Репетитор - Марія Т. id:41443

«Репетитор з турецької та англійської мови. Працюю та живу в Туреччині. Викладаю іноземні мови в інтерактивній організації Mozaik Turkish Club.»

200 грн/год

Марія Т.

id: 41443

Місця занять

В учня:

У викладача:

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана (КНЕУ)

Ступінь:

магістр

Рік закінчення:

2003

Дипломи:

Вік:

36-45

Рівні викладання

Репетитор для дітей Розмовна мова Ділова та бізнес мова Носій мови Репетитор для початківців Граматика

Про себе

Займаюсь викладанням турецької мови протягом останніх трьох років на території Туреччини для іноземних громадян. Використовую власну методику, яка підтверджується успішністю учнів. Учні запам’ятовують матеріал швидко, легко з високим ступенем розуміння. Під час занять використовую цікаві, пізнавальні та корисні матеріали, які надаються безкоштовно. З учнями намагаємося читати, спілкуватися та розуміти мову з самого початку навчання, що є запорукою швидкого розвитку у вивченні мови. Заняття проводяться у легкій формі, що сприяє кращому запам’ятовуванню мови. Викладання може здійснюватися українською, англійською, російською мовами. Буду рада Вас бачити на Skype-заняттях! Приєднуйтесь!

Англійська мова - деталі про досвід викладання:

Мені подобається працювати з початківцями, особливо з дітьми, розвиваючи любов до іноземної мови з перших кроків. В роботі використовую ігрові та пізнавальні матеріали, які допомагають краще запам‘ятовувати мову. Із самого початку ми з учнями намагаємося спілкуватися та розвивати мовні здібності, що є запорукою цікавого та змістовного навчання. Приєднуйтесь, буде цікаво!

Турецька мова - деталі про досвід викладання:

За період моєї практики з викладання Турецької мови для початківців були успішно підготовлені студенти на рівнях А0, А1, А2, А2+ (Beginner – Elementary – Pre-Intermediate) та переведені до наступного рівня занять (Intermediate) сімнадцять дорослих студентів та шестеро дітей, які наразі успішно продовжують навчання із носіями турецької мови. Викладання здійснюється англійською, українською, російською мовами.

Розклад занять

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
- можливий час занять

Відгуки клієнтів

Турецька мова, Носій мови

Марія доступно пояснює граматику, знається на методиці викладання турецької мови. Заняття проходять пізнавально, насичено різними практиками. Задоволена викладачем на всі 100%! Рекомендую й іншим, хто бажає вивчати турецьку.

Турецька мова, Репетитор для дітей, Репетитор для початківців

Марія компетентний, кваліфікований викладач, доступно та зрозуміло подає навчальний матеріал. Заслуговує на найвищу оцінку.

Турецька мова, Розмовна мова

Завжди мріяла вивчити для свого саморозвитку, турецьку мову. Майже рік вивчала самотужки, але згодом зрозуміла, що у деяких питаннях необхідна консультація спеціаліста. Особливо це стосується розмовної сфери. Поскачувала безліч програмок та пролистала багато сайтів, але згодом натрапила на "Букі". Приємно вразила різноманітність мов (вивчай любу мову на будь який смак), викладачів та нормальні ціни. Викладача обирала, чесно кажучи, не по досвіду роботи, а за особистими вподобаннями. Листаючи перелік викладачів натрапила на Марію. Побачила її щиру посмішку на фотокартці (від неї просто сяє позитивною енергетикою) і зрозуміла, що це моя людина))) і я не помилилася. Працювати з пані Марією справжнє задоволення, ти навчаєшся легко із захопленням. Кожного разу з нетерпінням чекаєш на нові заняття. Виконуєш цікаві заняття та знайомишся з особливостями носіїв цієї мови. Я у захваті. Дякую Вам Марія, завдяки вашим урокам я майже здійснила свою мрію).

