо та відеоматеріалів. Окрім цього, я маю змогу дізнатись трохи більше про італійський менталітет та культуру, що є особливо важливим для тих, хто планує працювати з італійцями.... більше»
Анна

5+

07.11.2023

Італійська мова, Рівень B1-B2

5+

Дуже гарний репетитор. ... більше»
Ярослав

5+

28.09.2023

Італійська мова, Розмовна мова

5+

Марина - прекрасний фахівець своєї справи. Вміє знайти підхід, пояснює матеріал дуже доступно, цікаво. Уроки подобаються!... більше»
Олена

5+

17.08.2023

Італійська мова, Розмовна мова, Рівень B1-B2

5+

Марина - дуже гарний викладач італійської, має індивідуальний підхід і складає програму в залежності від потреби учня, починаючи з граматики і закінчуючи професійною лексикою, весь матеріал структурований, на уроках багато цікавих, нових, ефективних методик для успішного навчання! Рекомендую!... більше»
Маріанна

5+

27.04.2023

Італійська мова, Рівень А1-А2

5+

Після 13 уроків італійської з Мариною можу напевне сказати, що я задоволена своїм вибором. На уроках викладач розмовляє переважно цільовою мовою, переходить на українську лише для пояснення незрозумілих мені моментів. Вправи для закріплення нового матеріалу доповнюються доречними відео та аудіо матеріалами. Мені комфортно на уроці, немає пресингу та разом з тим ми не рухаємося дуже повільно. Можемо бути серйозними і зосередженими, а часом весело обговорюємо справи котика, який навідується... більше»
Ксенія

5+

19.04.2023

Італійська мова, Репетитор для початківців

5+

Задоволена роботою викладача! Марина дуже приємна в комунікації, дуже цікаві уроки! Викладач все зрозуміло пояснює на заняттях, перевіряє домашнє завдання. Поставлені цілі в навчанні досягаємо. Репетитора рекомендую!... більше»
Юлія

5+

18.04.2023

Італійська мова, Розмовна мова

5+

Потрібно було з 0 вивчити і почати розмовляти італійською. Результат перевершив усі очікування. Марина - дуже цікавий та чуйний викладач, теми завжди індивідуальні та за потребою. Якщо щось не зрозуміло, підходили з різних сторін, поки не стане ясно. Найліпший викладач! ❤️... більше»
Христина

5+

13.04.2023

Італійська мова, Репетитор для початківців

5+

Заняття пройшли досить вдало, загалом я задоволена.... більше»
Григорий

5

16.03.2023

Італійська мова, Рівень А1-А2

5

Марина, дуже хороший репетитор. Онлайн уроки дуже цікаві та пізнавальні. За короткий час я зміг дуже добре покращити своє знання італійської мови. ... більше»
Анна

5+

28.02.2023

Італійська мова, Рівень А1-А2

5+

Дуже задоволена репетитором. Подобається, що переважає комунікативна методика. Після кожного уроку можу сказати все більше інформації, постійно говоримо за темою, повторюємо попередні. На моє прохання репетитор дає багато домашнього завдання, що дозволяє кожний день потроху займатися. Завжди отримую фідбек, якщо маю помилки. В цілому, атмосфера на занятті легка та ненапружена, матеріал подається дуже змістовно... більше»
Діана

5+

10.02.2023

Італійська мова, Репетитор для початківців

5+

Почала вивчати італійську з 0. Спочатку було важко але Марина допомогла розібратись зі всіма питаннями. За час навчання ні разу не виникло відчуття тиску чи ніяковості Всі теми пояснювались "по кругу" доки не запам'ятала і це дуже круто. Уроки проходили легко та цікаво. Багато матеріалу, практичних завдань, відео, схем та таблиць. Саме завдяки наочності навчання проходило легко, а відео та аудіо допомогли почати сприймати мову на слух Дякую ❤️... більше»
Ольга

5+

26.01.2023

Італійська мова, Вступ за кордон

5+

Дуже цікаво проходять заняття. Комплексний підхід. Всі домашні завдання викладач перевіряє до заняття, що допомагає зосередититися на занятті на новій інформації. Інтерактивно, слухаємо аудіо і обговорюємо. Найбільше подобається- це те, що все заняття проходить італійською, втрачається мовний бар‘єр і з‘являється велике бажання вчити більше. Всім рекомендую!... більше»
Сергій

