Репетитор - Лілія Д. id:49743

«Репетитор, з яким ти полюбиш та вивчиш англійську мову і графічний дизайн (Photoshop, Illustrator).»

300 грн/год

Лілія Д.

id: 49743

Місця занять

В учня:

У викладача:

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Українська академія печати (УАД)

Ступінь:

бакалавр

Рік закінчення:

2019

Вік:

18-25

Рівні викладання

Підготовка до ЗНО Підготовка до ДПА (9 клас) 10 - 11 класи 7 - 9 класи 5 - 6 класи Молодші класи 1-4 Репетитор для дітей Підготовка до олімпіад Університетські курси Розмовна мова Ділова та бізнес мова Репетитор для початківців Граматика Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary) Рівень B1-B2 (Intermediate) Базовий рівень Спеціалізовані курси Підвищення майстерності Підготовка до ЗНО для магістратури (ЄВІ, ЄФВВ) Робота з Adobe Illustrator

Про себе

Хочеш вивчити англійську мову з нуля? Або після стількох років вивчення нарешті почати говорити нею? Я допоможу тобі розібратись з всією цією важкою граматикою, навчу ефективно запам'ятовувати нові слова та фрази, та найважливіше - використовувати все це у своїй розмові та розуміти носіїв.
Я допоможу тобі розібратись у основах графічного дизайну, а саме програмах Photoshop та Illustrator. Або ж ми разом покращимо твої знання, якщо ти вже маєш певні навики у цій сфері.

На наших заняттях ми розглядаємо всі основні команди та інструменти для того, щоб кожен міг впевнено користуватись програмами. Кількість занять та теми, які вчимо, підбираються індивідуально під потреби учня (редагування фото, створення колажів чи малювання). План курсу індивідуально складається та обговорюється на першому занятті перед початком уроків.

Всі теми, які ми вивчаємо, повністю практичні і сформовані з моїм досвідом як і дизайнера, так і викладача, тому такої повної та структурованої інформації ти не знайдеш ніде.

Щодо англійської:
Використовую комунікативну методику, тому всі заняття чітко структуровані, мають конкретну мету та містять максимум розмовної практики. Все це для найкращого запамятовування матеріалу. Для кожного учня складаюється персоналізований план навчання, залежно від кінцевого терміну для вивчення мови та конкретних потреб. План навчання та інші аспекти по нашій співпраці обговорюється на першому (пробному занятті).

Рівень володіння мовою - C2, є сертифікат, який його підтверджує. Досвід роботи близько 3-ох років, тому за цей час близько 30-ти моїх учнів почали говорити англійською. Приєднуйтесь до них!

Англійська мова - деталі про досвід викладання:

Можу підготувати до ЗНО, ДПА, вступу у ВУЗ, співбесіди на роботу чи у посольстві. Також працюю з учнями, яким потрібна мова для роботи, подорожей чи для щоденного вжитку)

Графічний дизайн - деталі про досвід викладання:

Кожного заняття, при вивченні нової теми, я даю коротку інформацію про неї, потім показую практичне застосування і далі під моїм контролем ти виконуєш інше завдання на ту ж тему. Для кращого запам'ятовування матеріалу зазвичай виконується домашнє завдання, але якщо нема часу на його виконання - не проблема.

Дизайн - це не тільки моє хобі, а й моя професія, адже у мене диплом бакалавра по цій спеціальності. Якщо говорити про досвід, то його достатньо - 3 роки викладання.

Розклад занять

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
- можливий час занять

27 відгуків з середньою оцінкою 4.9

Англійська мова, Розмовна мова

Дуже задоволені роботою. Англійська вже набагато краще виходить. Гарний підхід для вивчення мови.

Уроки фотошопа (Photoshop), Базовий рівень

Займаємося з Лілією більше місяця, спостерігається помітний прогрес. Заняття проходять цікаво і насичено. Доступно і дохідливо пояснює матеріал. Відчувається, що професіонал у своєму предметі. Підбирає завдання, які відповідають моєму рівню і цікаві для мене. Відповідально підходить до планування уроків, завжди пунктуальна. З почуттям гумору. Рекомендую !!!

Уроки фотошопа (Photoshop), Репетитор для початківців

Дуже сподобалося працювати з Лілією - всі заняття вчасно, як домовилися. Легко знайшла спільну мову з дитиною. Крім навчання Фотошоп нам треба було виконати практичне заняття - все зробили, в школі виконана робота дуже сподобалася. Працювали дистанційно, по Вайберу-ніяких проблем, все було максимально зрозуміло. Рекомендую!!

