Репетитор - Анастасія Ш. id:54695

350 грн/год

Досвід більше 5 років

«Маю міжнародний диплом та 5-річний досвід викладання у 4 країнах. Викладаю англ. та укр. мовами. Все навчання побудоване довкола ігор та гумору;)»

Місця занять

У викладача:

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Варшавський університет соціальних і гуманітарних наук / Uniwersytet SWPS

Ступінь:

магістр

Рік закінчення:

2014

Рівні викладання

10 - 11 класиTOEFL, IELTSРозмовна моваГраматикаРівень B1-B2 (Intermediate)Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)Підготовка до вступу за кордонДо співбесіди в посольствіПідготовка до ЗНО для магістратури (ЄВІ, ЄФВВ)

Про себе:

Hello English enthusiasts! Я володію англійською на рівні носія мови: маю 4-річний досвід проживання, навчання та роботи за кордоном в англомовному середовищі. Отримала міжнародний диплом магістра «Англійських студій» в Uniwersytet SWPS - кращому гуманітарному університеті Польщі - за спеціалізацією «Teaching English as Foreign Language» («Викладання англійської як іноземної мови»).

Спеціалізуюсь на роботі з учнями, що мають рівень B1 (lower-intermediate/початковий середній) та вище. Маю досвід роботи більше 5 років, викладала учням у 4 країнах - Угорщині, Польщі, Іспанії і, звичайно, Україні.

Англійську, окрім репетиторства, постійно використовую у професійних цілях. До переїзду на 2-річне навчання в Central European University (Будапешт, Угорщина) в 2017 році, працювала фахівцем зі зв’язків з іноземними медіа в Українському кризовому медіа-центрі.

За роки досвіду викладання англійської (а зараз і особистого вивчення німецької) я побачила на своїх учнях, що моя методика - граматика та лексика через гумор, ігри та вправи, засновані на індивідуальному типі сприйняття (аудіальне, візуальне, кінестетичне) - завжди працює. Такий підхід дозволяє учневі розслабитись і насолоджуватись процесом. Як результат, слова і граматика запам’ятовуються швидше, і вдається подолати внутрішні бар’єри і почати говорити.

Тож на першому занятті ми пройдемо коротенький тест на рівень володіння англійською. На основі цих результатів, а також на основі цілей вивчення мови та інтересів/захоплень/хоббі учня, я розробляю індивідуальну програму занять.

Розклад занять

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
- можливий час занять

Схожі анкети Харків

Олена Ф.

250 грн/год

Анна Г.

400 грн/год

5

Альона Б.

400 грн/год

5

Більше схожих анкет»

Коротка інформація про репетитора

Анастасія Ш. має досвід роботи більше 5 років. Проживає в м. Харків і проводить заняття з таких предметів:

  1. Англійська мова
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
  • 10 - 11 класи
  • TOEFL, IELTS
  • Розмовна мова
  • Граматика
  • Рівень B1-B2 (Intermediate)
  • Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)
  • Підготовка до вступу за кордон
  • До співбесіди в посольстві
  • Підготовка до ЗНО для магістратури (ЄВІ, ЄФВВ)
Заняття проводяться у репетитора, вартість уроку – 350 грн/год.