5+

30.12.2022

Італійська мова, Репетитор для початківців, Рівень А1-А2

5+

Дякуємо Марині за чудовий курс з італійської мови. Отримали багато корисної інформації не тільки з вивчення мови, але й з побуту та повсякденного життя італійців, яка нам дуже допомогла. Дуже цікаве та насичене вивчення мови, жестів, ознайомлення з традиціями та піснями. Багато аудіо та відео завдань, які дуже допомагають сприймати та розуміти мову на слух.... більше»
Юля

5

27.12.2022

Італійська мова, Рівень А1-А2

5

Доброго дня! найкращий репетитор,я дуже задоволена. Дуже зрозуміло усе пояснює.Я максимально задоволена. Атмосфера дуже приємна без напруги💕 ... більше»
Єлизавета

5

26.12.2022

Італійська мова, Репетитор для початківців

5

Репетитором задоволена. Зрозуміло та просто пояснює матеріал, вислуховує всі побажання. Заняття проходять продуктивно та цікаво. Рекомендую.... більше»
Ольга

5+

21.12.2022

Італійська мова, Рівень А1-А2

5+

Марина має свою систему навчання та величезну базу матеріалів для будь-якого рівня: відео, аудіо, вправ, текстів і тп, які успішно використовує на уроках. Я починала з нуля і дуже задоволена.... більше»
Анастасія Самаріна

5+

21.12.2022

Італійська мова, Репетитор для початківців

5+

Якщо Ви хочете ефективно та із задоволенням вчити італійську - Вам до Марини! Я почала вчити мову з нуля, для себе, оскільки дуже подобається. Дуже радію, що звернулася саме до Марини - вона чудовий професійний викладач та приємна позитивна людина. Її методика викладання дуже ефективна і матеріал міцно закріплюється саме в ході занять. Окремий вагомий плюс - це те, що вже з перших занять я починала потроху розмовляти і в подальшому на заняттях приділяється багато уваги розмовній практиці. За дов... більше»
Софія

5+

21.12.2022

Італійська мова, Вступ за кордон, Рівень B1-B2

5+

Навчанням дуже задоволена. Уроки проходять в невимушеній та легкій атмосфері. Викладач підлаштовується під мій рівень знанням мови. Багато говоримо та паралельно вивчаємо граматику. Продовжую навчатись та рекомендую викладача Марину.... більше»
Артем

5+

01.12.2022

Італійська мова, Репетитор для початківців

5+

Вчитель відповідальна і пунктуальна, домашнє завдання перевіряє до уроку, що дозволяє продуктивніше використовувати час заняття. Спокійно ставиться до перепитувань і повторень, намагається якнайбільше спілкуватись італійською впродовж усього уроку. Усі робочі матеріали для демонстрації підготовлює завчасно і не витрачає час на їх пошук. Під час уроку пропрацьовуються різноманітні вправи, діалоги, аудіювання, граматика, тематична лексика. Дитина задоволена підходом до навчання, ми задоволені про... більше»
Настя

5+

28.11.2022

Італійська мова, Розмовна мова

5+

Дуже задоволена методикою викладання і вже бачу результати, покращився словарний запас, навіть можу спокійно вести бесіду з носієм. Раніше був бар’єр, але зараз почуваюся впевненіше. Всі уроки цікаві і різноманітні, для мене це дуже важливо, томущо зазвичай швидко втрачаю інтерес.... більше»
Юрій

5+

26.10.2022

Італійська мова, Розмовна мова

5+

За три місяці навчання оволодів мовою на розмовному рівні. Навчання проходить не тільки по підручникам а також по відео роликах та аудіо, що допомогло мені сприймати мову на слух.... більше»
Яна

5+

13.10.2022

Італійська мова, Рівень А1-А2

5+

Я повністю задоволена роботою з Мариною! За період наших занять мені вдалося вивчити італійську мову до комфортного у спілкуванні і розумінні рівня, уроки були цікавими і різноманітними. Я завжди відчувала підтримку і мотивацію від викладача у процесі всього навчання. Рекомендую! :)... більше»
Надія

