Досвід:

більше 20 років

Місто:

Місця занять

У викладача:

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара

Ступінь:

канд. фізико-математичних наук

Рік закінчення:

1993

Рівні викладання

Підготовка до ЗНОПідготовка до ДПА (9 клас)10 - 11 класи7 - 9 класи5 - 6 класиМолодші класи 1-4Підготовка до олімпіадУніверситетські курсиПідготовка до вступу за кордон

Про себе:

Викладаю тільки в робочі дні тижня. До учнів не виїжджаю. Висока якість викладання. Можу вести уроки за допомогою скайпу, але вважаю, що якісніше (особливо для молодших школярів), навчання при безпосередньому спілкуванні учня та вчителя. Але право вибору завжди залишаю за учнями.

Відгуки клієнтів

Математика, 7 - 9 класи

Чудовий педагог! Дуже задоволена результатами занять! Найголовніше, що і дитині дуже подобається займатися.

Математика, 7 - 9 класи

Олександра Володимирівна чудовий і досвідчений педагог. Ми дуже задоволені результатом занять.

Математика, 7 - 9 класи

Мій відгук буде позитивним, дитина ходить із задоволенням, пояснює Олександра дуже доступно, рівень знань підвищився. Спасибі велике.

Математика, 7 - 9 класи

Прекрасний репетитор. Нам все сподобалося. Плануємо продовжувати заняття в новому навчальному році.

Математика, 7 - 9 класи

Про Олександру Володимирівну можу сказати найкраще. Чудовий викладач. Доступно пояснює, відмінний підхід до дитини.

Фізика, 7 - 9 класи

Олександра Володимирівна допомогала нам з дослідницьким проектом. Загалом залишились дуже задоволені.

Математика, Молодші класи 1-4

Олександра Володимирівна - чудовий репетитор. З її допомогою ми значно підтягнули предмет, здали ДПА. Дуже-дуже задоволені співпрацею.

Фізика, 7 - 9 класи

Олександра Володимирівна займається фізикою з моєю дитиною, допомагає пояснити певні теми, допомогти із виконанням завдань. Ми задоволені!

Фізика, Підготовка до ЗНО

Не можу оцінити методику викладання Олександра Володимирівни, так як заняття проходять у неї вдома, але успішність мого сина покращилася, і заняття йому подобаються. Будемо продовжувати з нею співпрацювати і готуватися до здачі ЗНО.

Математика, Фізика, 7 - 9 класи

Олександра Володимирівна відмінний математик, з великим стажем роботи. Моєму синові було дуже комфортно з нею вчиться. Він розумів весь матеріал, який пояснювала йому репетитор. І на основі цього у сина піднялася оцінка з алгебри на 4 позиції! Я в захваті, дитина теж. Спасибі величезне за надану допомогу.

Математика, 7 - 9 класи

Робота дуже подобається. З математики був бал 6, тепер з алгебри - 8 балів, з геометрії трохи нижче -7, але з репетитором рівень знань значно вище, ніж був раніше. Компанією дуже задоволені. Займаємося ще з одним репетитором від вас (з репетитором з англійської Валерою теж все відмінно).

Математика, 7 - 9 класи

Очень хороший преподаватель.

Математика, 7 - 9 класи

Репетитором задоволені. Олександра Володимирівна ніколи не спізнювалася, порядна і високоморальна людина, досвідчений і професійний педагог. Зараз ми вже не займаємося, потрібний матеріал підтягнули. Але якщо що - знаємо до кого звернутися.

Математика, 7 - 9 класи

Олександра Володимирівна прекрасний педагог і чудова людина. Відразу помітно, що це репетитор із досвідом, має підхід до дитини, вміє зацікавити та доступно роз'яснити приклади і задачі. Донька Каріна, з якою вони працювали по програмі 3 класу, в захваті. Думаю, дорослому вона тим більше з легкістю допоможе. Плануємо обов'язково продовжити заняття з вересня. Ми всім задоволені.

Фізика, Університетські курси

Нам потрібен був педагог з фізики, який допоміг би з опануванням фізики в університеті. Олександра Володимирівна стала нашим репетитором, яка допомогла доньці в усіх питаннях. Олександрі сподобався вчитель, вона з задоволенням рекомендує її іншим учням.

Математика, 7 - 9 класи

Роботою репетитора дуже задоволені. Мій син Артем (8 клас) більше схильний до гуманітарних наук, і до занять мав середній бал 4, то зараз рівень знань покращився до оцінки 7. Я дуже щаслива і вдячна Олександрі Володимирівні за такий результат. "Букі" дякую за вибір відповідального, кваліфікованого репетитора.

Фізика, Університетські курси

Було лиш 2 заняття (мені більше не треба було), роботою репетитора залишилася задоволена. Все чітко і доступно пояснила. Тільки позитивні враження.

Показати більше відгуківЗгорнути відгуки

Схожі анкети Дніпро

Владислав Б.

150 грн/год

5

Євгеній С.

150 грн/год

5

Марія П.

100 грн/год

Більше схожих анкет»

Коротка інформація про репетитора

Олександра Ш. має досвід роботи більше 20 років. Проживає в м. Дніпро і проводить заняття з таких предметів:

 1. Математика
 2. Фізика
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
 • Підготовка до ЗНО
 • Підготовка до ДПА (9 клас)
 • 10 - 11 класи
 • 7 - 9 класи
 • 5 - 6 класи
 • Молодші класи 1-4
 • Підготовка до олімпіад
 • Університетські курси
 • Підготовка до вступу за кордон
Заняття проводяться у репетитора, по скайпу, вартість уроку – 100 грн/год.