Репетитор - Лілія Д. id: 49743

Лілія Д.

700 грн/год
700 грн/год

РЕПЕТИТОРСЬКА ШКОЛА, У ЯКІЙ НАВЧАЄМО АНГЛІЙСЬКОЇ. Я Лілія, власниця та викладач англійської.

Лілія Д. 5.0(відгуків: 61)

РЕПЕТИТОРСЬКА ШКОЛА, У ЯКІЙ НАВЧАЄМО АНГЛІЙСЬКОЇ. Я Лілія, власниця та викладач англійської.

Предмети

Українська мова

Англійська мова

Уроки фотошопа (Photoshop)

Графічний дизайн

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Викладач нашої школи з української мови - дипломований вчитель, педагог із 5-річним стажем роботи у школі та позитивними відгуками учнів, які успішно склали ЗНО, ДПА та покращили рівень знань і оцінки у школі.

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Кожного заняття, при вивченні нової теми, я даю коротку інформацію про неї, потім показую практичне застосування і далі під моїм контролем ти виконуєш інше завдання на ту ж тему. Для кращого запам'ятовування матеріалу зазвичай виконується домашнє завдання, але якщо нема часу на його виконання - не проблема.

Дизайн - це не тільки моє хобі, а й моя професія, адже у мене диплом бакалавра по цій спеціальності. Якщо говорити про досвід, то його достатньо - 3 роки викладання.

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Львів, Галицький, Центр, Шевченка
Онлайн:
Так

Про себе:

А ви знаєте, що учні, які вивчають мову самостійно або з викладачем, який використовує неправильний підхід, зазвичай витрачають на навчання набагато більше часу та грошей, ніж потрібно, і так і не починають говорити?

Хочете вивчити іноземну якісно та за прийнятний термін? Або після стількох років вивчення хочеться нарешті почати говорити нею? З допомогою наших викладачів ви зможете розібратись з всією цією важкою граматикою, почнете ефективно запам'ятовувати нові слова та фрази, та найважливіше - використовувати все це у своїй розмові та розуміти носіїв.

Використовуємо комунікативну методику, тому всі заняття чітко структуровані, мають конкретну мету та містять максимум розмовної практики. Все це для найкращого запамятовування матеріалу. Для кожного учня складається персоналізований план навчання, залежно від кінцевого терміну для вивчення мови та конкретних потреб. План навчання та інші аспекти нашої співпраці обговорюються на першому (пробному занятті).

Викладачі репетиторського центру та я особисто проводимо заняття із англійської дітям від 12-ти років та дорослим будь-якого віку.


-- Парні заняття (група з двох) - 300 гривень за годину з учня;
-- Групові заняття (група до 5 людей) - 150 гривень за годину з учня;
-- Індивідуальні заняття зі мною або топовим викладачем - 600 гривень за годину;
-- Індивідуальні заняття з викладачем - 400 гривень за годину.

Оплата проходить пакетами завчасно. Пакет - оплата за 2 тижні наперед.

Заняття можуть проводитися офлайн (на території викладача) у Львові або онлайн як на платформі Zoom, так і Skype чи Viber.

Також допоможу тобі розібратись у основах графічного дизайну, а саме програмах Photoshop та Illustrator. Або ж ми разом покращимо твої знання, якщо ти вже маєш певні навики у цій сфері.

Все що відбувається під час заняття на екрані я записую на відео, для можливості повторного перегляду клієнтом надалі при виникненні питань та для кращого засвоєння матеріалу.

На наших заняттях ми розглядаємо всі основні команди та інструменти для того, щоб кожен міг впевнено користуватись програмами. Кількість занять та теми, які вчимо, підбираються індивідуально під потреби учня (редагування фото, створення колажів чи малювання). План курсу індивідуально складається та обговорюється на першому занятті перед початком уроків.

Також можливі додаткові уроки по основам дизайну (типографіці, кольору, композиції).

Всі теми, які ми вивчаємо, повністю практичні і сформовані з моїм досвідом як і дизайнера, так і викладача, тому такої повної та структурованої інформації ти не знайдеш ніде. Після курсу ти зможеш створювати логотипи, ілюстрації, та і будь-яку поліграфічну продукцію.