Турецька мова, Репетитор для початківців

Мене відразу зацікавила анкета Марії, тому що вона не тільки проживає в Туреччині, а й викладає там турецьку в мовному центрі вже кілька років. Завдяки чітко вибудуваній структурі та організації уроку, матеріал засвоюється швидко і вже через місяць занять я почала говорити простими реченнями. У Марії індивідуальний підхід, вона пояснює як російською / українською, так і англійською і це дуже допомагає вловити логіку побудови речення або будь-якої граматичної конструкції. Приємним бонусом наших занять стала мовна практика з носіями мови. Я дуже рекомендую заняття з Марією, тому що кожен наш урок це не просто заучування підручників, а занурення в мову і культуру з усіма його нюансами і заряд позитивних емоцій на весь тиждень!

Турецька мова, Розмовна мова

Дуже гарний репетитор. Цікаве вивчення мови.

Турецька мова, Розмовна мова

Другий місяць займаюся з викладачем турецької мови Марією Тимощук. Марія - хороший викладач. Матеріал підносить дуже дохідливо і доступно. Вже є позитивні результати. Спілкування з викладачем цікаве і комфортне.

Турецька мова, Репетитор для початківців

Заняття проходять дуже цікаво. Марія доступно пояснює матеріал. Вміє донести інформацію так, що вона сприймається легко, невимушено та запам'ятовується одразу. Вчити турецьку одне задоволення!

Турецька мова, Носій мови

На карантині з'явилося трохи вільного часу і я Його вирішила зайняти вивченням турецької мови. Невдала спроба вже була і після неї я зрозуміла що це»не моє". При виборі вчителя звертала увагу на освіту, місце проживання та місце роботи. Якось відразу привернула увагу дівчина з підручниками (і за вимогами підійшла

Турецька мова, Репетитор для початківців

Чудовий репетитор. Методика викладання відмінна. Рекомендую викладача до співпраці! Дякую.

Турецька мова, Репетитор для дітей

Марія Володимирівна чудовий репетитор турецької мови!

Турецька мова, Репетитор для дітей

Хочу по дякувати, Марію прекрасного репетитора з турецької мови). За хороші, цікаві заняття для моєї дитини. Єва займається з великим задоволенням і чекає з нетерпінням заняття. Марію раджу з упевненістю на всі 100%)

Турецька мова, Репетитор для початківців

Ми почали заняття з Марією з турецької мови 2.02.2020 .Мета моїх занять - навчиться розмовляти писати і розуміти турецьку мову. Марія відразу викликає прихильність до себе. Добрий, веселий, чуйний і дуже грамотний преподаватель. Заняття проходять на одному диханні. Опрацьовуємо всі теми. Використовуємо допоміжне наочний посібник, в якому дуже легко і цікаво работать.Навчання зв'язується з життям і турецьким менталітетом, це дуже допомагає у вивченні язика. Зручний графік занять дає можливість займатися в будь-який час дня. Це дуже зручно !!!!! За такий короткий термін навчання, я вже добре читаю, починаю розуміти про що говорить мій співрозмовник і приємно дивую своїх друзів !! Спасибі Марії !!!! По-більше таких грамотних і відповідальних викладачів !!! Хочу і буду продовжувати навчання з Марією !!! Дуже рекомендую викладача !!!!!! Оцінка 5 + !!!!!!!

Турецька мова, Розмовна мова

Дуже задоволена процесом навчання! Прекрасний педагог. Вчитель навчає за програмою. Все легко і зрозуміло. Дякую Марії! Дуже позитивна людина!

Турецька мова, Розмовна мова

Марія шикарний фахівець. Професіонал. Підібрала цікаву педагогічну програму. Дає багато розмовної практики. Все дуже зрозуміло пояснює. Я знайшла свого викладача.

Турецька мова, Репетитор для початківців

Дуже задоволена роботою репетитора, дуже доступно все пояснює, уроки проходять у веселій дружній атмосфері. Багато корисного дізнаєшся і не помічаєш як проходить урок. Уроки класно є структуровані, не зрозуміти предмет при такому викладанні неможливо

Турецька мова, Розмовна мова

Дуже задоволена вибором викладача!!! Матеріал подає легко і зрозуміло. Завжди позитивна, ніколи не піднімає голос

Турецька мова, Репетитор для початківців

Чудовий репетитор, особливо задоволена індивідуальним підходом! Моє знання мови поверхневе, неструктуроване. Марія кожен урок виявляє мої слабкі теми, допомагає структурувати мої знання. Разом ми дуже гарно практикуємо розмовну турецьку. Спілкуватись з Марією легко і в задоволення! На самих уроках все не закінчується, адже Марія надсилає багато цікавих завдань в вайбер. Рекомендую всім!