Уроки фотошопа (Photoshop), Спеціалізовані курси, Базовий рівень

Задоволена результатом, у мене було конкретне питання, на розкриття теми знадобилося кілька уроків, Лілія виходила на зв'язок у зручний для мене час і все добре і детально пояснила! Спасибі!

Уроки фотошопа (Photoshop), Базовий рівень

Ми задоволені, викладач хороший, відповідальний, пунктуальний, прекрасно викладає. Чекаємо результатів по закінченню даного курсу. Спасибі!

Уроки фотошопа (Photoshop), Репетитор для початківців

Репетитор супер. Чіткі структуровані уроки, гарно пояснює матеріал. Всім задоволена.

Уроки фотошопа (Photoshop), Репетитор для початківців

Мені подобається займатися з Лілею, хоча я з осторогою ставилася до дистанційного навчання спочатку. Тепер переконалася, що так набагато зручніше! Можна завжди підлаштувати зручний час особливо якщо ти працюєш. Ми пройшли вже 12 уроків Фотошоп по 1,5 год. На даний момент я почала виконувати деякі завдання самостійно які мені потрібні для роботи. Це мене дуже радує адже тільки для цього він мені і потрібен). Ліля дає домашні завдання які дозволяють закріпити матеріал і ніколи не запізнюється на урок! Рекомендую цього викладача!

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

Чудовий викладач, який доступно пояснює матеріал. Задоволений на 100%.

Англійська мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)

Подобається займатися з Лілією, це не звичайний шкільний вчитель, а дійсно хороший викладач. На заняттях немає дискомфорту, я не люблю довго спілкуватися з незнайомими людьми, але тут все добре. При виборі викладача для мене грало велику роль те, якою людиною він буде, а не тільки яким спеціалістом, і Лілія дійсно приємна людина. Мені доволі важко говорити англійською і формулювати речення, але зараз це стало легше, а правила легко розуміються Точно можу її рекомендувати.

Англійська мова, 5 - 6 класи

Професійний викладач! Легко знаходить спільну мову з дитиною. Дуже задоволені!!!

Англійська мова, 7 - 9 класи

Лілія прекрасний викладач з англійської мови.

Англійська мова, Репетитор для початківців

Дякую компанії за допомогу. Завжди якісний та швидкий підбір репетиторів. Заняттями та результатами задоволені. Рекомендую.

Англійська мова, 10 - 11 класи

Почали займатись з Лілією Довгун ~3 тижні тому. Мені стало легше говорити англійською, бо репетитор дуже класний. Лілія відповідально ставиться до своєї роботи. Заняття цікаві. Репетитор, справді, зрозуміло пояснює, вміє вислухати і бере до уваги прохання учня. Якщо виникають якісь проблеми/питання, завжди допомагає! Мушу ще сказати, що Лілія має дуже гарний голос, приємно слухати і так краще запам’ятовується інформація. Дякую сайту Buki))

Англійська мова, Розмовна мова

Покращити розмовну англійську, підтягнути граматику чи просто поспілкуватися англійською, тоді вам до Лілії. Ліля завжди враховує побажання учня, підбірка нових слів для учня, тем для спілкування, література англійською, граматичні вправи, як то кажуть все краще для учня). Коли звернулась до Лілії моїм головним побажанням було навчитися говорити англійською, і тепер всі заняття проходять в розмові англійською. Я знайшла для себе того викладача з яким мені комфортно говорити і практикувати англійську ) І вам то раджу і бажаю! :) Усім легкого оволодіння мовою!

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

Все чудово, задоволений

Англійська мова, Розмовна мова

Дуже хороший вчитель! Приємна людина! Пояснює доступно і зрозуміло.

Програмування, Уроки фотошопа (Photoshop), Репетитор для початківців

Я задоволена репетиторством. Лілія чітко та структуровано подає матеріал, враховує всі мої побажання. На уроках головний акцент на практиці, це дозволяє мені краще опановувати програму Photoshop. Мені подобається підхід навчання, бо я бачу результати у вигляді поки що маленьких самостійних кроків. Я розумію, що процес навчання поступовий і залежить від мого бажання і зусиль, але можу сказати, що без підтримки Лілі цього б не було. Сама намагалася опановувати, але мені не вдалося. Дякую Лілі за хорошу співпрацю. Ще вона приємна у спілкуванні, хороша, мила, добра, розуміюча дівчина) Р.S. Я не ідеальна учениця, роблю помилки та інколи не виконую вчасно домашку)

Англійська мова, Розмовна мова

Лілія гарний репетитор! Матеріал подає послідовно,чітко та доступно! Детально зосереджується на помилках та виправляє їх! Легко сприймаю та розумію цього викладача. З нею заняття проводяться вільно, комфортно, в хорошому настрої та із задоволенням!!!