За час мого викладання близько 70 учнів заговорили англійською та 50+ почали використовувати Phtoshop чи Illlustrator для своїх потреб. Не зволікайте, надсилайте заявку та приєднуйтесь до них! Адже вільних годин усе менше.

Освіта:
Українська академія печати (УАД), магістр, 2021
Вік:
26-35
Досвід:
більше 5 років

Відеопрезентація

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Оголошення викладача

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

61 відгуків про Лілія Д.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

2

5

15

5+

44

Орест

5

19.04.2024

Англійська мова, Репетитор для початківців

5

Дитина відвідує заняття із задоволенням.... більше»
Вадим

5+

22.02.2024

Англійська мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)

5+

За півтора місяця заняття з Лілією, вже бачу великий прогрес особисто для себе. Максимально подобається підготовка до кожного заняття, аналіз та розбір помилок та подача інформації легким та доступним шляхом. Окремо хотів би виділити підхід до проведення заняття, з використанням цікавих та корисних програм. Рекомендую даного фахівця на всі 100%!... більше»
Мар'яна

5+

11.01.2024

Англійська мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)

5+

Ми дуже задоволені співпрацею і досі займаємось з Лілією. Дуже стараннна, відкрита, позитивна людина. Уроки цікаві і завдяки вмінню репетитора зосереджувати увагу на головному - продуктивні.... більше»
Ярослав

5

04.01.2024

Англійська мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)

5

Лілія гарний викладач.... більше»
Уляна

5+

05.12.2023

Англійська мова, Розмовна мова

5+

Репетитор сподобалася, заняття пройшли успішно, можу рекомендувати.... більше»
Наталія

5+

21.11.2023

Англійська мова, 7-9-й класи

5+

Ліля дуже відповідально відноситься до своєї роботи. Вимоглива, ініціативна, тактовна. Доступно пояснює матеріал. Нам подобаються її методи викладання.... більше»
Александр

5+

02.11.2023

Англійська мова, Розмовна мова

5+

З викладачем Лілією дуже приємно спілкуватись. Вона гарний викладач, не дає спуску, та не сильно насідає. Лілія повністю підлаштовує урок під темп самого учня, зосереджуючись на його слабких сторонах. Я часто задаю питання, інколи не по темі уроку і Лілія з радістю мені це пояснює, та дає додаткові матеріли. В мене ще не разу не виникало проблем з плануванням уроків на тижні. Спілкуючись з Лілією я розумію, що вона зацікавлена в розвитку моєї Англійської. Я з радістю порекомендую цього викладача своїм друзям та... більше»
Роман

5+

27.09.2023

Англійська мова, Ділова та бізнес мова

5+

Я дуже задоволений роботою з репетиторкою. Вона має глибокі знання предмету і вміє легко пояснити складні концепції. Завдяки її допомозі, моя впевненість в англійській зростає з кожним уроком. Репетиторка завжди є пунктуальною і доброзичливою, що робить заняття приємними і цікавими. Рекомендую!... більше»
Василь

5+

01.06.2023

Англійська мова, Ділова та бізнес мова

5+

Рекомендую! В загальному, навчання супер, репетитор старається, щоб учень отримав, як найбільше знань, гарні умови, тихе місце, приємна манера спілкування, вміє все детально пояснити, так як для початківця є можливість перенести заняття, якщо попередити заздалегідь. Висновок на 5 ! Рекомендую!... більше»
Вікторія

4+

20.04.2023

Англійська мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)

4+

Заняття проходили добре. В цілому залишилась задоволена.... більше»
Людмила

5+

10.04.2023

Англійська мова, Вступ за кордон

5+

Чудовий репетитор, гарно розповідає та пояснює теми.... більше»
Наталія

5+

03.04.2023

Англійська мова, Ділова та бізнес мова

5+

Дуже задоволена навчанням. Лілія пояснює все доволі просто і зрозуміло, що допомагає легко засвоювати інформацію. Із кожним нашим заняттям помічаю, як зникає бар'єр і страх розмовляти англійською.... більше»
Лола

5+

21.03.2023

Англійська мова, Репетитор для початківців

5+

Дуже задоволена репетитором. Лілія є компетентним викладачем, який легко та просто пояснює матеріал. Я займаюся більше місяця і вже бачу результат! Щиро дякую їй за допомогу та сподіваюся, що у майбутньому швидко досягну своїх цілей. ... більше»
Анна