5+

21.09.2022

Італійська мова, 10-11-й класи, Репетитор для початківців

5+

Марина - чудовий та професійний викладач. Я почала вивчення італійської з нуля і дуже швидко помітила вагомий результат. З перших занять я починала розмовляти і швидко змогла підтримати простий діалог і поговорити на буденні теми італійською. Марина завжди будує заняття орієнтуючись повністю на мої результати та теми, які мені цікаві. Уроки завжди цікаві і піднімають настрій! Дуже рекомендую Марину як викладача :)... більше»
Поліна

5+

01.07.2022

Італійська мова, Репетитор для початківців

5+

Чудовий викладач!... більше»
Марина

5+

25.06.2022

Італійська мова, Репетитор для початківців

5+

Я ще у процесі вивчення мови, але не пам’ятаю, від чого я так само отримувала задоволення, якщо не від науки! Цікаво, пізнавально, весело! Дуже рекомендую! ❤️... більше»
Маргарита

5+

16.06.2022

Італійська мова, Рівень А1-А2

5+

Це не просто професійний викладач, це ще і Людина. Як вона педагогічно та професійно підходить до навчання дитини - це мрія кожної мами чи тата. За дитину абсолютно спокійна - так як вона в надійних професійних руках педагога. Дитина із задоволенням відвідує заняття. За короткий термін досягла значного прогресу у володінні мовою. Завжди вчасно та відповідально - кожен урок! Щира подяка такому професійному викладачу!... більше»
Альона

5+

08.06.2022

Італійська мова, Репетитор для початківців

5+

Тільки найкращі враження від занять. Дуже відповідальний та терплячий викладач з індивідуальним підходом. Рекомендую!... більше»
Іванна

5

31.05.2022

Італійська мова, Репетитор для початківців

5

Буквально з 2 заняття я вже говорила, в принципі заняття проходять у постійній розмові. Просила, щоб було інтерактивно і так і виходить. Марина запитує побажання постійно, щоб я ще хотіла і т.д. Але люди, які потрібно робити, без нього ви не закріпите матеріал і результат буде в 2 рази довше чекати.... більше»
Юлія

5+

29.04.2022

Італійська мова, Рівень А1-А2

5+

Надзвичайно задоволена заняттями з пані Мариною. Дуже професійний викладач зі знаннями італійської мови на високому рівні. Використовує різноманітні сучасні матеріли та методики навчання. До кожного укроку ставиться дуже відповідально, підготовка на максимальному рівні. Заняття проходять дуже цікаво та продуктивно. Всім сміливо рекомендую!!!... більше»
Оксана

5+

06.03.2022

Італійська мова, Репетитор для початківців

5+

Прекрасний вчитель! Гарно викладає, дуже організована та пунктуальна, приємна як людина. Чудова.... більше»
Альона

5+

01.02.2022

Італійська мова, Репетитор для початківців

5+

Пані Марина дуже теплий та комфортний викладач. За декілька місяців занять змогли закласти фундамент усім навичкам: читанню, письму, та розмові. Найголовніше, є бажання продовжувати вивчати італійську. Пані Марина була відкрита до змін у графіку, що для мене було дуже важливим і завжди привітна. Рекомендую усім, хто хоче прогресу та задоволення у вивченні італійської.... більше»
Грета

5+

28.01.2022

Італійська мова, Репетитор для початківців

5+

Найкращий викладач! Дуже сучасно і структуровано подає матеріал!... більше»
Долгачова Олена Валеріївна

5+

29.10.2021

Італійська мова, Рівень C1-C2, Рівень А1-А2, Рівень B1-B2

5+

Гарний викладач! Сміливо займайтеся))... більше»
Катерина

5+

19.10.2021

Італійська мова, Рівень B1-B2

5+

Професійний викладач із чудовим знанням тонкощів італійської мови, як розмовної, так і формальної. Пані Марина має в своєму арсеналі величезну кількість матеріалів дляроботи над тими чи іншими аспектами вивчення мови. Викладач дуже уважно ставиться до мети учня, використовує власні методики для легкого навчання.... більше»
Анна

5

15.07.2021

Італійська мова, Репетитор для початківців

5

Гарний репетитор. Всім задоволена.... більше»
Світлана

5+

19.06.2021

Італійська мова, Вступ за кордон

5+

Марина дуже чудовий вчитель італійської мови.... більше»
Світлана

5+

04.06.2021

Італійська мова, Розмовна мова

5+

Займаюся з Мариною вже більше місяця. Я дуже задоволена заняттями. Марина індивідуально підбирає і створює навчальний матеріал. Навіть за такий короткий час є відчутний прогрес в знаннях!!!... більше»
Тетяна