Турецька мова, Репетитор для початківців

Я надзвичайно задоволена своїм викладачем і уроками)) уроки проходять легко, в невимушеній атмосферіі, дуже цікаво)) викладача Марію рекомендую всім.

Турецька мова, Репетитор для початківців

Марія зі мною отзанималась всі заплановані години і уроки, чудовий викладач! Буду рекомендувати: все вчасно, зрозуміло і дуже приємний чоловічок!

Відповідь:

Дякую за відгук!

Турецька мова, Репетитор для початківців

Почали дистанційні заняття Марією. Заняття дуже подобаються, живі і цікаві, динамічні, доступний матеріал завжди готовий у викладача. Все настільки цікаво, що я не помічаю як проходить час заняття.

Турецька мова, Репетитор для початківців

Займаємося з репетитором вже місяць, результат на обличчя. Марія все дуже добре пояснює, завжди все в зрозумілій і доступній формі. Дуже приємна як людина. Рекомендую тільки її)

Турецька мова, Репетитор для початківців

Чудовий репетитор. Мову з нуля за кілька місяців підтягнула. Дуже задоволена та рекомендую

Турецька мова, Розмовна мова

Марія Володимирівна навчала мене турецькій мові. Репетитор хороший, все було добре, зауважень немає.

Турецька мова, Репетитор для дітей

Маша - НАШ репетитор! Навчання в дуже доступній формі, всі незрозумілі моменти відразу обговорюються, форма спілкування дуже легка. За знаннями - після дванадцяти занять - син знає достатню кількість слів для побутового спілкування. Можна, звичайно, і більше, але це вже залежить не від репетитора) Дитина займається із задоволенням!

Турецька мова, Розмовна мова

Дуже професійний репетитор, її метод роботи дійсно працює. Дуже круто, що пані Марія використовує дошку, де прописує слова та речення!))) це дуже допомагає для людей із зоровою пам'яттю. Марія Володимирівна протягом уроку концентрує увагу учня лише на предметі і це теж великий +. Ще дуже подобається, що ми займаємось по підручнику і не потрібно додатково бігати друкувати окремо кожну наступну тему. Це вперше я дуже задоволена всім під час навчання! Дуже дякую за ваш сервіс! BUKI найкращий сайт для пошуку репетитора З повагою, Христина

Турецька мова, Репетитор для початківців

Це ідеальний викладач турецької мови. Ставлю найвищий бал. Дуже вдячна за викладача.

Турецька мова, Розмовна мова, Репетитор для початківців

Чарівна і старанна. Дякую)

Турецька мова, Репетитор для початківців

Дуже хороший викладач, спасибі вам велике!

Турецька мова, Розмовна мова

Шалено задоволена, але через хворобу зробила перерву. Заняття проходять цікаво, легко! Планую відновити заняття.

Показати більше відгуків»Згорнути відгуки

Схожі анкети Київ

Неллі Б.

Репетитор з англійської та німецької мов

4.5
200грн/год

Ірина Г.

Репетитор з англійської мови для діток молодших та середніх класів.

5
250грн/год

Катерина Г.

Репетитор англійської мови. Навчу думати англійською.

300грн/год
Більше схожих анкет»

Коротка інформація про репетитора

Марія Т. має досвід роботи більше 3 років. Проживає в м. Київ і проводить заняття з таких предметів:

  1. Англійська мова
  2. Турецька мова
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
  • Репетитор для дітей
  • Розмовна мова
  • Ділова та бізнес мова
  • Носій мови
  • Репетитор для початківців
  • Граматика
Заняття проводяться по скайпу, вартість уроку – 200 грн/год.