Слава Україні! Героям слава!Підтримка армії »
Репетитор - Марина Б. id: 43798

Марина Б.

200грн/год
200 грн/год

«Корекція почерку, постановка руки та підготовка до шкільного письма. Нейропсихологічний підхід. Заняття і майстер-класи з каліграфії.»

Марина Б.

«Корекція почерку, постановка руки та підготовка до шкільного письма. Нейропсихологічний підхід. Заняття і майстер-класи з каліграфії.»

Предмети

Підготовка до школи

Каліграфія

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Інтерес дитини до літер і письма виникає у 4-6 років і вкрай важливо не втратити момент та підтримати і поглибити цей інтерес. Письмо- найскладніше завдання для мозку і потребує методичного і обережного напрацювання графомоторного навику, точної координації рухів, зорової орієнтації, кінестетичних відчуттів і таке інше. Тому, готуючи дитину до шкільного письма, я використовую педагогічні, графічні, нейропсихологічні методики навчання та задовільняю індивідуальні потреби та темп кожної дитин

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Володію різними стилями та напрямками класичного та сучасного каліграфічного письма пером, пензлем, брашпеном і т.д. Проводжу онлайн та офлайн майстер-класи для ілюстраторів, дизайнерів, для людей, які просто шукають затишне хоббі, хочуть оволодіти інструментом для зняття стрессу та відпочинку. Навчаю дітей та дорослих любити письмо та бачити в ньому сенс, навіть у сучасному світі.

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Полтава, Шевченківський, Сади
По скайпу:
Так

Про себе:

Проводжу заняття у двох напрямках: * постановка/виправлення почерку для дітей * творча каліграфія різними інструментами (перо, пензлі, брашпени і т.д.) для дорослих та дітей Для того, щоб навчити дитину писати недостатньо просто вручити їй прописи і ручку. В успішній письмовій діяльності головну роль грають розвинути психічні функціїі та їх взаємодія і після діагностики можна побачити, з якими саме функціми треба попрацювати, щоб виправити проблеми з почерком. Я психолог, арт-терапевт, каліграф, пройшла безліч курсів по каліграфії, підготовці дітей до шкільного письма від різних викладачів, вивчаю нейропсихологічні підходи до дитячого письма, для того, щоб відповідати ритму і вндивідуальним потребам кожної дитини. В залежності від результатів діагностики та цілей обираємо напрямок і починаємо працювати. Будь-яка корекційна робота триває від 20 до 60 занять. Тут не можливо "перегнути", бо графічні навики напрацьовуються повільно, все індивідуально. Корекція почерку актуальна для дітей до 13 років, після цього віку побутовий (швидкий) почерк змінити важко. Але писати гарно повільно можна навчити кожного! Курс з каліграфії по гострому перу (шрифт Copperplate) чи сучасній каліграфії пером, пензлем містить від 15 до 20 занять і підходить дорослим та дітям, що захоплюються красою літер, каліграфією, як мистецтвом. Це чудове екологічне хоббі для будь-якого віку! Для занять будуть потрібні спеціальні інструменти. Варто зазначити, що окрім почерку, заняття каліграфією (пером) допомагають бути зосередженим, терплячим, уважним, творчо мислити та розвивати розумові здібності!

Освіта:
Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця (ХНЕУ ім. С. Кузнеця), магістр, 2004
Вік:
36-45
Досвід:
більше 3 років

Розклад занять

Тут зображені часові проміжки, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями.

Точний час занять потрібно уточнювати з репетитором.

Ранок

6:00 - 9:00

Пізній ранок

9:00 - 12:00

День

12:00 - 15:00

Після обіду

15:00 - 18:00

Вечір

18:00 - 21:00

Пізній вечір

21:00 - 00:00

Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П'ятниця
Субота
Неділя
- вільний час для занять

Відгуки

6 відгуків про Марина М.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

1

5+

5

Наталія

5+

10.08.2021

Каліграфія, Репетитор для початківців

5+

Марина Б. чудово займається з сином он-лайн, помітний прогрес та цікаві заняття подобаються дитині та з нетерпінням чекає наступного заняття.... більше»
Юлія

5

19.07.2021

Каліграфія, Репетитор для початківців

5

Дитина задоволена. Педагог має підхід до дитини. Заняття проходять у позитивному і доброзичливому руслі.... більше»
Ирина

5+

10.07.2021

Підготовка до школи, Репетитор для дітей

5+

Відмінний викладач! Заняття були цікаві та пізнавальні.... більше»
Олександр

5+

25.01.2021

Каліграфія, Базовий рівень

5+

Дуже вдячний за надання інформації, навчання та цікаві факти від кваліфікованого викладача. Рекомендую тим, хто вибрав саме це направлення для навчання. Від уроків каліграфії з викладачем Мариною Б. я дізнався багато нового про свій почерк та як його можна покращити.... більше»
Катерина

5+

14.12.2020

Каліграфія, Базовий рівень

5+

Донька вже близько двох місяців займається з викладачем Мариною, їй дуже подобається манера проведення заняття. Пані Марина - уважний вчитель та доброзичлива людина. Рекомендую до співпраці.... більше»
Вікторія

5+

27.10.2019

Каліграфія, Репетитор для початківців

5+

Марина Юріївна нам дуже сподобалася як викладач. Дуже добре підготовлений, висококваліфікований педагог.... більше»
Показати більше відгуків»

Схожі анкети

Аліна М. id: 147850

Аліна М.

Знайду спільну мову зі всіма дітьми та підготую до школи професійно.

200грн/год
Тетяна В. id: 32103

Тетяна В.

Тьютор. Репетитор (1-4 класів) з математики, української мови та літературного читання. Якісна підготовка до ДПА, допомога з домашніми завданнями.

5
200грн/год
Людмила Н. id: 53569

Людмила Н.

Підготую Ваше сонечко до школи. Працюю з учнями 1-5 класів.

5
170грн/год
Олена Х. id: 139888

Олена Х.

Вчитель початкових класів, стаж 22 роки, 1 категорія, маю освіту практичного психолога

200грн/год
Наталія Є. id: 48880

Наталія Є.

Маю 2 вищі пед. освіти. Творча, креативна, чуйна. Завжди намагаюся зрозуміти точку зору іншої людини, і знайти спільну мову.

5
250грн/год

Марина Б. репетитор - Підготовка до школи, Каліграфія. Полтава.