Уроки фотошопа (Photoshop), Репетитор для початківців

Ліля дуже хороший викладач. Доступно і просто пояснює матеріал, при потребі декілька разів. З розумінням віднеслась до ситуації коли в мене не вийшло на запланований час. Раджу Лілю для вивчення курсу.

Англійська мова, Розмовна мова

Чудовий викладач. Співпрацею задоволені.

Англійська мова, Розмовна мова

Лілія чудовий репетитор, підходить підготовлено до занять та оперативно реагує на побажання учня. Готує гарно матеріал та доступно пояснює.

Англійська мова, Репетитор для початківців

Лілія - дуже хороший репетитор, все доступно пояснює, інформація сприймається шикарно, я всім дуже задоволена!

Англійська мова, Розмовна мова

Хороша та професійна викладачка. Завжди зауважить та підтягне слабкі моменти та пояснює послідовно і зрозуміло.

Уроки фотошопа (Photoshop), Репетитор для початківців

Ліда хороший, професійний репетитор. Знає свою справу, цікавий підхід до навчання. Задоволена. Рекомендую!

Англійська мова, Репетитор для початківців

Лілія дуже чітко і виразно пояснює матеріал. З нею легко і приємно спілкуватись) розклад занять обирається в першу чергу для зручності учня. Як на мене англійська мова важка, але якщо усердно займатись саме з цим репетитором то нею можна оволодіти за декілька місяців.

Англійська мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary), Репетитор для початківців

Лілія Д. досконало володіє матеріалом, вміє донести його до учня. Заняття проходять цікаво і невимушено.

Англійська мова, Розмовна мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

Дуже хороший репетитор! Намагається знайти індивідуальний підхід, підготувати цікавий матеріал для заняття. Займався/практикувався з репетитором в розмовній мові, заняття завжди були цікаві, та корисні! Рекомендую.

Показати більше відгуків»Згорнути відгуки

Блоги користувача

У статті детально описуються випадки вживання артикля a/an, the і випадки, коли взагалі не потрібно ніякого артикля. Все чітко і структуровано.

Сьогодні розповім про такі інструменти для виділення у Photoshop: Rectangular Marguee Tool, Eliptical Marguee Tool, Lasso Tool, Polygonal Lasso Tool, Magnetic Lasso Tool, Quick Selection Tool і Magic Want Tool. Дізнаєтесь, для яких задач використовується

Сумніваєтесь, який артикль обрати для іменника - a/an/the або some? Не знаєте, як сказати "буханка хліба" або "плитка шоколаду" англійською? Не розумієте в чому різниця між any i some, how much i how many? В цій статті розповідаю всі секрети англійського

Відеопрезентація викладача

Схожі анкети Львів

Христина З.

Репетитор з англійської мови

5
200грн/год

Оксана К.

Викладач англійської для дорослих і дітей. Розробляю індивідуальні методики, відповідно до запиту учня.

200грн/год

Надія Л.

Інтерактивні заняття для людей будь-якого віку

4.8
300грн/год
Більше схожих анкет»

Коротка інформація про репетитора

Лілія Д. має досвід роботи більше 3 років. Проживає в м. Львів і проводить заняття з таких предметів:

 1. Англійська мова
 2. Графічний дизайн
 3. Уроки фотошопа (Photoshop)
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
 • Підготовка до ЗНО
 • Підготовка до ДПА (9 клас)
 • 10 - 11 класи
 • 7 - 9 класи
 • 5 - 6 класи
 • Молодші класи 1-4
 • Репетитор для дітей
 • Підготовка до олімпіад
 • Університетські курси
 • Розмовна мова
 • Ділова та бізнес мова
 • Репетитор для початківців
 • Граматика
 • Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)
 • Рівень B1-B2 (Intermediate)
 • Базовий рівень
 • Спеціалізовані курси
 • Підвищення майстерності
 • Підготовка до ЗНО для магістратури (ЄВІ, ЄФВВ)
 • Робота з Adobe Illustrator
Заняття проводяться у репетитора, в учня, онлайн, вартість уроку – 300 грн/год.