5

05.02.2023

Англійська мова, Розмовна мова

5

Займаюсь з викладачкою Ольгою. Всім задоволена. Вона завжди готує багато корисного матеріалу. Заняття досить ефективні, ми змогли впорядкувати мої хаотичні знання. Дуже подобається, що є регулярні домашні завдання, які перевіряються і, якщо треба, пропрацьовуються на наступних заняттях. Методика Ольги не залишає мені шансу не вивчити мову. Чекаю кожне заняття з нетерпінням.... більше»
Любов

5+

26.01.2023

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

5+

Дуже хороший та відповідальний викладач. Легко знаходить підхід та мотивує. Новий матеріал роз'язнюється на уроці, а наодинці дитина закріплює теорію, виконуючи домашнє. Для мене було важливим не зайняти дитину у вільний час, а розпочати якісне вивчення мови, що я і отримала. Однозначно рекомендую.... більше»
Ксенія

5+

21.09.2022

Англійська мова, Розмовна мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)

5+

Лілія - чудовий викладач і чудова людина! Рівень моєї англійської значно покращився, хоча це здавалося неможливим. У неї свій підхід до учнів і кожне заняття проходить дуже захоплююче та цікаво) Пропрацювали ті теми, які я не могла зрозуміти роками, анітрохи не пошкодувала, що обрала саме Лілію.... більше»
Назар

5+

13.09.2022

Англійська мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)

5+

Класний викладач, з яким цікаво спілкуватись як на англійській, так і на українській мові. Під час заняття старається підібрати цікавий матеріал і водночас прогресивний. Рекомендую 12/10.)... більше»
Петро

5+

24.08.2022

Англійська мова, Ділова та бізнес мова

5+

Викладачкою повністю задоволений. Лілія - дуже приємна і позитивна, заняття проводяться згідно моїх можливостей і рівня знань, проблемних місцям приділяється додаткова увага і додаткові вправи. Продовжую займатись із задоволенням.... більше»
Андрій

5+

05.08.2022

Англійська мова, Уроки фотошопа (Photoshop), Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)

5+

Викладач на високому рівні, йде на контакт і багато допомагає, головне бажання!... більше»
Владислав

5+

04.08.2022

Англійська мова, Розмовна мова, Граматика

5+

Лілія - дуже приємний викладач, на заняттях багато практики, гарно пояснює матеріал, відкрита до питань і постійно підтримує обратний зв'язок. Результатом заннять задоволений.... більше»
Андрій

5+

07.06.2022

Англійська мова, Розмовна мова

5+

Вже більше місяця працюю з Вікторією, дуже задоволений роботою, подобається підхід викладача. На заняттях багато спілкуємося англійською, вже відчутний мінімальний результат (збільшення словникового запасу і тд). Всім рекомендую... більше»
Дмитро

5

27.05.2022

Англійська мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)

5

Співпраця з Лілею склалась позитивно, оскільки вона комунікабельна та добра людина. Під час заняття доступно та ясно пояснює правила. Якщо була неправильна вимова, то вже після сказаного мною речення до кінця, Лілія вказує на помилки.... більше»
Роман

5+

26.04.2022

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

5+

Мав кілька занять з Вікторією Дудик. Покращив свій словниковий запас та розмовну англійську, заняття були цікаві та продуктивні.... більше»
Тетяна

5+

29.11.2021

Англійська мова, Графічний дизайн, 10-11-й класи

5+

Цікаве, доступне викладання. За півтори години уроку подається багато закріпленої практикою інформації, дуже дякую)... більше»
Тетяна

5+

27.11.2021

Англійська мова, Розмовна мова

5+

Займатись з Лілею для мене в задоволення! Викладачів змінила декілька, скажу відверто, я надто не посидюча, і вчити англійську мені дуже скучно((( Познайомившись з Лілею, вона була третім викладачем за рік, але першою, хто розвіяв стереотипи. Завдяки тому, що вона як викладач індивідуально підібрала підхід , я не зубрю а запам’ятовую у процесі, слухати її однозначно цікаво, займатись дуже комфортно! Тут розумієш, наскільки важливо, щоб був такий зв’язок , бо я змінила відношення до вивчення ан... більше»
Марина