5+

03.06.2021

Італійська мова, Вступ за кордон

5+

Відмінний репетитор. Заняттями дуже задоволена.... більше»
Ангеліна Лучкова

5

30.05.2021

Італійська мова, Рівень А1-А2

5

Відмінні заняття з викладачем!... більше»
Оля

5+

24.04.2021

Італійська мова, Розмовна мова

5+

Відмінний викладач. Отримую задоволення від уроку. Поставлені мною завдання повністю реалізуються. Дякую! 5+... більше»
Алла

5+

12.02.2021

Італійська мова, Репетитор для початківців

5+

Я дуже задоволена заняттями з Мариною, дуже багато корисної інформації, яка подається в доступному і зрозумілому вигляді :) Також заняття ведуться з індивідуальним підходом, враховуючи інтереси студента.... більше»
Анастасія

5+

11.01.2021

Італійська мова, Рівень B1-B2

5+

Пані Марина - прекрасний викладач. Відповідально ставиться до наших занять, терпеливо чекає на мою відповідь італійською та дає можливість практикуватися у мовленні та аудіюванні. Дякую!... більше»
Анастасія

5+

01.01.2021

Італійська мова, Вступ за кордон

5+

Всім раджу!)... більше»
Олександра

5+

26.12.2020

Італійська мова, Розмовна мова

5+

Прекрасний відповідальний викладач! Матеріал і заняття цікаві. Дуже подобається підхід і чуйність. Бачу результат виконаної роботи за короткий термін. Рекомендую викладача!)... більше»
Ірина

5+

16.11.2020

Італійська мова, Репетитор для початківців, Вступ за кордон

5+

Заняття супер! Дуже задоволена роботою репетитора. Все чітко, ясно і доступно. Уроки структуровані та побудовані так, що можна багато чому навчитися. Займаємося місяць і я відчуваю значний прогрес у вивченні мови. ставлю найвищий бал! Рекомендую!... більше»
Тетяна

5+

07.09.2020

Італійська мова, Рівень B1-B2

5+

Марина-викладач, що йде в ногу з часом, володіє високим рівнем знання італійської мови і методів викладання. У короткі терміни допомогла освоїти рівень В1 і підготуватися до іспиту CELI 2 (Università Per Stranieri di Perugia) і здати його з найвищим балом! Не дає зайвої, не потрібної інформації, яка гальмує процес підготовки до іспиту. Пояснює доступно для розуміння. Навчальні матеріали сучасного типу, розраховані на всілякі види засвоєння. Серед усіх викладачів і псевдопреподавателей на простор... більше»
Тимчук Оксана

5+

11.05.2020

Італійська мова, Рівень А1-А2

5+

Репетитор просто супер. Дуже задоволена. Швидко проходимо матеріал. Заняття змістовні.... більше»
Марина

5

20.12.2019

Італійська мова, Рівень А1-А2

5

Репетитор цілком влаштовує, претензій не маємо... більше»
Ольга

5+

20.11.2019

Італійська мова, Розмовна мова

5+

Мені дуже подобаються заняття. Викладач завжди підбирає цікаві матеріали, уроки проходять дуже швидко і інформативно. Також викладач вміє встановити хороший контакт з учнем. Я дуже задоволена і з радістю продовжую вивчати мову.... більше»
Богдан

4+

08.11.2019

Італійська мова, Рівень А1-А2

4+

Чудова викладачка, яка вміє дослуховуватися до учня і знайти підхід до навчання. Рекомендую всім!... більше»
Показати більше відгуків»

Блоги користувача

Поради для розвитку мовлення

Деталізовані правила вживання означеного та неозначеного артиклів в італійській мові.

Граматика італійської мови: вживання минулих часів Imperfetto і Passato prossimo

Всі блоги користувача »

Схожі анкети

Валентина  Р. id: 126541

Валентина Р.

Переможець Конкурсу "Вчитель року". Лауреат премії ім. Мелетія Смотрицького. Вчитель - методист. Лауреат Всеукраїнського конкурсу "Панорама творчих уроків"

5
600грн/год