Досвід:

більше 10 років

Місто:

Місця занять

У викладача:

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

Рівні викладання

Підготовка до ЗНОПідготовка до ДПА (9 клас)7 - 9 класи5 - 6 класиTOEFL, IELTS

Про себе:

Досвід роботи 18 років, працюю над вдосконаленням комунікативних навичок учнів, дні занять підбираються індивідуально для кожного учня, в роботі використовую матеріали, що включають в себе різні види діяльності: читання, слухання, говоріння, граматика, а саме: посібники, аудіо та відеоматеріали.

Відгуки клієнтів

Англійська мова, 7 - 9 класи

Дуже вдячні Олені Миколаївні, ми дуже всім задоволені!

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

Чудовий репетитор. Я починав вивчати англійську мову майже з нуля і зараз я уже бачу очікуваний результат. Заняттями задоволений, дякую вам.

Англійська мова, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА (9 клас)

Олена Миколаївна - справжній професіонал. Дуже нам підійшла. Рекомендую.

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

Олена Миколаївна - чудовий репетитор англійської мови. Завдяки їй ми уже майже вступили на навчання в університет на факультет іноземних мов. Дуже вдячні за підготовку.

Англійська мова

З Оленою Миколаївною займались, займаємось і будемо надалі проводити заняття. Співпрацею з цією людиною дуже задоволені. Кваліфікований спеціаліст, відповідальна, порядна, позитивна людина. Маємо результат у навчанні. Знадений підхід до дитини та контакт з нами (батьками). Дуже задоволені

Англійська мова, 7 - 9 класи

Олена Миколаївна чудовий викладач, адже лише за місяць змогла зацікавити дитину в вивченні мови, син навіть полюбив англійську. Потім на літо ми зробили перерву в заняттях, а зараз дуже хочемо їх поновити! Бо дитині дуже сподобався вчитель. Вона завжди гарно та вміло пояснювала складний для дитини матеріал.

Англійська мова, Університетські курси

Працювати з Оленою Миколаївною мені дуже сподобалося. Вона досконало знає свій предмет, з нею легко спілкуватися. Вона допомогла підтягнути мої знання з англійської і я без проблем склала іспит на 3 курсі університету.

Англійська мова

Найкращий репетитор, який колись у нас був – це Беляновська Олена Миколаївна. Моя донька почала працювати з нею влітку, на даний момент не працюємо через відстань, далеко їздити до репетитора. Маємо бажання поновити заняття. Педагог велику увагу приділяв вимові, граматиці, підбирав цікаві завдання. З вчителем Анюті працювати було дуже просто і час проходив не помітно.

Англійська мова, 7 - 9 класи

Моя дочка Аня зовсім не знала англійської мови до занять з Оленою Миколаївною. Тепер же рівень її знань досить високий. Приходимо і займаємося у репетитора вдома. Також ми дуже задоволені оперативністю компанії Буки.

Англійська мова

Олена Миколаівна чудовий викладач, займається англійською мовою разом із моєю донькою. Заняття ефективні, адже є результат: успішність у школі підвищилась, дитина із задоволенням відвідує уроки і готується до них, що проходять у дружелюбній атмосфері. Ми задоволені вибором репетитора!

Англійська мова, 7 - 9 класи

Олена Миколаївна хороший репетитор, яка змогла покращити рівень знань сина Назара. Оцінка в школі покращилась на 1 бал. Репетитор комунікабельна та легка у спілкуванні.

Показати більше відгуківЗгорнути відгуки

Схожі анкети Умань

Наталя С.

150 грн/год

5

Ніна Х.

150 грн/год

Ірина З.

120 грн/год

5

Більше схожих анкет»

Коротка інформація про репетитора

Олена Б. має досвід роботи більше 10 років. Проживає в м. Умань і проводить заняття з таких предметів:

  1. Англійська мова
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
  • Підготовка до ЗНО
  • Підготовка до ДПА (9 клас)
  • 7 - 9 класи
  • 5 - 6 класи
  • TOEFL, IELTS
Заняття проводяться у репетитора, вартість уроку – 150 грн/год.