5+

01.11.2021

Графічний дизайн, Базовий рівень

5+

Репетитором дуже задоволена, пояснює зрозуміло, на уроках не сумно. Все подобається!... більше»
Марта

5

28.10.2021

Англійська мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)

5

Хороший викладач, чудово пояснює матеріал, заняття проходять цікаво, є результат за короткий час.... більше»
Юра Говорига

5

17.10.2021

Англійська мова, Розмовна мова

5

Хороший репетитор рекомендую.... більше»
Аліса

5

28.07.2021

Уроки фотошопа (Photoshop), Репетитор для початківців

5

Роботою репетитора задоволена. Все пояснює зрозуміло. Лілія приємна та пунктуальна.... більше»
Марго

5+

04.07.2021

Уроки фотошопа (Photoshop), Графічний дизайн, Репетитор для початківців, Базовий рівень

5+

Ліля прекрасний викладач, цікаво розповідає за півтори години дає більшої обьем інформаціі.Всегда допомагає робити що мені потрібно для роботи (якісь складні штуки в фотошопі або ілюстратора). рекомендую)... більше»
Христина

5

05.04.2021

Уроки фотошопа (Photoshop), Репетитор для початківців

5

Дякую за уроки Photoshop, дуже доступно подається матеріал, який я з допомогою Лілі засвоїла, навіть швидше, ніж очікувала. Виявляється програма PS не така страшна, як я уявляла, особливо, коли тобі все структуровано і зрозуміло пояснюють:)))) Уроки завжди починались вчасно та проходили дуже цікаво і весело! Якщо Ви шукаєте крутого викладача, то дуже рекомендую :)... більше»
Юрій

5+

17.02.2021

Англійська мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)

5+

Хороший викладач, добре пояснює матеріал, на занятті багато говоримо на англійській мові.... більше»
Дмитро

5

23.01.2021

Графічний дизайн, Базовий рівень, Робота з Adobe Illustrator

5

Все супер, задоволений співпрацею.... більше»
Аня

5+

11.10.2020

Уроки фотошопа (Photoshop), Репетитор для початківців

5+

Прекрасний репетитор, все доступно пояснює, я задоволена)... більше»
Лілія

5+

13.09.2020

Англійська мова, Розмовна мова

5+

Дуже задоволені роботою. Англійська вже набагато краще виходить. Гарний підхід для вивчення мови.... більше»
Сергій

5+

10.09.2020

Уроки фотошопа (Photoshop), Базовий рівень

5+

Займаємося з Лілією більше місяця, спостерігається помітний прогрес. Заняття проходять цікаво і насичено. Доступно і дохідливо пояснює матеріал. Відчувається, що професіонал у своєму предметі. Підбирає завдання, які відповідають моєму рівню і цікаві для мене. Відповідально підходить до планування уроків, завжди пунктуальна. З почуттям гумору. Рекомендую !!!... більше»
Вікторія

5+

31.08.2020

Уроки фотошопа (Photoshop), Репетитор для початківців

5+

Дуже сподобалося працювати з Лілією - всі заняття вчасно, як домовилися. Легко знайшла спільну мову з дитиною. Крім навчання Фотошоп нам треба було виконати практичне заняття - все зробили, в школі виконана робота дуже сподобалася. Працювали дистанційно, по Вайберу-ніяких проблем, все було максимально зрозуміло. Рекомендую!!... більше»
Яна

5

15.06.2020

Уроки фотошопа (Photoshop), Спеціалізовані курси, Базовий рівень

5

Задоволена результатом, у мене було конкретне питання, на розкриття теми знадобилося кілька уроків, Лілія виходила на зв'язок у зручний для мене час і все добре і детально пояснила! Спасибі!... більше»
Маріанна

5+

18.05.2020

Уроки фотошопа (Photoshop), Репетитор для початківців

5+

Репетитор супер. Чіткі структуровані уроки, гарно пояснює матеріал. Всім задоволена.... більше»
Ольга

5

28.04.2020

Уроки фотошопа (Photoshop), Базовий рівень

5

Ми задоволені, викладач хороший, відповідальний, пунктуальний, прекрасно викладає. Чекаємо результатів по закінченню даного курсу. Спасибі!... більше»
Катя

5+

07.04.2020

Уроки фотошопа (Photoshop), Репетитор для початківців

5+

Мені подобається займатися з Лілею, хоча я з осторогою ставилася до дистанційного навчання спочатку. Тепер переконалася, що так набагато зручніше! Можна завжди підлаштувати зручний час особливо якщо ти працюєш. Ми пройшли вже 12 уроків Фотошоп по 1,5 год. На даний момент я почала виконувати деякі завдання самостійно які мені потрібні для роботи. Це мене дуже радує адже тільки для цього він мені і потрібен). Ліля дає домашні завдання які дозволяють закріпити матеріал і ніколи не запізнюється на... більше»
Юлія

5+

26.03.2020

Англійська мова, Репетитор для початківців

5+

Дякую компанії за допомогу. Завжди якісний та швидкий підбір репетиторів. Заняттями та результатами задоволені. Рекомендую.... більше»
Тарас

5+

26.03.2020

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

5+

Чудовий викладач, який доступно пояснює матеріал. Задоволений на 100%.... більше»
Аня

5+

10.03.2020

Англійська мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)

5+

Подобається займатися з Лілією, це не звичайний шкільний вчитель, а дійсно хороший викладач. На заняттях немає дискомфорту, я не люблю довго спілкуватися з незнайомими людьми, але тут все добре. При виборі викладача для мене грало велику роль те, якою людиною він буде, а не тільки яким спеціалістом, і Лілія дійсно приємна людина. Мені доволі важко говорити англійською і формулювати речення, але зараз це стало легше, а правила легко розуміються Точно можу її рекомендувати.... більше»
Марія

5+

24.02.2020

Англійська мова, 5-6-й класи

5+

Професійний викладач! Легко знаходить спільну мову з дитиною. Дуже задоволені!!!... більше»
Роксолана

5

16.02.2020

Англійська мова, 7-9-й класи

5

Лілія прекрасний викладач з англійської мови.... більше»
Власта

5+

08.02.2020

Англійська мова, 10-11-й класи

5+

Почали займатись з Лілією Довгун ~3 тижні тому. Мені стало легше говорити англійською, бо репетитор дуже класний. Лілія відповідально ставиться до своєї роботи. Заняття цікаві. Репетитор, справді, зрозуміло пояснює, вміє вислухати і бере до уваги прохання учня. Якщо виникають якісь проблеми/питання, завжди допомагає! Мушу ще сказати, що Лілія має дуже гарний голос, приємно слухати і так краще запам’ятовується інформація. Дякую сайту Buki))... більше»
Олеся

5+

12.01.2020

Англійська мова, Розмовна мова

5+

Покращити розмовну англійську, підтягнути граматику чи просто поспілкуватися англійською, тоді вам до Лілії. Ліля завжди враховує побажання учня, підбірка нових слів для учня, тем для спілкування, література англійською, граматичні вправи, як то кажуть все краще для учня). Коли звернулась до Лілії моїм головним побажанням було навчитися говорити англійською, і тепер всі заняття проходять в розмові англійською. Я знайшла для себе того викладача з яким мені комфортно говорити і практикувати англі... більше»
Тарас Тарганський

5

02.01.2020

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

5

Все чудово, задоволений... більше»
Яна

5+

16.12.2019

Уроки фотошопа (Photoshop), Репетитор для початківців

5+

Ліля дуже хороший викладач. Доступно і просто пояснює матеріал, при потребі декілька разів. З розумінням віднеслась до ситуації коли в мене не вийшло на запланований час. Раджу Лілю для вивчення курсу.... більше»
Мар'яна

5+

13.12.2019

Англійська мова, Розмовна мова

5+

Дуже хороший вчитель! Приємна людина! Пояснює доступно і зрозуміло.... більше»
Ірина

5+

28.11.2019

Англійська мова, Розмовна мова

5+

Лілія гарний репетитор! Матеріал подає послідовно,чітко та доступно! Детально зосереджується на помилках та виправляє їх! Легко сприймаю та розумію цього викладача. З нею заняття проводяться вільно, комфортно, в хорошому настрої та із задоволенням!!!... більше»
Марія

5+

27.11.2019

Програмування, Уроки фотошопа (Photoshop), Репетитор для початківців

5+

Я задоволена репетиторством. Лілія чітко та структуровано подає матеріал, враховує всі мої побажання. На уроках головний акцент на практиці, це дозволяє мені краще опановувати програму Photoshop. Мені подобається підхід навчання, бо я бачу результати у вигляді поки що маленьких самостійних кроків. Я розумію, що процес навчання поступовий і залежить від мого бажання і зусиль, але можу сказати, що без підтримки Лілі цього б не було. Сама намагалася опановувати, але мені не вдалося. Дякую Лілі за х... більше»
Андрій

5+

24.10.2019

Англійська мова, Розмовна мова

5+

Чудовий викладач. Співпрацею задоволені. ... більше»
Люба

5

08.10.2019

Англійська мова, Репетитор для початківців

5

Лілія - дуже хороший репетитор, все доступно пояснює, інформація сприймається шикарно, я всім дуже задоволена!... більше»
Саша

5

25.09.2019

Англійська мова, Розмовна мова

5

Лілія чудовий репетитор, підходить підготовлено до занять та оперативно реагує на побажання учня. Готує гарно матеріал та доступно пояснює.... більше»
Загурська Анастасія

4+

14.08.2019

Англійська мова, Розмовна мова

4+

Хороша та професійна викладачка. Завжди зауважить та підтягне слабкі моменти та пояснює послідовно і зрозуміло.... більше»
Ріса

5+

29.07.2019

Уроки фотошопа (Photoshop), Репетитор для початківців

5+

Ліда хороший, професійний репетитор. Знає свою справу, цікавий підхід до навчання. Задоволена. Рекомендую!... більше»
Настя

5+

23.06.2019

Англійська мова, Репетитор для початківців

5+

Лілія дуже чітко і виразно пояснює матеріал. З нею легко і приємно спілкуватись) розклад занять обирається в першу чергу для зручності учня. Як на мене англійська мова важка, але якщо усердно займатись саме з цим репетитором то нею можна оволодіти за декілька місяців.... більше»
Галина

5+

14.06.2019

Англійська мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary), Репетитор для початківців

5+

Лілія Д. досконало володіє матеріалом, вміє донести його до учня. Заняття проходять цікаво і невимушено.... більше»
Кирило

5+

14.06.2019

Англійська мова, Розмовна мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

5+

Дуже хороший репетитор! Намагається знайти індивідуальний підхід, підготувати цікавий матеріал для заняття. Займався/практикувався з репетитором в розмовній мові, заняття завжди були цікаві, та корисні! Рекомендую.... більше»
Показати більше відгуків»

Блоги користувача

У статті описано поняття "мокап", створення та основні аспекти роботи із ним, правильне використання.

У статті детально описуються випадки вживання артикля a/an, the і випадки, коли взагалі не потрібно ніякого артикля. Все чітко і структуровано.

Сьогодні розповім про такі інструменти для виділення у Photoshop: Rectangular Marguee Tool, Eliptical Marguee Tool, Lasso Tool, Polygonal Lasso Tool, Magnetic Lasso Tool, Quick Selection Tool і Magic

Всі блоги користувача »

Схожі анкети

Анна Г. id: 117422

Анна Г.

Проводжу онлайн заняття вже 10 років та знаю, як зробити процесс навчаня у цьому форматі максимально комфортним та продуктивним.

600грн/год
Христина Г. id: 54031

Христина Г.

Сертифікований викладач TESOL. Брала участь у міжнародних програмах, досвід спілкування з native speakers, пів року проживала у Великій Британії та 4 місяці у США, працювала на Voice of America асистенткою журналістки.

5
700грн/год
Катерина О. id: 35211

Катерина О.

Репетитор з англійської, готую до ЗНО, тестів, співбесід. Працюю з усіма віковими категоріями.

5
600грн/год
Наталія Г. id: 982

Наталія Г.

Вчитель, який любить займатись з підлітками та дорослими. Маю різні інтереси (бойові мистецтва, мотоцикл, подорожі, фільми, психологія). Мені подобається викладати креативно. Так, щоб вам хотілось приходити на заняття. Також вивчаю, як працює наш мозок, коли вчить щось нове. Це допомагає зробити заняття максимально ефективними.

600грн/год
Валерія В. id: 27395

Валерія В.

Викладаю англійську мову за комунікативною методикою.

4.9
600грн/год